Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
2 3 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Svetlana-Ceca Ražnatović o koncertu na Ušću, publici, deci, popularnosti...  (Pročitano 30024 puta)
11. Jun 2006, 00:45:41
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Apple iPhone SE 2020
Svetlana-Ceca Ražnatović o koncertu na Ušću, publici, deci, popularnosti...

Strani mediji vole moj patriotizam

Moja publika treba samo da bude vesela. Volela bih da Veljko i Anastazija budu dobri ljudi. Udala sam se iz ljubavi i rodila sam dvoje dece. Za mene je to najveće bogatstvo

Svetlanu-Cecu Ražnatović strani mediji, poput Obzervera, nazvali su najvećom pop-zvezdom na Balkanu. Iako se mnogi kritičari njenog lika i dela kod nas neće složiti sa konstatacijom "pop", ona je na domaćoj muzičkoj sceni opstala 18 godina i za to vreme izgradila svoj prepoznatljiv muzički izraz, stvorila armiju obožavalaca koje interesuje svaka sitnica iz njenog kako profesionalnog tako i privatnog života. Za sve poklonike svoje muzike ona će 17. juna na Ušću održati svoj veliki, peti solistički koncert. Za svoju vernu publiku obezbedila je neviđeno ozvučenje, od 140 bokseva po 5.000 vati, binu veličine fudbalskog stadiona i najavljuje najveći žurku na Balkanu. Koncert će početi pesmom "Beograd", a Ceca obećava više od četiri sata svirke.

Mnoge pesme s najnovijeg albuma "Idealno loša" publika će prvi put čuti tek na koncertu.
- Koncert je najavljen kao promocija novog albuma. Ostale pesme publika zna. Već od podneva pesme sa novog CD-a moći da se čuju kako u medijima tako i na Ušću. Nadam se da će i nove pesme naići na odličan prijem kod publike. Ako ih prihvate upola dobro kao pesmu "Lepi grome moj", koja se već zavrtela, biću presrećna. Ušće je ogroman prostor. Nadam se da će to biti pravi hepening pored reke i da ćemo uživati svi. Potrudi ću se da koncert bude odličan. Moja publika treba samo da dođu i da budu veseli.

Pored pevačke karijere, oprobali ste se na filmu, u "Nečistoj krvi", reditelja Stojana Stojčevića, ali i kao lider fudbalskog tima "Obilić".

- Ostvarena sam u svojoj profesiji, a to je muzika. Uspela sam da ostvarim san jedne devojčice. Sve drugo što je vezano za moje ime bilo je sporedno. Neke od njih su se desile kao "pod moranje". Fudbal, na primer. Posle nesreće koja mi se desila u životu, kada sam izgubila supruga, morala sam da se prihvatim "Obilića". To niko drugi niti je mogao niti je hteo. Gluma je bila jedno divno iskustvo. Sa Šerbedžijom sam divno sarađivala. On jedan od doajena pozorišta i filma pod ovim nebom. Veliki glumac koji je probio naše granice, doživeo je da bude i poštovan i cenjen u inostranstvu, a to je i u Americi dokazao. Godište sam njegove ćerke. U to vreme se već zahuktao rat u Hrvatskoj, tako da sam ga verovatno podsećala na njegovu Luciju, stalno mi je pričao o njoj, o sinu i kako mu je teško što je morao da se odvoji od njih. Pored njega da ste i antitalenat nije tragedija, toliko dobro radi svoj posao i toliku harizmu ima da čak i vaše glumačke nedostatke ume da sakrije. Toliko je on veliki - glumčina.
      

I ARKAN SE NEKOG PLAŠIO

Javnost i danas veoma zanimaju detalji iz zajedničkog života Cece i Arkana, a poneke anegdote su filmske.
- Željko i ja smo otišli u jednu malu streljanu, tu na Partizanovom stadionu. On je tražio da me instruktor obuči da rukujem pištoljem, iako sam ja to znala. Želeo je da dobijem detaljna uputstva. Onda je rekao: "Stavite joj metu na 15 metara da me ne bruka. I sa tih 15 sve će promašiti".
On je pucao na rastojanju od 30 metara. Ja sam tada rekla da i meni stave metu tamo gde je njegova. Pokazala sam mu da sam dobar strelac i zašto ne bi bilo dobro da me prevari. Samo je prokomentarisao da će mi do kraja života biti veran.
      
   
   

U vama mnoge devojčice vide svoju heroinu. Koje su to vrednosti kojima učite svoju decu?
- Volela bih da Veljko i Anastazija da budu dobri ljudi i vaspitavam ih u tom duhu. Moraju da budu obrazovani, savesni, pošteni, da nikada drugima ne rade ono što ne bi voleli da drugi urade njima. Vaspitavam ih tako da ne smeju da budu bahati. Učim ih da život nije ružičast, da u pet sekundi sve može da se okrene. Poučena sam iskustvom da si danas među zvezdama, a sutra si na dnu. To bih volela da zapamte.

Šta se u vašem odnosima prema novcu i vrednostima promenilo otkako ste postali udovica, naročito od kada ste postali majka?
- U životu nisam bila vezana za materijalne stvari. Nisam nikada patila i maštala o milionima. Žena sam koja je odrasla u normalnoj porodici. Roditelji nikada nisu davali da letimo visoko, ni sestra, ni ja. Verujem da su uspeli da od nas naprave kvalitetne ljude. Udala sam se iz ljubavi, rodila sam dvoje dece iz ljubavi. Za mene ljubav je najveće bogatstvo, prijateljstvo, takođe. Ništa materijalno ne može da ispuni unutrašnju prazninu. Ja to mogu da tvrdim jer sam ostala bez čoveka koga sam volela najviše na svetu. Ne mogu da kažem da ja loše živim, mogu, Bogu hvala, da pružim svojoj deci sve, ali ne možete novcem kupiti ljubav, prijatelja, nažalost, ni lek. Novac je samo sredstvo da poboljšate životni standard, ali ne i da se usrećite.

Posle događaja u "Interkontinentalu" nije vas bilo godinu dana. Povukli ste se iz javnosti. Da li ste razmišljali da prestanete da se bavite muzikom?
- Da li sam razmišljala da odem? Svašta mi je tada padalo na pamet. Od velikog bola, razočarenja, tuge i stresova, svega što sam preživela, svašta mi se motalo kroz glavu, ali znam samo jedno - želela sam da Željku ispunim želju i napravim koncert na "Marakani". On je uvek maštao o tome.

To nije jedina tragedija i nepravda koja vas je snašla. Ni akcija "Sablja" vas nije mimoišla. Kako ste to podneli?
- Četiri meseca sam provela u zatvoru... Isključivo sam mislila na svoju decu. Bezbroj puta sam u toku 121 dan izgovarala "Oče naš". Imala sam jaku veru u sebe - da će sve biti u redu i da mora biti u redu. Da ništa ne može večno da traje. I da sve, kako lepo tako i ružno, mora da ima kraj.

Kako ste deci objasnili zašto mama nije bila s njima?
- Veljko je sve saznao posle dva-tri meseca, Anastasija je sve čula prošle godine, slučajno mi je izletelo... Onda je samo rekla: "Ti si zaista bila u pritvoru!". Priznala sam joj sve i ispričala joj istinu.

Ne uspevate uvek da zaštitite svoju decu od one druge strane popularnosti!
- Za to je kriv zakon koji ne postoji da zaštiti javne ličnosti. Ne mogu uvek da zaštitim svoju decu od neprijatnosti moga posla. Postalo je nemoguće i moja deca su medijski eksponirana, nastupaju u emisijama sa mnom, slikaju se za naslovne strane... Kad nešto nije jasno ili kad čuju od druge dečici iz škole da razne gluposti i izmišljotine, odmah dođu pitaju. Sve im objasnim jer imam otvoren odnos sa decom. Oni su dovoljno veliki da neke stvari shvate, dovoljno su mali da mnogo toga ne razumeju. Sad su u najgorim godinama. Papir, naravno, trip sve. Ne mogu da kažem da me je baš briga. Nasekiram se i ja. I pogađa me i boli me ponekad to što pišu, ali je kod nas to borba protiv vetrenjača. Vreme je pokazatelj ko koliko vredi i da li uopšte vredi. Ono je najrealniji sudija o tome dali neko treba da opstane ili da ne opstane.

I strani mediji se interesuju za vašu karijeru. Šta je to što oni najčešće pitaju u svojim intervjuima?

To interesovanje je sklop više okolnosti, toga da sam bila udata za Željka Ražnatovića Arkana, koji je medijima bio zanimljiv, toga što se bavim ovim poslom. Interesantna sam jer sam dovela na tu "Marakanu" oko sto hiljada ljudi. Intrigantna sam im i kao ličnost, jer i ranije je Željko imao žene, pa niko nije ni znao kako izgledaju. Ja volim s njima da razgovaram, mislim da im se dopada taj moj otvoreni patriotizam... I strani mediji pitaju svašta. Od broja cipela koje nosite, koju kremu stavljate na lice preko dana, a koju za noć, do toga kako je to živeti sa Željkom Ražnatovićem i kako se osećate kad izađete na binu pred sto hiljada ljudi. Sve ih zanima. Nema pardona.


Izvor: Glas Javnosti \ Olivera Stojimirović
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG Google Nexus 5
dobra anegdota  Smile
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4277
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
LOL

....bolje bre pevaj...i pazi da ti duda ne bleji suvishe napolju
IP sačuvana
social share
I see through bitter eyes and
The fact still remains
I read between your lies
You got beat at your own game
Take a trip with me for soon
I will sin
Without one regret
The pain will begin
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 142
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Bruka! Zavede zena celu naciju sa dve dobre sise! Nicim vise!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 912
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3660
                                                                      Smile Smile Smile Smile
                        Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 12. Jun 2006, 23:40:14 od kiloguz »
IP sačuvana
social share
Well, I woke up this morning                                         
And I got myself a beer.
The future's uncertain
And the end is always near 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8234
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia N86
Ceca Ražnatović: Koncert za pola Beograda!

Osam časova pred zakazani koncert Cece Ražnatovič na Ušću, održana je tonska proba koja samo potvrdjuje da će pola Beograda koncert moći da sluša bez ikakvih problema, a da ni ne izadje iz kuće.

Nešto posle 10 časova u subotu, počelo je "gruvanje" sa Ušća, a osim spektakularne montirane bine, izgleda da će i ozvučenje biti "monstruozno".

Ceca Ražnatović će večerašnjim koncertom na Ušću proslaviti dva jubileja: svoj 33. rodjendan, al ii 18 godina na domaćoj estradi.

Na koncertu će promovisati svoj novi album "Idealno loša", koji će biti pušten u prodaju svega nekoliko časova pre početka koncerta.

Fanovi se već okupljaju na Ušću jer je najavljeno da će prostor biti otvoren za ulazak nekoliko sati pred početak spektakla, a očekuje se prisustvo više desetina hiljada ljudi.


Izvor: MTS-Mondo

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

v21100p0.jpg
(21.14 KB, 340x220)
IP sačuvana
social share
  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Apple iPhone 3Gs
Ceca na Ušću - muzika odjekuje Beogradom!


Koncert balkanske folk mega-zvezde Svetlane Cece Ražnatović traje već dva sata na beogradskom Ušću.

Koncert na Ušću, kojim Ceca proslavlja svoj 33. rodjendan, al ii 18 godina na domaćoj estradi, direktno prenosi Televizija Pink, a počeo je u 21 čas.

Na Ušću je okupljeno više desetina hiljada Cecinih fanova, koji u transu pevaju njene najveće hitove.

Na Ušću je postavljena spektakularna bina, a ozvučenje je toliko jako da se muzika čuje u velikom delu Beograda.

Iz hiljade grla u jednom trenutku počelo je skandiranje: Ceco, mi te volimo!, a ona je potom odmahnula i rekla: "Znate ono popularno - Volim i ja vas! Zar se to ne vidi?"

Koncertom na Ušću Ceca promoviše svoj novi album "Idealno loša", koji je biti pušten u prodaju svega nekoliko časova pre početka koncerta.

Još od podnevnih časova, iako je u Beogradu u subotu "upekla zvezda", fanovi su počeli da "okupiraju" prostor na Ušću.


Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Apple Iphone 5s
mene samo zanima kad ce ova zavrsiti koncert mislim planira li???

imaju dva strasna filma na pinku kasnije! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
ma, mozes ti da mislis sta god hoces... ne volim narodnjake... ali.. brate... samo ona moze to da napravi...
a, iskreno..muka mi je vise i od tipicne srpske ljubomore...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Apple Iphone 5s
ma, mozes ti da mislis sta god hoces... ne volim narodnjake... ali.. brate... samo ona moze to da napravi...
a, iskreno..muka mi je vise i od tipicne srpske ljubomore...  Smile

 Smile
ne kontam,jer se ovo na mene odnosi???

ja samo pitam jel se zna,jer ne pise nista u programu a gledaju mi se komedije!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.139 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.