2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 159 160
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Svetsko prvenstvo u rukometu 2009 - Hrvatska  (Pročitano 104209 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung S500
Cim ja odoh a ti iza ledja po starom ustaškom obicaju !
Citat
http://forum.burek.com/index.php/topic,417022.0.html
Gospodo moderatori za ovo sleduje banovanje doticnog kojem je ona stvar non stop u ustima , covek vredja inteligenciju svojim glupim i nebuloznim postovima , ne vidi da su Srbi na svetskom prvenstvu u Hrvatskoj docekani gore od crnaca i židova na Hitlerovoj olimpijadi , a ti nekulturna Splitska gluperdo , kad god hoceš bilo kad bilo gde u bilo cemu , stojim ti na raspolaganju !

Jedino tebi na ovome topicu nije problem vriđat i lagat. I stvarno ne vidin razloga da se sa takvon individuon pristojno ophodi... više si ti ispljuca i izvriđa druge na ad hominem osnovi, nego svi ostali sudionici ovoga topica zajedno

I onda ti imaš obraza tražit nečiji ban... koji apsurd, jebate... ni Beckett te ne bi bolje složija nego šta si sam složen

Ma nista..trla baba lan da joj prodje dan  Smile

Neadekvatna organizacija je ona koja nije u stanju da ucesnicima obezbedi sigurnost i adekvatan tretman, na teritoriji za koji je zaduzena.
To znaci - hotel gde spavaju, i sportsko igraliste na kom se takmice. Auto je izlupan ispred hotela gde igraci spavaju,pred nosom obezbedjenja...stoga cu te o ovoj temi pustiti da laprdas do mile volje, jer argumente nemas, a gluvih telefona sa tobom necu da se igam  Smile

Nit ti mene faco zajebavas, nit neces da vidis..ti si druze nesposoban da priznas da nisi u pravu, mislis da ces razvodnjavanjem i trla-baba-lan pricom uspeti da prikrijes ono sto je cinjenica. Usudicu se da ti kazem da si i bezobrazan, jer ono sto bi trebalo da je rasprava o necemu sto je bilo za vreme prvenstva, pretvaras u licni okrsaj u kojem niko nije u stanju da pobedi tvoj ego !
Zato mi je iskreno zao sto sam sa tobom i ulazio u ovu raspravu, i pored nekih upozorenja preko pp da je to uzaludan posao..Ajd pa uzdravlje  Smile nek si mi ziv i zdrav u uverenju da si pametan i da sve znas, al molim te - ne izlazi napolje, u stvaran svet da to proveris  Smile

Mislin da je argumentacija tebi slaba točka, samo ti je problem to priznat. Uvatija si se jednog razbivenog auta a i sam si napisa da je dužnost organizatora da osigura takmičarima

1. smještaj
2. sigurnost
3. teren za treniranje i igru

Niti jedan jedini sudionik takmičenja (uključujući i srpske reprezentativce) nije se žalija ni na smještaj ni na sigurnost ni na kvalitetu terena.

A koliko se meni čini, automobili nisu bili prijavljeni ka takmičari na ovome prvenstvu. Ili možda jesu?


A ti slobodno sudjeluj u raspravi, ne sudjeluj.. briga mene... nisan te u diskusiju ni zva, neću te ni molit da ostane... ali moraš priznat da pomalo suludo djeluje tvoj savjet o stvarnome svitu, obziron da dolazi od nekoga ko druge pokušava uvjerit u činjenicu da je čuvanje parkiranog auta jedna od osnovnih dužnosti organizatora jednog sportskog takmičenja.

Je, u pravu si. Ja živin u svijetu mašte. Aha.
« Poslednja izmena: 02. Feb 2009, 19:51:35 od st_faca »
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Citat
Jedino tebi na ovome topicu nije problem vriđat i lagat. I stvarno ne vidin razloga da se sa takvon individuon pristojno ophodi... više si ti ispljuca i izvriđa druge na ad hominem osnovi, nego svi ostali sudionici ovoga topica zajedno

I onda ti imaš obraza tražit nečiji ban... koji apsurd, jebate... ni Beckett te ne bi bolje složija nego šta si sam složen
Ti si jedan obican šalabajzer koji je jako bolestan , žao mi te jer si jako poremecen i u biti nisi svestan ni šta pišeš , a sad stvarno požuri kod doktora jer nije ti dobro  !
« Poslednja izmena: 02. Feb 2009, 19:52:50 od rinaka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10766
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Nemate meru nikakvu...  Smile  Ne vredi vam govoriti niti vas opominjati...

Lock.
« Poslednja izmena: 02. Feb 2009, 20:02:55 od zoki82 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 159 160
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.