Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:06:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Kako su nastali danasnji ljudi?
Evolucijom
44%  (212)
Bog ih je stvorio
38.6%  (186)
Nesto trece
17.4%  (84)
Ukupno glasova: 482
Idi dole
Stranice:
1 ... 539 540 542 543 ... 545
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sveto pismo ili Darvin?  (Pročitano 804839 puta)
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Свако сам бира у шта ће да вјерује. За еволуционисте  човјек је само једна врста мајмуна која себи даје лажни значј. За људе који вјерују у Бога, човјек је далеко више од тога. Засебна врста не само у односу на примате већ и живи свијет уопште. 
Zasebna vrsta svakako, to i nauka kaže. Rod Homo, vrsta H. Sapiens  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 902
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
I tako sam čas poverovao da postoji, čas mi je sve izgledalo kao praznoverje dok nisam došao do jedinstvenog dokaza koji vama ne mogu reći (margaritas ante porcos).


Uh bre, dosao si do dokaza koji nam ne mozes reci? Sto si spominjao uopste?
Ovakav nacin diskusije sacuvaj za bracu u drugom osnovne, nemoj sa nama molimo te



Naravno, svi smo rođeni sa slobodnom voljom da biramo u šta ćemo verovati. .

Pa nije bas da biramo u sta cemo verovati. Ma koliko se trudio ne mogu verovati u vilenjake i Jetija. Tvoj razum filtrira ideje, znas?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


NIHIL in Sacculo quod non fuerit in Capite

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 602
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
Neću biti toliko milostiv, ja sam sebi otkrio a vi se potrudite, zato se i zove veraz. To je nešto više od običnog dokazivanja, zato i nije dovoljno samo objasniti rečima.

Rekao sam vam za evoluciju, ali mi ne verujete. Tu su dokazi ali opet ništa...
IP sačuvana
social share
"Da, istina je da ja uvek preduzmem više nego što mogu da ostvarim." - Nikola Tesla

"Nećete rešiti svoje probleme istim mislima kojim ste ih stvorili." - Albert Ajnštajn

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 902
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Neću biti toliko milostiv, ja sam sebi otkrio a vi se potrudite, zato se i zove veraz. To je nešto više od običnog dokazivanja, zato i nije dovoljno samo objasniti rečima.

Rekao sam vam za evoluciju, ali mi ne verujete. Tu su dokazi ali opet ništa...


Ti tvrdis da si pobio teoriju evolucije? ok, nisam to primetio (ako te ne mrzi posalji mi link ka poruci gde si to uradio)
Ono sto nisi uradio , (kao ni jedan od vernika) je da pokazes dokaze za Bozje stvaranje. Od toga ni mrvicu nismo dobili, a ja sam to vec nekoliko puta trazio na ovoj temi, ali eto ostadoh praznih saka.... Budi prvi koji ce izneti bar neki dokaz da je Bog stvorio coveka...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


NIHIL in Sacculo quod non fuerit in Capite

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 602
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
Kada čovek dokaže da je jedno od dva netačno onda nema potrebe da pokazuje da je ovo drugo tačno. Rekao sam već, nemam ja šta vama da dokazujem, dokazao sam sebi i gotova priča.

"Kucajte i otvoriće vam se, tražite i dobićete"
IP sačuvana
social share
"Da, istina je da ja uvek preduzmem više nego što mogu da ostvarim." - Nikola Tesla

"Nećete rešiti svoje probleme istim mislima kojim ste ih stvorili." - Albert Ajnštajn

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 902
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Kada čovek dokaže da je jedno od dva netačno onda nema potrebe da pokazuje da je ovo drugo tačno. Rekao sam već, nemam ja šta vama da dokazujem, dokazao sam sebi i gotova priča.

"Kucajte i otvoriće vam se, tražite i dobićete"

Onaj ko tvrdi nesto, taj treba to i da dokaze. U zabludi si ako mislis da nije potrebno iznosenje potvrde za Bozje stvaranje. Ako si dokazao sebi i gotova prica, sta onda radis na ovom forumu?
Ponavljam, ocekujem da konacno vidim neku potvrdu da je Bog stvorio coveka...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


NIHIL in Sacculo quod non fuerit in Capite

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 602
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
Vera nije naučni eksperiment da bi moglo njime da se dokaže Bog, to je nešto kroz šta svaki čovek pojedinačno treba sebi da pokaže.
IP sačuvana
social share
"Da, istina je da ja uvek preduzmem više nego što mogu da ostvarim." - Nikola Tesla

"Nećete rešiti svoje probleme istim mislima kojim ste ih stvorili." - Albert Ajnštajn

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


nesto si htelaaa ???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 466
OS
Mac OS X (iPhone)
Browser
Safari 6533.18.5
mob
Nokia 
Care ti mozes da verujes da se ovaj forum zove sarma, eto tako ti se javilo Smile, ali nisi upravu zove se burek. Dokaza za to ima, da se zove sarma ima ali samo u tvojim vizijama. Sad moze doci neki lik poput tebe i reci da se njemu javilo ime pita, opet greska. Gde je problem, pa vas dvoje sa vizijama nemate niti jedan dokaz za svoje tvrdnje, nema sarme, nema pite. Slicno je sa likom sa neba koji se javlja pojedincima, nekima se javljaju i vilenjaci, duhovi zq razliku od vas vernika oni su na pravom mestu ( Laza ). Naravno da moras da dokazes za tvrdnje koje iznosis, cekamo vec par godina i nista, samo se vizionari menjaju, dokaza kao i na pocetku teme NULA.
IP sačuvana
social share
"Zar da se stidim Srbije"----Novak Djokovic............
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
HTC Wildfire S
Ја признајем да еволуција има добрих идеја и доказа. Дакле не негирам је. Али да ме убјеђује у нешто што је здраворазумски могуће колико и да сам сам свој отац, просто код мене не може да се прими. И када ово кажем уопште не подржавам креационизам који ништа није бољи. Комбиновање креационизма и еволуције јесте нешто што мени пада на памет као најреалнија опција. Ако уопште постоји нешто што може бити "реална" опција, пошто човјек није ни свјестан колико тога о Универзуму не зна.

Agnostic approves this post.    Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Citat
Комбиновање креационизма и еволуције јесте нешто што мени пада на памет као најреалнија опција.
To bi onda glasilo ovako: Materija i prvi živi jednoćelijski organizmi su kreirani od strane onoga što nazivamo Bogom, kasnije je taj život pušten da se razvija dalje pod zakonima evolucije.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 539 540 542 543 ... 545
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:06:11
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.