Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:45:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 26 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tajna Stepena u Astrologiji 8-)  (Pročitano 170102 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 51
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Moj Sjeverni čvor je na 15 stepenu Vage ( 11. polje ) Negdje sam procitala da je 15. stepen Vage stepen samoubistva Smile Ima li mozda kakvo drugo tumacenje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Pregledaj temu, imamo tekstove o stepenima Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 51
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Pregledala sam, ali nisam vidjela konkretno o tom 15. stepenu Vage. Vec sam  rekla da me je malo preplasilo kada sam procitala da se taj stepen veze za suicidalnost, jos i vise kada mi je  Sjeverni Cvor bas tu. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Evo ja ću da otkucam iz Imširagićeve knjige o tom famoznom 15-om stepenu ali i o 16-om i pogledaj koji je to tačno stepen. Ako prelazi 30'' mnogi kažu da se treba gledati naredni stepen.  Smile

15° Vage

Ovaj stepen stvara izvesnu napetost u ljubavnim stavovima. S jedne strane, oni čvrsto veruju u svoje kvalitete, a sledećeg trenutka dobijaju kompleks inferiornosti. Imaju prilično senzitivnog partnera, koji voli dom; bračni odnos raste u aktivnostima koje se odvijaju u kući. Obično imaju vrlo originalan koncept braka bez standardnih granica. Oni sami cene ovu inovativnu ili ponekad neobičnu podelu rada. Komunikacija sa supružnikom ima snažnu emotivnu osnovu, sa izvesnim autoritativno ubačenim komentarima. Kad su dobro raspoloženi, ego im je prilično naduvan, ali kad su depresivni, funkcionišu na potpuno suprotan način. Finansijske aktivnosti su im neobične. Imaju dobre koncepte o rukovanju novcem, ali su suviše lenji da ih primene. U poslu su dobri ako upravljaju i znaju kako da neko drugi obavi posao umesto njih. Medjutim, kada su u pitanju njihove lične stvari, neće ih poveriti drugima. Intelekt im je kreativan, ali im je proces mišljenja vrlo spor. Rani život im je obeležen preteranom aktivnošću, pri čemu uvek upadaju u nevolju. Jedan od njihovih roditelja je vrlo spiritualno razvijen.
--------------------------------------
Ovaj stepen daje dobru narav i ukazuje na političke, muzičke ili naučničke sklonosti. Osoba je pod velikim uticajem suprotnog pola. Ovo je Asc Monike Levinski a Mihajlo Pupin je ovde imao Sunce.


16 ° Vage

Ovaj stepen stvara mnoge prilike u karijeri, profesiji, u pogledu novca i imetka. Medjutim, ponekad te prilike ''cepaju'' ove pojedince. Njihova kruta priroda i snažan otpor promeni stvaraju mnoge neobjašnjive poteškoće na poslu. Jedno je izvesno-ovi ljudi imaju različite načine da zarade sredstva za život, a ne samo jedan rutinski posao. Njihov ljubavni život ukazuje na težnju da pre svega sebi priušte zadovoljstvo, iako se često pretvaraju da to nje tako. Ovo postaje ključna osetljiva tačka u braku. Brak im je obojen neuobičajenošću, a oboje su, inače, vrlo osetljivi na potrebe i želje onog drugog. Komunikacija sa partnerom ukazuje na stav otkrivanja grešaka kod druge strane i kritički govor. No, duboko u njima postoji značajna ljubav koja treba da se ispolji. Po pitanju novca obično su prilično optimistični i samo u krajnje teškim situacijama preduzimaju ozbiljnu akciju. Ova osobina bezbrižnosti često razrešava sve napetosti. Na poslu su disciplinovani, ali vole da rade sami, bez tudjeg komandovanja. Kreativni su, ali spori mislioci. Detinjstvo im je vrlo mirno i tiho, bez mnogo poteškoća u sredini u kojoj žive.
----------------------------------------
Metafizika i religija. Dobar radnik. Praktičan i preduzimljiv duh. Osoba je aktivna, napredna i energična. Zanimljivo je i da kriminalci najviše planeta imaju na ovom stepenu. Bil Gejts ovde ima Merkur.

p.s. i imaš li sada razloga da se plašiš? Baš su lepi stepeni Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 51
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Hej, hvala puno! Smile

Bas si me rasteretila. Sjeverni cvor je na 15 ° 42 Vage, pa sam se negdje nasla na oba opisa, mada malo vise u opisu 15. stepena ( fluktuacije razine samopostovanja  Smile ) te  posebno u onom djelu gdje se govori o spiritualnosti roditelja ( tata ) i o upadanju u nevolje u ranom djetinjstvu ( iako sam bila mirno dijete  Smile)

U svakom slucaju, hvala!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
Može li neko da mi pomogne, imam dilemu oko nekoliko stepeni u mojoj natalnoj karti. Imam Veneru na 15.stepeni raka ali u 12.kući, i pravi kvadrat sa Uranom u vagi (dakle 15.st.raka govori o sreći, dok ovaj kvadrat govori o problemima) pa mi nije jasno kako bi ovo moglo da se protumači. Zna li neko?  Smile

Druga dilema je vezana za Jupiter, retrogradni, koji se nalazi na 28 stepeni strelca u 5.kući. Da li to znači da se treba tumačiti kao da je sa 29.stepena, i šta bi to onda značilo? Hvala. Smile Smile Smile

I treće , koliki se uzima orbis Regulusa?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Keti, ovo je tema o stepenima-i za Veneru i za ostale planete imamo posebne teme (mislim za opširnije tumačenje o njima) dok je za stepene koje si spomenula pisano ranije, a i o regulusu smo pisali napred,orbis je 1,30° Smile
« Poslednja izmena: 18. Okt 2008, 02:04:37 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
« Poslednja izmena: 03. Nov 2008, 12:30:02 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

bikuša

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1
OS
Windows
Browser
MSIE10.0
Citat: Makišon link=topic=127928. msg2601093#msg2601093 date=1171038584

slažem se u potpunosti sa teorijom 22' Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 26 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:45:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.