2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Svetsko prvenstvo u rukometu 2009 - Hrvatska  (Pročitano 103631 puta)
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1,
mob
Alcatel One Touch Idol X
Citat
Reklo bi se po narodnu - lošemu kurcu i dlaka smeta
Da , samo što ste vi taj loš kurac a mi dlake koje vam smetaju !

 Smile Smile Smile Nisi mogao bolje!

A to sto se jedna najobicnija jajara iz IHF izrazava, kako kazes u "superlativima", to je apsolutno nebitno, zato sto je jasno, a i pokazano godinama unazad, da u sportu ne postoje isti kriterijumi za sve zemlje. I to je tako. I nikad neces moci da kazes da je srbija u boljem polozaju od hrvatske sto se tice naklonosti "svetskih velikana" i njegovog velicanstva gospodina Jajeta, kome je receno unapred kako da oceni prvenstvo. Smile
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
Reklo bi se po narodnu - lošemu kurcu i dlaka smeta
Da , samo što ste vi taj loš kurac a mi dlake koje vam smetaju !

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Inzistiram na gluposti

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3429
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia n80
Citat
Reklo bi se po narodnu - lošemu kurcu i dlaka smeta
Da , samo što ste vi taj loš kurac a mi dlake koje vam smetaju !
Smile ajd bar više nije djevica.... Smile Smile Smile Smile

Organizaciju svugdje hvale...sad kako kome se sviđa/njegovo osobno pravo...al ko je s foruma iz Srbije došo sad u Hr na rukometno prvenstvo...nek kaže svoj utisak...?

Uskoro ćete imati priliku, da pokažete možete li biti bolji domaćin....do tad ostalo je samo fikcija... Smile
IP sačuvana
social share
   
                              geopolitička konoba http://forum.burek.com/bistri-osvrt-i-jos-puno-toga-iz-geopolitickog-foruma-t422565.html
                   
                                Boljkot Slovenki do ulaska Hr u Eu ....Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung S500
Citat
Reklo bi se po narodnu - lošemu kurcu i dlaka smeta
Da , samo što ste vi taj loš kurac a mi dlake koje vam smetaju !

Vidi doktore.. ima bit da imaš problema sa shvaćanjen jednostavnih metafora i prosto proširenih rečenica... ne znan je li disleksija, insuficijentan kvocijent inteligencije, bezobrazluk ili kombinacija navedenoga (najvjerovatnije je ovo treće)... ali evo, probaću ti objasnit

naime, u poslovici "lošemu kurcu i dlaka smeta" poanta je u činjenici da se žali jedino onaj ko je i sam jadan, nikakav i otužan (to bi bija u poslovici spomenuti loš kurac)

E sad, jednostavnon dedukcijskon metodon da se zaključit kako se na organizaciju prvenstva ne žali niko osin vas iz Srbije.

Obziron da se osin vas ne žali niko, nije problem zaključit da sa organizacijon nije bilo nikakvih problema, logično je deducirat kako se vi žalite nesnovano. Odnosno, u spomenutoj poslovici ste vi loš kurac.

E sad... ako se dobro potrudiš, ja se iskreno nadan da ćeš shvatit poantu... ako ne, žaj mi je, ja san se potrudija... ali kad ne ide, onda ne ide.

A to sto se jedna najobicnija jajara iz IHF izrazava, kako kazes u "superlativima", to je apsolutno nebitno, zato sto je jasno, a i pokazano godinama unazad, da u sportu ne postoje isti kriterijumi za sve zemlje. I to je tako. I nikad neces moci da kazes da je srbija u boljem polozaju od hrvatske sto se tice naklonosti "svetskih velikana" i njegovog velicanstva gospodina Jajeta, kome je receno unapred kako da oceni prvenstvo. Smile

Ja nikad nisan ni tvrdija da je Srbija u boljen položaju šta se tiče bilo kakve naklonosti bilo koga. To je tvoja intrepretacija.

Ja samo tvrdin da je predsjendik IHF-a reka da je organizacija svjetskog rukomentnog prvenstva bila besprijekorna. A sad, ne triba ti puno pameti da zaključiš ko je mjerodavniji za iznosit takve procjene - predsjednik svjetske rukometne federacije, ili neki anonimus na internetu koji prvenstva nije ni vidija ni čuja...
« Poslednja izmena: 02. Feb 2009, 17:14:49 od st_faca »
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Citat
Reklo bi se po narodnu - lošemu kurcu i dlaka smeta
Da , samo što ste vi taj loš kurac a mi dlake koje vam smetaju !

Vidi doktore.. ima bit da imaš problema sa shvaćanjen jednostavnih metafora i prosto proširenih rečenica... ne znan je li disleksija, insuficijentan kvocijent inteligencije, bezobrazluk ili kombinacija navedenoga... ali evo, probaću ti objasnit

naime, u poslovici "lošemu kurcu i dlaka smeta" poanta je u činjenici da se žali jedino onaj ko je i sam jadan, nikakav i otužan (to bi bija u poslovici spomenuti loš kurac)

E sad, jednostavnon dedukcijskon metodon da se zaključit kako se na organizaciju prvenstva ne žali niko osin vas iz Srbije.

Obziron da se osin vas ne žali niko, nije problem zaključit da sa organizacijon nije bilo nikakvih problema, logično je deducirat kako se vi žalite nesnovano. Odnosno, u spomenutoj poslovici ste vi loš kurac.

E sad... ako se dobro potrudiš, ja se iskreno nadan da ćeš shvatit poantu... ako ne, žaj mi je, ja san se potrudija... ali kad ne ide, onda ne ide.
Kod nas a i u svugde na svetu se kaže "ala ti šuknu" , jasno je tebi  šta ti se htelo reci i da si ispao smešan ,taj tvoj napamet naucenm post je još jedan od dokaza da si dobro shvatio šta ti se reklo , meni prodavati damu za kikiriki je u najmanju ruku smešno isto kao što je smešno tvrditi da je organizacija bila dobra i da se ništa nije desilo , vaša organizacija se nije razlikovala od Hitlerove organizacije olimpijade gledajuci kako ste se ponašali prema Srbima , sam si dao dobar komentar koji se ustvari odnposio na vas Hrvate , vi ste loš kurac a mi Srbi smo dlake koje vam smetaju , nadam se dacemo biti pametni i to vam vratiti kada dodje pravo vreme za to !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung S500
Pa već san ti reka - irelevantne su procjene vodećih ljudi svjetske rukometne organizacije na čelu sa predsjednikon iste. Bitna je jedino procjena vas Srba. Čak je i generalna skupština Ujedinjenih Naroda prihvatila taj tzv. "srpski teorem"

Inače, kod nas se kaže "sinko, glup si"... ali to san ti već par puta reka, nije mi đir ponavljat jedno te isto kako bi sebe uvjerija u nešto... takav tip autosugestije prepuštan tebi

A inače, ponašanje prema Srbima je bilo grozno. U pravu si. Hotelski smještaj, osiguranje, šetnja gradom... užas jedan. To nije zabilježeno ni u Berlinu na Olimpijadi '36.

Grozno nešto. Užas.

Ne znaš šta je kretenskije - očekivat da će navijači srpsku reprezentaciju u Hrvatskoj dočekat sa cvićen, ili cmizdrenje zbog zvižduka srpskoj himni.

Ali, eto, navikne se čovik na svakojake kretenarije...
« Poslednja izmena: 02. Feb 2009, 17:26:09 od st_faca »
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


...za tebe sam Shapke!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1658
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung , dobio od MTS-a
Ajme st_faco, zar takav njeznik kao ti da pada na ove jeftine srbijanske fore  Smile

Zamisli molim te, IHF kaze da je prvenstvo dobro "organizirano", ko su sada ti Srbi da se zbog svog slucaja bune ??

Pa jel taj isti IHF rekao da su sudije bile ok, izabrane po IHF ustaljenoj proceduri - koja vama onda dlaka smeta pa svi u glas kukate kako ste pokradeni ?!?!

Kako se taj dvojni arshin zove u toj tvojoj psihologiji?

Jel demoliran auto ispred hotela u kom su reprezentativci Srbije, samo zato shto ima Srpske tablice? Znaci - ne na nekoj poljani, u mracnoj ulici - nego ispred hotela u kojem je reprezentacija, i koji bi trebali cuvati policajci !!
Jel su skinute zastave svih uchesnika sa trga, samo zato je medju nima i Srpska?
Jel onaj nesrecni makedonac prebijen zbog svog govora na ekavici?
Zasto su nasi rukometasi sve vreme bili u hotelu, jer im se nigde drugo nije mogla "garantirati" bezbednost?

Koliko je jos takvih i slicnih incidenata trebalo da se "zgodi" da bi se organizacija smatrala neuspesnom? Jel se to sto nije bilo mrtvih smatra uspehom?
IP sačuvana
social share
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.



Smoke-free with the eGo-T
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung S500
Ajme st_faco, zar takav njeznik kao ti da pada na ove jeftine srbijanske fore  Smile

Zamisli molim te, IHF kaze da je prvenstvo dobro "organizirano", ko su sada ti Srbi da se zbog svog slucaja bune ??

Pa jel taj isti IHF rekao da su sudije bile ok, izabrane po IHF ustaljenoj proceduri - koja vama onda dlaka smeta pa svi u glas kukate kako ste pokradeni ?!?!

Kako se taj dvojni arshin zove u toj tvojoj psihologiji?

Jel demoliran auto ispred hotela u kom su reprezentativci Srbije, samo zato shto ima Srpske tablice? Znaci - ne na nekoj poljani, u mracnoj ulici - nego ispred hotela u kojem je reprezentacija, i koji bi trebali cuvati policajci !!
Jel su skinute zastave svih uchesnika sa trga, samo zato je medju nima i Srpska?
Jel onaj nesrecni makedonac prebijen zbog svog govora na ekavici?
Zasto su nasi rukometasi sve vreme bili u hotelu, jer im se nigde drugo nije mogla "garantirati" bezbednost?

Koliko je jos takvih i slicnih incidenata trebalo da se "zgodi" da bi se organizacija smatrala neuspesnom? Jel se to sto nije bilo mrtvih smatra uspehom?

Očito imaš problema sa razikovanjen pojma "organizacija natjecanja" i "sudačko delegiranje"

Virova ili ne - organizator nema veze sa delegacijon sudaca. Znan, znan.. presložen je to koncept za shvatit, ali baren pokušaj
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


...za tebe sam Shapke!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1658
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung , dobio od MTS-a
Citat
Očito imaš problema sa razikovanjen pojma "organizacija natjecanja" i "sudačko delegiranje"

Virova ili ne - organizator nema veze sa delegacijon sudaca. Znan, znan.. presložen je to koncept za shvatit, ali baren pokušaj

Uf..moram pisati sporije, i manje recenice - mozda onda shvatis..
Naime:
 - kazes da je organizacija bila dobra. Argument: predsednik IHF-a je to rekao, on je kompetentan, on zna..

 - cela ti rodna gruda, na celu sa repkom, cmizdri kako ste pokradeni. Kazu - neko ih je namerno namestio da nas sprece da budemo prvaci.
   A taj isti IHF kaze da niste pokradeni, da su sudije delegirane po standardnoj proceduri, i da nishta sumnjivo tu nema..

I sada te opet pitam:
Kako je to moguce da u jednom slucaju( organizacija), ocena IHF-a je merilo, a u drugom( sudjenje ) taj isti IHF nema pojma..
Kako se u tvojoj psihologiji zove to kada nekome jedno verujes a drugo ne?

Na drugi deo mog posta se nisam ni nadao da ces odgovoriti.. Smile pozz
IP sačuvana
social share
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.



Smoke-free with the eGo-T
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung S500
Ja nikad nisan ništa prigovara suđenju... bilo je takvo kakvo je bilo... koji put loše, koji put dobro...

Nakon svakog rukometnog prvenstva prigovara se suđenju... rukomet je takav sport di suci dosta mogu utjecat na rezultat. Ali ja ne smatran da su suci planski oštećivali niti jednu reprezentaciju. Konkretno, Francuzi su nas dobili u finalu jer su u toj utakmici bili bolji - sve jasno i sve čisto.

Prema tome, ocjena slžbenih IHF-ovih organa je, šta se mene tiče, mjerodavna i u jednon i u drugon slučaju.

Koji drugi dio posta? Ovi di govoriš o autu sa srpskin registracijama?

A ajde ti meni lipo reci kakve to ima veze sa organizacijon rukometnog prvenstva?

Jebate irud, svako lito razbije se jedno auto sa srpskih registracijama... jel' ti možda oćeš reć da je svako lito u Hrvatskoj neko sportsko takmičenje?

Inače... u Dalmaciji se razbijaju i auta sa zagrebačkin tablicama... a u Zagrebu auta sa splitskin tablicama

Pretpostavljan da se po određenin kvartovima u Beogradu razbijaju auta sa Zvezdinin odn. Partizanovin oznakama...

Šta bi to tribalo značit?
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.