Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:48:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 23 24 26 27 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tajna Stepena u Astrologiji 8-)  (Pročitano 170122 puta)
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Vidim niko ne odgovara,pa rekoh hajde da ja pokusam Smile
Ako napisem neku glupost,ne zamerite  Smile

Venera u Devici daje hladan i sracunat pristup ljubavi,jer proracunata Devica hladi Veneru i umanjuje njene estetske potencijale.Tako da Venera,kad je ljubav u pitanju,ovde pruza onoliko koliko dobija,ni manje ni vise. Trude se da obuzdaju svoje erotske želje. U seksu i erotici imaju visoke standarde koje nije lako zadovoljiti. Skloni su da ljubav vezuju za posao pa mogu imati erotske veze sa kolegama sa kojima zajedno rade.Kako se tvoja Venera nalazi na 20 stepenu(stepenu Skorpije),to se takodje moze odnositi na tvoju seksualnost,jer tvoja Venera pravi trigon sa Marsem(muskarac),koji je na vrhu 6 kuce(kuce posla) a nalazi se na 12 stepenu(tajna),pa je moguca tajna veza sa kolegom,samo obrati paznju,ta Venera pravi kvadrat sa Uranom koji ti je vladar 7 kuce(braka),pa da se to ne odrazi na sam brak.
Vidim da ti je venera u 2 polju,kazu daje dobitak kroz brak,ali u tvom slucaju,pre bih rekla da je u pitanju gubitak,jer je Venera u kvadratu sa Uranom(brak),na 20 stepenu(novac partnera).
Mislim da te materijalno moze pomoci neko od ukucana(venera vladar 4 kuce),na 20 stepenu(tudj novac),a kako Vaga zahvata i velik deo trece,mozda ce to biti brat ili sestra,ali pre bih rekla da je u pitanju neka zenska osoba,zbog aspekata sa mesecom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Iron Lion Zion

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola v3
Hvala sarena na komentaru  Smile, konačno se netko odvažio:[115]:
što bi zamjerila kad se najbolje uči na primjerima te kasnijim nadopunjavanem i ispravljanjem  Smile

Venera u djevici donosi neku nesigurnost u ljubavi sad ja neznam da li je to možda zbog škorpijinog stepena, al' uvijek prije nego bi ušla u vezu pretvarali bi se u pravog detektiva i saznala sve moguće i nemoguće o njemu. Nije to hladnoća i proračunatost (subjektivan komentar) već prije opreznost. Teško se zaljubljuju i još teže odljubljuju.
Na površini djeluju jednostavno i bezbrižno, no zapravo analiziraju partnera u tančine. Svoju ljubav iskazuju odanošću, brigom i jako dobrim poznavanjem partnerove psihe i potreba.
Znam još ljudi sa venerom u djevici te sam baš zapazila da imaju neki mazohistički pristup ljubavi   Smile

trigon venere i marsa mi ima veliki obris nažalost pa ga ne mogu računati pod važuće aspekte.

Da li bi mi ti ili netko drugi mogao još nešto reći o 20 stepenu jer ja neznam ništa više o njemu osim da je škorpijin i zlokoban. Nisam još uspijela nabaviti literaturu zbog drugih obaveza.

Još nisam u braku, no istina je da mi ukućani mogu financijski pomoći, pogotovo majka jer ima unosan posao, a za sestre će vrijeme pokazati Smile  Sa zadnjom rečenicom se u potunosti slažem  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Crowz: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 161
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Procitala sam da je 18 stepen nesto los... Smile , Meni je Merkur na 18 stepenu Skorpiona, sta sad to znaci  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
 Sunce  29 Sco
Asc      26 Sag (sa Neptunom)
Merkur   1 Sag
Jupiter 22 Sco
Mars    16 Cap konjukcija Vega
   

Interesantna je ta teorija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 139
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Ovo je bas zanimljivo. Ja imam ASC na 29. stepenu OVNA, a sunce u XII kuci na ozloglasenom 4. stepenu ovna u konjukciji sa jupiterom koji je na 5. stepenu. A da... i MC mi je 15. stepenu jarca (to su neke prevare, zar ne?), ciji je vladar saturn otisao u VIII kucu. Lilit mi je na 13 38' raka... to bese nesto gadno... ujedi pasa (a ja ih vooolim) i mooooc. Pluton mi je na 11. stepenu skorpije.

Mars mi je u I kuci na 22. stepenu bika, vrh II kuce je na 2. stepenu blizanaca, a IC mi je na 15. stepeni raka...
Bicu bogata, bogata, bogataaaaaaaaa Smile Smile Smile Smile

p.s. za sve ovo sam nasla odgovor pa sam samo htela da se pohvalim da cu biti bogata, bogata, bogata kao Bill Gates  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
24.  stepen Lava  -   Stepen narucenog ubistva -     kod mene je to 12. kuca i na 24. stepenu imam konj Saturna i Meseca Smile
18.  stepen Ovna - stepen nasilja  -  tu se nalazi Merkur Smile
24. stepen Raka - Fiksna zvezda Prokion , zaštitnici, imati moćnu zaštitu ili one koji vas štite  - ovde se nalazi Mars
15. stepen Lava - Kraljevski stepen kraljevskog znaka, sve što se ovde nađe je uticajno, glavno, najviđenije, znak posebnog porekla -  ovde pocinje 12. kuca
13. stepen Device - Egzaltacija Merkura, pametni ljudi, sposobnost da se ideje i misli konkretizuju i pretoče u nešto praktično. Ovo je analitičan um koji ima sjajnu sposobnost uočavanja detalja. Dobar stepen za pisce i istrazivače - ovde pocinje moj podznak Smile
0 Ovna - Apsolutni pocetak, zacetnik necega, nesto prelomno - ovde se nalazi Sunce
27 Blizanaca - Ove osobe su obicno vodje,ali ako dozvole da budu vodjene njihova sreca je obicno nestabilna.Ljubitelji su tradicije i starine i ponosni su na svoje rodjake i prijatelje - ovde se nalazi Jupiter u 10. kuci


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
DA li bi neko mogao da mi kaze sta znaci lilit na tom famoznom 18. stepenu skorpije???????? :D
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da li cela ova prica oko stepenova vazi i za solare, direkcije i progresije ili samo za natale?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1366
Zastava south of heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
0. stepen - Apsolutni početak, začetnik nečega, nešto prelomno. Kritično ako se nađe malefik (naručito ako je loše aspektovan)
meni je tu acs  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


VERNU LJUBAV NEBO DRZI.

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 559
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z500i
Cula sam,da, ko ima Mjesec na 18 st Skorpije da ima dusu vjestice! Smile

Jel ti ja delujem kao vestica?
hhhhhhhhhhhhhhh
 Smile

tebi je mesec na 18. st skorpije?? uf ja se izvukla da ne budem vestica...meni je na 12 st.! meni je 8 st. u biku i u skopiji?? uf imam dosta na 22. st. meni je venera u vagi ( pise: Venus 1 Lib 18 st. 21 sek. ...? ) sta to znaci?  Smile
« Poslednja izmena: 19. Jan 2008, 14:20:30 od aleksandrazns »
IP sačuvana
social share
"ljubi istinu,ali prashtaj zabludu!" - Volter
"Cuvajte se da vas ko ne prvari! " ( Matej,24,4)

"ko ljubi dobre ljude,taj ne moze biti zao!
"lud je onaj ko se silom suprotstawi ljubavi,jer ona vlada i medju bogovima"- Sofokle

"Odreci se ljubavi iz bilo kojeg razloga,znaci ne osecati ni najmanju ljubav!"- Pirandelo
"uvrede se lako prashtaju gde je ljubavi u srcu!!" Goldsmit
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 23 24 26 27 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:48:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.