Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Svršeni mašinci žive od bubica  (Pročitano 3625 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.12
Citat
Сви су некад преписивали, имали пушкице, ал' куповина бубица ми изгледа превише.

потпуно си у праву ... изнајмљивање је много логичније од куповине.

Покушам да будем озбиљан.. не вреди..  Smile


http://forum.burek.com/sat-za-prepisivanje-na-ispitima-totalni-hit-u-svetu-iznajmljivanje-za--t599041.from1359230409.topicseen.html#new

Треба учити поред овог..

да парафразирам једног врло прагматичног лика ... ако те чека посао за који ти није потребно знање и стручност, онда се искеширај и купи диплому ... ако немаш такав луксуз па ти нису битне само квалификације него и знање ... па сине учи и направи од себе нешто што вреди.
« Poslednja izmena: 15. Feb 2013, 23:07:16 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows Vista
Browser
MSIE7.0
da sam sad u srednjoj skoli, na keca bih kupio bubicu i varao sve do kraja fakulteta.

inace, jos pre neke 3 godine sam video da je taj posao sa bubicama boli glava; krivo mi je sto nisam usao u to tada. mada ni sad nije kasno, kupicu tri bubice, stavicu cenu 1000din pa da vidimo kako nece ici... Smile
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
да парафразирам једног врло прагматичног лика ... ако те чека посао за који ти није потребно знање и стручност, онда се искеширај и купи диплому ... ако немаш такав луксуз па ти нису битне само квалификације него и знање ... па сине учи и направи од себе нешто што вреди.
Upravo, samo je malo nezgodno sto ima mnogo likova koji nemaju taj luksuz tj. ne razmisljaju racionalno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Nokia Luvmya 520
Nego, to je taj kvalitet srpskog visokoskolstva...
Sve je kod nas najkvalitetnije, ne samo skolstvo, mi smo najkvalitetniji narod na Planeti, svi ostali su smesni ili zalosni.
Ova tema je jasan pokazatelj tog kvaliteta.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
mob
Samsung 111111
Citat
Pa da bi na masinskom polozio ispit preko bubice moras da slikas kombinaciju i da imas nekoga ko ce da ti radi zadatke posto nije to pravni ili politicke nauke da je sve bubanje i teorija. A i na masteru na masinskom se mnogo vise paznje obraca na projekte, domace itd nego na sam ispit i kolokvijume. Kada bi davao pare nekome da ti radi sve te silne projekte morao bi da dobijes na lotou a onda ti masinski ne bi ni trebao. Iskreno znam mozda par ljudi koji su polagali ispite preko bubice ali to nisu bili najtezi ispiti nego oni gde ima teorije previse.


Apsolutno se slazem.
Bubica moze samo da upali ako je teorija u pitanju.Na tehnickim fakultetima ima fora da se nekako provuces ali to ide malo teze.


Citat
Sve je kod nas najkvalitetnije, ne samo skolstvo, mi smo najkvalitetniji narod na Planeti, svi ostali su smesni ili zalosni.
Ova tema je jasan pokazatelj tog kvaliteta.

Dokle god na globusu ne gledamo Australiju i kazemo da je to Francuska kao sto pricaju Ameri.Ja sam poprilicno zadovoljan.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Poprilicno sam siguran da mozes i kod nas da nadjes gomilu genijalaca koja bi pokazala isto ili slicno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
mob
Sony 
da sam sad u srednjoj skoli, na keca bih kupio bubicu i varao sve do kraja fakulteta.

inace, jos pre neke 3 godine sam video da je taj posao sa bubicama boli glava; krivo mi je sto nisam usao u to tada. mada ni sad nije kasno, kupicu tri bubice, stavicu cenu 1000din pa da vidimo kako nece ici... Smile

Nije to ni tako loša ideja..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14

Dokle god na globusu ne gledamo Australiju i kazemo da je to Francuska kao sto pricaju Ameri.Ja sam poprilicno zadovoljan.
Pa sad, kvalitet skolstva se ogleda i u necemu drugom osim opsteg znanja. Mozda ne ume da pokaze gde je Australija ali mu je specijalisticko znanje vece od tebe jer je vise orijentisan na prakticno. Jednostavno ih ne zanima ako im generalno ne treba niti se nesto posebno po skoli zamlacuju sa tim...

Druga stvar je ovo sto noob kaze. Odi na conquiztador i odigraj par partija i sve ce ti se samo kasti.  Smile
« Poslednja izmena: 16. Feb 2013, 15:33:18 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
mob
Nokia 6220
Problem kod nas je sto ni vecina predavaca nije u zivotu radila to sto predaje, nego je direktno sa faxa zavrsila u nastavnickoj kancelariji. Tacno mozes da razlikujes profesora koji se u zivotu prakticno bavio time sto predaje.
A tog sto prepisuje bih fino upitao koj moj trazi u skoli, ako je sve to bezveze i neprakticno za njegov genijalni mozak, nek ide na zanat, tu nece da ga teraju da uci teoriju. Nego su to lenstine kojima je skola izgovor da ne rade nista, a nisu sposobni da nauce ni to malo sto treba  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
Citat
Svršeni mašinci žive od bubica
Moraju i oni od neceg da zive kad posla nema...

уууууууууууууууууууууу  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: bubica inci ive Svr eni

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.