Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 25 26 28 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sve što vam treba za neometan rad DivXa  (Pročitano 249277 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
zasto je sramota pisati srpski? programi koji se preporucuju sa sa opisima koji postavljaju obavezu kvalitetnog znanja engleskog. a srpski? kad se ode po hleb itd. koji se jezik koristi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
ko ti brani da napises programe na srpskom
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Da li u windows media playeru moze da ide titl od dvix-a, naravno i film da bude u dvix formatu.?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1036
moze
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 267
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia n73
U poslednje vreme mi se desava kad skinem neki film(obicno to budu najnoviji),i ako je velicina filma 700mb.Dobijem samo trejler za taj film i u gornjem delu ekrana pise da treba da skinem neki "movie x3player".Ja sam ga trazio i guglovao satima,ali bez rezultata.Pa ako bi neko mogao da mi pomogne gde da nadjem.Mozete mi poslati i na prv. Hvala unapred.
IP sačuvana
social share
,
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b12
U poslednje vreme mi se desava kad skinem neki film(obicno to budu najnoviji),i ako je velicina filma 700mb.Dobijem samo trejler za taj film i u gornjem delu ekrana pise da treba da skinem neki "movie x3player".Ja sam ga trazio i guglovao satima,ali bez rezultata.Pa ako bi neko mogao da mi pomogne gde da nadjem.Mozete mi poslati i na prv. Hvala unapred.
To znaci da nisi skinuo taj film nego ti obicno uvale neko drugo sranje tj. spamuju te i teraju te da skines tamo neki plejer koji nema veze sa tim filmom tj. potreban ti je tacno neki kodek koji samo se nalazi u tom 3xplayer-u kako bi navodno mogao da gledas taj film.Prvo procitaj komentare pa tek onda skidaj neki film,to posebno vazi za torente!

poruke spojene by monk13

Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte .


----------------------------

Da li u windows media playeru moze da ide titl od dvix-a, naravno i film da bude u dvix formatu.?
Moze ali potrebno je da instaliras [url=http://www.free-codecs.com/download/DirectVobSub.htm]Direct VobSub
« Poslednja izmena: 05. Mar 2011, 22:28:11 od monk13 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Pre godinu dana je to bilo pitanje...verujem da je resio do sad Smile
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Muci me jedna stvar,ovom bripu je sjeban zvuk kad ga gledam preko gom playera.Kapiram da mi fali neki codec,ali nemam pojma koji.Jel ima neko resenje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4362
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.215
mob
Samsung Note 3
koji font koristite i boju za prevode,imam gom player
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 99
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.26
Skinuo sam film, ali je sinhronizovan na ruski jezik, i to tako shto je ruski glasniji od engleskog. Znachi, engleski nije eliminisan, samo je nadjachan ruskim. Radi se o americhkom filmu.

Pitanje: Kako da eliminishem ruski jezik iz filma? Da li mi je za to potreban poseban program?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 25 26 28 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.