Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 08:56:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Kako su nastali danasnji ljudi?
Evolucijom
44%  (212)
Bog ih je stvorio
38.6%  (186)
Nesto trece
17.4%  (84)
Ukupno glasova: 482
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 545
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sveto pismo ili Darvin?  (Pročitano 811166 puta)
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia E72
Aj da sagledamo cinjenice,Darvin tvrdi da su prvo nastali jednocelijski organizmi,a odakle jednocelijski organizmi na zemlji?Oni su postali visecelijski,pa su postajali sve veci i veci dok nisu nastali ljudi
Prvo:Sta je nateralo majmune da evoluiraju u ljude?
Drugo:Zasto majmuni ne evoluiraju u ljude vise?
Trece:Zasto ljudi ne evoluiraju u nesto vise na fizickom planu?
Cetvrto:Cini mi se da se poslednjih godina evolucija krece unazad
A ne vidim ni jedan dokaz da bog nije stvorio Zemlju i sve u njoj,i ne vidim ni jedan neistinit primer iz biblije

pre nego shto pochnesh da se bavish evolucijom prvo prochitaj malo darvinove radove i kasnije dopune njegove teorije,a prekini da se trujesh glupostima sa chasova veronauke .  Smile

 i za tvoju informaciju , i majmuni i ljudi evoluiraju i dan-danas prema oblicima koji vishe pogoduju njihovom trenutnom okruzenju . npr dobro je poznato da je prosecna visina i tezina ljudi porasla od 19.veka ,a to je svega 100-200 godina  Smile

A ja još uvek 1.75cm  Smile
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Treba li da budes 3m da bi uzeo informaciju u obzir? Radi se par cm, koji opet  nesto znace.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Srbija do Tokija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 84
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
Od organske materije koja je nastala od neorganske. Jednostavno se hemiskom reakcijom od mrtvog stvorio prvi zivot. I mi smo hodajuca hemiska smesa koja stalno reaguje.
A objasni mi kako to neorganska materija moze da se pretvori u organsku?Naucnici se ubijaju od rada da bi to postligli a pre vise miliona godina se to slucajno desilo.A kazes nastala je jedna organska materija?Znaci svi ljudi i sve zivotinje su nastale od jedne slucajnosti(tj. slucajnog nastanka organske materije iz neorganske)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Srbija do Tokija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 84
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
Aj da sagledamo cinjenice,Darvin tvrdi da su prvo nastali jednocelijski organizmi,a odakle jednocelijski organizmi na zemlji?Oni su postali visecelijski,pa su postajali sve veci i veci dok nisu nastali ljudi
Prvo:Sta je nateralo majmune da evoluiraju u ljude?
Drugo:Zasto majmuni ne evoluiraju u ljude vise?
Trece:Zasto ljudi ne evoluiraju u nesto vise na fizickom planu?
Cetvrto:Cini mi se da se poslednjih godina evolucija krece unazad
A ne vidim ni jedan dokaz da bog nije stvorio Zemlju i sve u njoj,i ne vidim ni jedan neistinit primer iz biblije
i za tvoju informaciju , i majmuni i ljudi evoluiraju i dan-danas prema oblicima koji vishe pogoduju njihovom trenutnom okruzenju . npr dobro je poznato da je prosecna visina i tezina ljudi porasla od 19.veka ,a to je svega 100-200 godina Smile
Ne vidim nesto,cak smo se smanjili,pogledaj neki film na temu ratovanja tipa na poljanu i kolji,videces da su tada ljudi bili mnogo veci,sto je istina a ne samo filmsko preuvelicavanje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Prvo:Sta je nateralo majmune da evoluiraju u ljude?

Polje je pitanje... Sta je to sto je dovelo do toga da se iz zajednickog pretka razviju dve vrste: majmuni i ljudi.
Taj koji vam govori da je covek nastao od majmuna... i sam je majmun Smiley

Citat
Drugo:Zasto majmuni ne evoluiraju u ljude vise?

Proces evolucije je jako dugacak. Sve cu cesci primeri da simpanzo majmuni koriste prosto orudje kako bi ostvarili neke zadatke...
Takodje... i covek sam po sebi evoluira... dovoljno je pogledati koliko je napredovao u ovih desetak hiljada godina... Smiley

Citat
Ne vidim nesto,cak smo se smanjili,pogledaj neki film na temu ratovanja tipa na poljanu i kolji,videces da su tada ljudi bili mnogo veci,sto je istina a ne samo filmsko preuvelicavanje

Zanimljivo, sve studije pokazuju da se prosecna visina ljudi tokom generacija povecava...
Takodje, ne mogu da ti ne skrenem paznju na jednu smesnu gresku...
Znaci... ti gledas filmove snimljene u 20/21. veku o dogadjajima u 17-18-19. veku snimljene sa glumcima iz 20\21. veka i na osnovu toga zakljucujes da su ljudi ranije bili veci... Smile

« Poslednja izmena: 23. Okt 2007, 17:56:32 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Da mozda i jesmo nastali slucajno, bas ono bez razloga. Zajebana je ta hemija. Naucnici isto tvrde sto sam i ja rekao. Od neorganske stvorena organska, pa je smesa postajala sve komplikovanija i eto ti prve zive celije. Da li je to tesko da se poverue?
Mozda su naucnici sposobni danas da od mrtvog stvore zivo, ali taj proces je veoma komplikovan. I komplikovane stvari se mogu desiti slucajno.
« Poslednja izmena: 23. Okt 2007, 19:40:43 od CvijaFaQ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia E72
Citat
Prvo:Sta je nateralo majmune da evoluiraju u ljude?

Polje je pitanje... Sta je to sto je dovelo do toga da se iz zajednickog pretka razviju dve vrste: majmuni i ljudi.
Taj koji vam govori da je covek nastao od majmuna... i sam je majmun Smiley

Citat
Drugo:Zasto majmuni ne evoluiraju u ljude vise?

Proces evolucije je jako dugacak. Sve cu cesci primeri da simpanzo majmuni koriste prosto orudje kako bi ostvarili neke zadatke...
Takodje... i covek sam po sebi evoluira... dovoljno je pogledati koliko je napredovao u ovih desetak hiljada godina... Smiley

Citat
Ne vidim nesto,cak smo se smanjili,pogledaj neki film na temu ratovanja tipa na poljanu i kolji,videces da su tada ljudi bili mnogo veci,sto je istina a ne samo filmsko preuvelicavanje

Zanimljivo, sve studije pokazuju da se prosecna visina ljudi tokom generacija povecava...
Takodje, ne mogu da ti ne skrenem paznju na jednu smesnu gresku...
Znaci... ti gledas filmove snimljene u 20/21. veku o dogadjajima u 17-18-19. veku snimljene sa glumcima iz 20\21. veka i na osnovu toga zakljucujes da su ljudi ranije bili veci... Smile



Mislim, ovaj, Anea je u pravu... Mada, možda je i kasting kriv...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Aj da sagledamo cinjenice,Darvin tvrdi da su prvo nastali jednocelijski organizmi,a odakle jednocelijski organizmi na zemlji?Oni su postali visecelijski,pa su postajali sve veci i veci dok nisu nastali ljudi
Prvo:Sta je nateralo majmune da evoluiraju u ljude?
Drugo:Zasto majmuni ne evoluiraju u ljude vise?
Trece:Zasto ljudi ne evoluiraju u nesto vise na fizickom planu?
Cetvrto:Cini mi se da se poslednjih godina evolucija krece unazad
A ne vidim ni jedan dokaz da bog nije stvorio Zemlju i sve u njoj,i ne vidim ni jedan neistinit primer iz biblije
i za tvoju informaciju , i majmuni i ljudi evoluiraju i dan-danas prema oblicima koji vishe pogoduju njihovom trenutnom okruzenju . npr dobro je poznato da je prosecna visina i tezina ljudi porasla od 19.veka ,a to je svega 100-200 godina Smile
Ne vidim nesto,cak smo se smanjili,pogledaj neki film na temu ratovanja tipa na poljanu i kolji,videces da su tada ljudi bili mnogo veci,sto je istina a ne samo filmsko preuvelicavanje

 naravno da se nismo smanjili - u 19.veku je chovek od 180 cm (u evropi) smatran vrlo krupnim. naravno ,postoje i skeleti ,vrshena su istrazivanja i.t.d.

u drugu ruku ,velichina pasa se smanjila - od krupnih seoskih dzukela nastale su sitnije gradske - zbog drugachijih uslova trazenja hrane  Smile

 neko je pitao zashto danas od gorila (ili shimpanzi ) ne nastaju ljudi .ljudi su nastali od onih "majmuna" koji su napustili drvece i pocheli da se uspravljaju zbog zivota u ravnici . danas - kad bi neki majmun to pokushao brzo bi nastradao bash od strane ljudi . evolucija nemilosrdno unishtava one pokushaje koji nisu u skladu sa trenutnim okolnostima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia E72
I agree...

Huh huh

 
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Srbija do Tokija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 84
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
Citat
Prvo:Sta je nateralo majmune da evoluiraju u ljude?

Polje je pitanje... Sta je to sto je dovelo do toga da se iz zajednickog pretka razviju dve vrste: majmuni i ljudi.
Taj koji vam govori da je covek nastao od majmuna... i sam je majmun Smiley

Citat
Drugo:Zasto majmuni ne evoluiraju u ljude vise?

Proces evolucije je jako dugacak. Sve cu cesci primeri da simpanzo majmuni koriste prosto orudje kako bi ostvarili neke zadatke...
Takodje... i covek sam po sebi evoluira... dovoljno je pogledati koliko je napredovao u ovih desetak hiljada godina... Smiley

Citat
Ne vidim nesto,cak smo se smanjili,pogledaj neki film na temu ratovanja tipa na poljanu i kolji,videces da su tada ljudi bili mnogo veci,sto je istina a ne samo filmsko preuvelicavanje

Zanimljivo, sve studije pokazuju da se prosecna visina ljudi tokom generacija povecava...
Takodje, ne mogu da ti ne skrenem paznju na jednu smesnu gresku...
Znaci... ti gledas filmove snimljene u 20/21. veku o dogadjajima u 17-18-19. veku snimljene sa glumcima iz 20\21. veka i na osnovu toga zakljucujes da su ljudi ranije bili veci... Smile


Ti hoces da kazes da danas ne postoje ljudi koji nisu visoki i krupni?Zasto nisu stavili na film niske i sitne ljude?Pogledaj malo portrete tadasnjih junaka prim. Milosa Obilica,nije ni malo sitan
Da mozda i jesmo nastali slucajno, bas ono bez razloga. Zajebana je ta hemija. Naucnici isto tvrde sto sam i ja rekao. Od neorganske stvorena organska, pa je smesa postajala sve komplikovanija i eto ti prve zive celije. Da li je to tesko da se poverue?
Mozda su naucnici sposobni danas da od mrtvog stvore zivo, ali taj proces je veoma komplikovan. I komplikovane stvari se mogu desiti slucajno.
Znaci mi smo svi razvijena slucajnost i takodje sve zivotinje(lavovi,majmuni,psi,ptice,kitovi,.....)znaci svi smo nastali iz jednog slucajno nastalog jednocelijskog organizma?I pritom su ljudi jedina inteligentna bica?Malo je tesko poverovati u to........
« Poslednja izmena: 24. Okt 2007, 15:08:43 od Belgrade_Chetnik »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 545
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 08:56:24
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.12 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.