2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 158 159 161
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Svetsko prvenstvo u rukometu 2009 - Hrvatska  (Pročitano 103625 puta)
Zvezda u usponu


...za tebe sam Shapke!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1658
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung , dobio od MTS-a
Uf..opet moram sporije..

Citat
Jel demoliran auto ispred hotela u kom su reprezentativci Srbije, samo zato shto ima Srpske tablice? Znaci - ne na nekoj poljani, u mracnoj ulici - nego ispred hotela u kojem je reprezentacija, i koji bi trebali cuvati policajci !!
Jel su skinute zastave svih uchesnika sa trga, samo zato je medju nima i Srpska?

uputstvo: obratiti paznju na deo koji je malo tamniji, tzv bold  Smile
IP sačuvana
social share
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.



Smoke-free with the eGo-T
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Ne radi za novac, neka novac radi za tebe!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 22144
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6260 Slide
[Off obrisan]


Sledeci put necu brisati nego lock na temi, i tako je proslo prvenstvo.
IP sačuvana
social share
     
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung S500
A ima bit da i ja moran sporije...


Kakve veze to ima sa organizacijon? Nije valjda da misliš da su organizatori dužni osiguravat svaki auto u gradu?

Podizanje zastava na gradskome trgu u Zadru nema veze sa organizacijon. Zastave su tamo podignute samoinicijativno od strane gradskog poglavarstva Zadra, bez traženja i bez konzultacije sa organizatorima.

Isto su tako i spuštene. Glup potez glupog gradonačelnika, ali nema veze sa organizacijon. Po propozicijama takmičenja, zastave svih sudionika morale su bit u dvoranama. Nigdje drugo nije bila obveza isticat zastave.

U svin dvoranama zastave su uredno bile istaknute tijekon cijelog turnira. Bez ikakvih problema.


Ima bit da je vama najviše zasmetalo šta su srpski reprezentativci naišli na neodobravanje u Hrvatskoj. A ako ste očekivali srdačnost po principu "ko nas bre zavadi", to je onda vaš problem.

Sve organizacijske obaveze prema vašin igračima su ispoštovane na najkorektniji mogući način. Ako su se vaši igrači osjetili nelagodno u Hrvatskoj jer su Srbi - to je njihov problem.

Iskreno, ni naši košarkaši nisu se najugodnije osjećali u Beogradu par godina ranije. Pa niko nije oko toga činija mirakul. Jebi ga, tako će bit još godinama i godinama...

U organizacijskon smislu to nije nikakav propust. Ne može organizator zapovidat narodu kako da se osjeća


EDIT: jebemumater... pa moramo malo širit temu, sad kad su utakmice gotove... osin par uvreda, ne vidin razloga da se ova diskusija smatra ka offtopic... ionako je glavni pljuvač otiša igrat tenis
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


...za tebe sam Shapke!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1658
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung , dobio od MTS-a
Ma dobro bre, el ti mene da prostis zajebavas ili neces da vidis?

Jel dobije batine neko iz Srbije kada dodje u Hrvatsku? Naravno da se nekad desi, kao i obratno. Jel bi onda bilo normalno da je neko usao i isamarao nekog Srbina u hotelu? Boze moj pa desava se..Zato se organizator pobrine da postavi obezbedjenje i to spreci !!! Ako to ne uspe, los je organizator..

Ajmo opet:
Citat
Jel demoliran auto ispred hotela u kom su reprezentativci Srbije, samo zato shto ima Srpske tablice? Znaci - ne na nekoj poljani, u mracnoj ulici - nego ispred hotela u kojem je reprezentacija, i koji bi trebali cuvati policajci !!

Bold deo faco, bold..Ovo je bold, razumes, tamniji deo..
Jel treba neko da garantuje bezbednost takmicarima? Ko? Pa organizator! A gde su olupali auto - pa ispred hotela, pored policijskog auta je bio parkiran!
Kako neko moze da udje na parking hotela gde je reprezentacija, olupa auto i ode neuhvacen??? Ima li tu obezbedjenje? Ko to obezbedjenje treba da postavi i nadzire?
Pa organizator jbm mu...
IP sačuvana
social share
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.



Smoke-free with the eGo-T
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Cim ja odoh a ti iza ledja po starom ustaškom obicaju !
Citat
http://forum.burek.com/index.php/topic,417022.0.html
Gospodo moderatori za ovo sleduje banovanje doticnog kojem je ona stvar non stop u ustima , covek vredja inteligenciju svojim glupim i nebuloznim postovima , ne vidi da su Srbi na svetskom prvenstvu u Hrvatskoj docekani gore od crnaca i židova na Hitlerovoj olimpijadi , a ti nekulturna Splitska gluperdo , kad god hoceš bilo kad bilo gde u bilo cemu , stojim ti na raspolaganju !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung S500
Ma dobro bre, el ti mene da prostis zajebavas ili neces da vidis?

I jedno i drugo, moran ti priznat... Smile

Jel dobije batine neko iz Srbije kada dodje u Hrvatsku? Naravno da se nekad desi, kao i obratno. Jel bi onda bilo normalno da je neko usao i isamarao nekog Srbina u hotelu? Boze moj pa desava se..Zato se organizator pobrine da postavi obezbedjenje i to spreci !!! Ako to ne uspe, los je organizator..

Niko nije ulazija u hotel niti napada srpske ni bilo čije druge reprezentativce.

Doduše, jedino su se srpski reprezentativci žalili da je previše policije u osiguranju.. ali tu se onda opet vraćamo na onu o lošemu kurcu

Ajmo opet:
Citat
Jel demoliran auto ispred hotela u kom su reprezentativci Srbije, samo zato shto ima Srpske tablice? Znaci - ne na nekoj poljani, u mracnoj ulici - nego ispred hotela u kojem je reprezentacija, i koji bi trebali cuvati policajci !!

Bold deo faco, bold..Ovo je bold, razumes, tamniji deo..
Jel treba neko da garantuje bezbednost takmicarima? Ko? Pa organizator! A gde su olupali auto - pa ispred hotela, pored policijskog auta je bio parkiran!
Kako neko moze da udje na parking hotela gde je reprezentacija, olupa auto i ode neuhvacen??? Ima li tu obezbedjenje? Ko to obezbedjenje treba da postavi i nadzire?
Pa organizator jbm mu...

Vidi, doktore... ako ti stvarno misliš da je organizator dužan vodit računa o svakom autu sa stranim tablicama koje se lazi u državi za vrime prvenstva, onda očito ne znaš puno o organizaciji...

Jebemumater... ako ti stvarno jedan razbiveni auto smatraš ka dokaz neadekvatne organizacije, onda jebi ga... nema zemlje u kojoj se može garantirat da navijači neće razbit koje staklu na autu sa registracijama "neprijateljske" države

Šta da ti kažen...
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Citat
Vidi, doktore.
Halo , na bureku si trenutno , kod doktora imaš zakazano u 20 h , hebote ala si se pogubio ! 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


...za tebe sam Shapke!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1658
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung , dobio od MTS-a
Ma nista..trla baba lan da joj prodje dan  Smile

Neadekvatna organizacija je ona koja nije u stanju da ucesnicima obezbedi sigurnost i adekvatan tretman, na teritoriji za koji je zaduzena.
To znaci - hotel gde spavaju, i sportsko igraliste na kom se takmice. Auto je izlupan ispred hotela gde igraci spavaju,pred nosom obezbedjenja...stoga cu te o ovoj temi pustiti da laprdas do mile volje, jer argumente nemas, a gluvih telefona sa tobom necu da se igam  Smile

Nit ti mene faco zajebavas, nit neces da vidis..ti si druze nesposoban da priznas da nisi u pravu, mislis da ces razvodnjavanjem i trla-baba-lan pricom uspeti da prikrijes ono sto je cinjenica. Usudicu se da ti kazem da si i bezobrazan, jer ono sto bi trebalo da je rasprava o necemu sto je bilo za vreme prvenstva, pretvaras u licni okrsaj u kojem niko nije u stanju da pobedi tvoj ego !
Zato mi je iskreno zao sto sam sa tobom i ulazio u ovu raspravu, i pored nekih upozorenja preko pp da je to uzaludan posao..Ajd pa uzdravlje  Smile nek si mi ziv i zdrav u uverenju da si pametan i da sve znas, al molim te - ne izlazi napolje, u stvaran svet da to proveris  Smile
IP sačuvana
social share
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.



Smoke-free with the eGo-T
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Citat
Usudicu se da ti kazem da si i bezobrazan
Jako blag izraz !
Citat
nek si mi ziv i zdrav u uverenju da si pametan i da sve znas
Živ je , zdrav nije (vidiš da mu se non-stop doktori prividjaju) , pametan je kao ono što mu je stalno u ustima !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
HTC Touch Pro
st faca postujem stvarno sve ljude i dijelim ih na dobre i lose samo
ali me nervira sto osjetim da si od onih koji su u fazonu "ubij srbina" i sve srbe treba protjerati
jel to u redu
ja sam veoma cesto u hrvatskoj i ima dosta normalnih i postenih ljudi a isto tako i srbija ima i ne mrzim ne srbe
mislim da je vrijeme da se zaboravi rat
ubaijalo se na sve strane a ne samo srbi posto se tako propagira
pozzz
i da vlast pogotovo kad su u pitanju sportski dogadjaji treba ostro da kaznjava huligane i tako na obe strane
« Poslednja izmena: 02. Feb 2009, 19:46:44 od mikx »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 158 159 161
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.