Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:49:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tajna - Rešenje svih vaših problema !  (Pročitano 21689 puta)
Poznata licnost


Aj em d best!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2800
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung ZM60
bez uvrede ali ljudi kao ti su jako ograniceni kad se dovede u pitanje delovanje jache sile ( koja definitivno postoji jer su sanse da je covek najpametniji u svemiru cak daleko i od nule) po tvom nagadjanju sve sto se ikad desilo bilo je uz pomoc papira i olovke ...
IP sačuvana
social share
Ich tu dir weh....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
LG 4X HD
Nisam  uvredjen, u delovanje jache-vishe sile ne verujem, po tom pitanju jesam jako ogranichen. Smatram da  iza svega postignutog stoji rad a ne visha sila ili zelja bez rada. Ne vidim kakve veze ima sa ovom temom da li je chovek najinteligentniji u svemiru ili nije.
Ja nisam nikada chuo da je neshto uradjeno pomocu zelje, da li si ti ? Milioni ljudi godinama veruju i zele da dobiju na loto-u, pa ne dobiju. A ta filozofija maltene govori da je dovoljno zeleti i verovati da cesh dobiti na loto-u a ne morash chak ni listic da uplatish, dovoljno je da verujesh i kosmichke sile ce se upregnuti da ti to obezbede.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Aj em d best!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2800
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung ZM60
jbg ...nema poente da ulazim u rasravi ako sam priznajes da ne shvatas to niti si otvoren za neke stvari...

u nekom filmu o nadljudskim silama je lepo recheno " Zasto nas plase? Jel ne mogu da nam objasne sta tacno hoce?" na to je usledio odgovor "Da li si ti pokusao da objasnis neke stvari bubasvabi ili muvi?"

to govori da jednostavno ne razumemo neke stvari ...sto ne znachi da ne postoje ...

ne kazem ja sam se jednostavno pozeli ...ali takva stvar se ne moze lako shvatiti ni objasniti ...lichno ne shvatam, jer da je obrnuto ja bih sad bio na havajima prolly ....
« Poslednja izmena: 19. Jun 2009, 00:43:37 od crazymouse »
IP sačuvana
social share
Ich tu dir weh....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Znaci, ja zamislim Laetitiu Castu, uzivim se u razmisljanje o njoj
Kraj ne zelimo da znamo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung Galaxy S Advance
Gledao sam film, i kao sto vec neko spomenu, u sustini je radjeno na principu "Moc Podsvesti"

Uostalom, zar pre par dana nije pokrenuta tema o "planiranju i njegovom neuspehu bas zato sto je planirano"
Pa onda na kontu toga, marfijev zakon i sve ostale zavrzlame (Ako zelis da nasmejs Boga, reci "Ja planiram")
Zar mu opet ne dodje malo paradoksno da se ostvari sve sto zamislimo?
(P.S. Sad ce opet da se pojavi njih nekolicina i da kaze "nista bez truda", pa naravno...)

Uostalom, mene je najvise razuverilo (iako imam prijatelje koji su prosto odusevljeni filmom, ukusi su, jelte, razliciti normalno) to sto se kao osobe koje pricaju pricu kroz film javljaju iskljucivo likovi sa zanimanjima crkvenjaka, nadrilekara, i tako to na tu foru (mozda nazivi nisu tacni, ali film sam gledao odavna...)

Sta vise, mislim da sam pisao i neko kriticko pismo drugarici koja mi je dala isti da odgledam... ako ga budem nasao... stavicu ga ovde...

P.S. Sekvence iz ovog filma preuzete su za film Digitalni andjeo, zig zveri II (ili pak obrnuto, mada cisto sumnjam)...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
LG 4X HD
Citat
to govori da jednostavno ne razumemo neke stvari ...sto ne znachi da ne postoje ...
a sa druge strane, ne znachi ni da postoje,zar ne?
Nikakav opipljiv dokaz ne mozesh pruziti da neshto takvo postoji, za tebe je dovoljno to shto verujesh da postoji, za mene nije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Aj em d best!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2800
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung ZM60
magnetno polje ...najcesci primer sile koja je oduvek bila tu a za koju se do ,relativno, nedavno nije  znalo ...tada su takodje postojali ljudi kao ti koji su kada je sve lepo dokazano samo slegli ramenima ...
IP sačuvana
social share
Ich tu dir weh....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Radi se o tome da ako nesto zamislis, i uzivis se u to i tako svaki dan , onda univerzum nadje nacin da ti to ispuni.sustina samo .

Znaci, ja zamislim Laetitiu Castu, uzivim se u razmisljanje o njoj, pritom sedim kuci, ne mrdam prstom, i ona mi nekim cudom zazvoni na vrata?   Smiley


Ja sam dugo, dok sam bio tinejdzer (sa 15 - 16) zamisljao sam kako sam sa lepom devojkom koja zivi u mom bloku sa kojom tako setam i blejim po kraju...Upravo smo to i radili veceras, samo sto ona nije lepa nego prelepa. Smile Ona je, sa druge strane, prizeljkivala da joj se decko zove Dejan. Da ne pricam kako smo se upoznali, poprilicno neverovatno. Mozda je sve to slucajnost, ali ja zaista verujem u LOA (Zakon privlacnosti) i da nase misli oblikuju realnost odnosno fizicki svet u kome zivimo samo ne tako brzo kako bi neki voleli vec vise nekako sa ''odlozenim dejstvom''. Tako da Dare, mozda bi Leatitia bila pomalo ''nerealan izbor'' te treba da se drzis neceg ''prizemnijeg'' Smile
Ovo da to nije nista novo svi vec i znate. Zelje i strahovi se ostvaruju. Koliko se secam prvi put sam na ovako nesto naleteo u ''Alhemicaru'' gde ''...Ako zelis nesto dovoljno jako, cela Vaseljena ce da se zaveri da ti se to i ostvari.'' A sigurno ste culi i za ''Pazi sta pozelis jer moze da ti se i ostvari...''
Ovo za Loto bas i nije toliko misteriozno. Jednostavno mnogo ljudi zeli da dobije tu sedmicu tako da kome udovoljiti? Onom cija je zelja najveca? Cistog srca? Ne verujem da to tako funkcionise...
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6454
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung galaxy s3
@arlekin

Poštujem , ti ne veruješ, neko veruje to sam i očekivao... Da ti objasnim neko moje vidjenje stvari...
Pitaš za loto... Da li ti ljudi svaki dan misle o tome kako dobijaju novac ? Da li oni svaki dan šalju tu pozitivnu sliku ? Ili se nekada desi da kazu ma nema ništa od ovoga ... ? To što kazes ljudi su seli pa uradili posao to je tačno ali su isto tako i verovali da će na kraju dobiti ono što zele ! Ako si čitao knjigu detaljno je objašnjeno kako sve funkciniše...


I  naravno ko hoće da veruje neka, ko neće isto, uopšte tema nije otvorena da bi se ljudi oko toga raspravljali...


Još jedan citat iz knjige:

Kad se usredotočite na nešto što želite i ostanete usredotočeni, u tome trenutku uz pomoć najsnažnije moći u Svemiru
prizivate ono što želite. Zakon privlačnosti ne uzima u obzir »nemoj«, »nije« ili »ne« ili bilo koju drugu negativnu
riječ. Dok izgovarate negativne riječi evo što zakon privlačnosti čuje:
»Ne želim proliti nešto po novome odijelu.«
»Želim stalno nešto prolijevati po ovome odijelu.«
»Ne želim ružnu frizuru.«
»Želim ružnu frizuru.«
»Ne želim zakasniti.«
»Želim zakasniti.«


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Mislim da postoji razlika izmedju "Ja zelim" i "Ja hocu".... ovde se to izgleda poistovecuje...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:49:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.