Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:38:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sve o mačkama  (Pročitano 78380 puta)
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Ja imam mačku i obožavam je i svi bi trebali pružati ljubav svojim ljubimcima ako su ih nabavili.  :D
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
da li neko ima persisko mace i koliko bi od prilike bilo , zelim ga ali ga ne mogu nikako naci.  pomozite mi.  ako ga imate opisite ga ako je moguce dajte i neku sliku[sup][sup][sub] :chuckel:[/sub][/sup][/sup]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Ja mislim da si stalno dirala macice i da ih zato sklanja nije opasno ne odbacuje ga ali moras je pustiti kad macici porastu sami ce doci za njom.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
 Постоји дугме "Измени" које можеш да користиш..Немој постовати 100 порука за редом Wink
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
SonyEricsson K610i
Smile Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 203
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
E ovako,veliki sam prijatelj životinja, i uvijek sam imala mačke i psa kao ljubimce.Sad imam dvije mačke- jedna ima 8 godina,a druga 3,5 god.Imala sam dva mačeta,imali su oko 7 mj.Uvijek su bili razigranu,čitavu zimu su bili zdravi,fino ugojeni,baš su jeli,prave bucke.Međutim,uginuli su.I to mi se prvi put desilo da mi mačići uginu.Ove dvije mačke što imam nosile su uglavnom ljeti ogrilice protiv buva i krpelja,i nikad nismo imali problem sa tim,čak ova starija maca kao da imam neki imunitet na buve,već nekoliko godina i bez ogrlice prođe bez tih stvorenja dosadnih.Kad ih mazim,pregledam imaju li krpelje i normalno ih povadim,i normalne budu.Međutim,prošli vikend naletila sam kod oba mačeta na krpelj,i bilo mi je čudno,jer je još uvijek hladno za krpelje da se motaju po travama.Povadili smo ih normalno,jer,nikad stvarno nisam imala problema sa tim.Međutim,juče su mi javili roditelji da su mi oba mačeta uginula.I sad,evo tražim po netu razlog,je li moguće da su krpelji bili zatrovani,ili nešto drugo?I je li postoji ista sad opasnost za odrasle mačke? Mačke ne vakcinišem,i jedu hranu kao što i ja jedem,ne uzimam mačiju hranu,pa opet eto imaju 8god i 3,5god.Hrane se dobro... Ovo me je strašno pogodilo,jer osjećam se kao da sam kriva, stvarno nisam znala da može tako da našteti krpelj,obratila bih pažnju i možda bi sad bile žive  Smile Možda nisam trebala vaditi krpelja,možda sam tu pogriješila. Smile
IP sačuvana
social share
I may look calm, but in my head I've killed you 3 times.

I think I'll miss you forever, like the stars miss the sun in the morning sky. Later is better than never, even if you're gone - I'm gonna drive, drive... I've got that summertime, summertime sadness!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Kasno je sjecanja, uzalud se javljate...

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 74
OS
Windows
Browser
Chrome 26.0.1410.43
mob
Nokia E71
Nisi sigurno pogresila, u svakom slucaju je bolje sto si ih izvadila. Tako da, ne optuzuj sebe  Smile moja macka je imala krpelja kad se tek omacila, jedva smo uspeli da joj ga izvadimo, stalno se otimala da se vrati macicima. Prijatelj veterinar mi je rekao da krpelja vadim cim ga primetim, i posle to dezinfikujem 3% hidrogenom, jer mozda je krpelj izbacio zeludacni sadrzaj. Ali...verovatno su ti krpelji kod tvojih maca bili zatrovani.  Smile zao mi je sto su uginule, znam da je to tuga velika.
IP sačuvana
social share
"Čovek nije drvo i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vezujući se za jedno mesto, čovek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne i sam sebe plaši neizvesnošću koja ga čeka. Promena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposesti njegov osvojeni prostor i on će počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promeni mesto i nametnute uslove. Kuda i kako da ode? Nemoj da se smešiš, znam da nemamo kud. Ali možemo ponekad stvarajući privid slobode. Tobože odlazimo, tobože menjamo. I opet se vraćamo, smireni, utešljivo prevareni.

- Ako je vraćanje cilj, čemu onda odlaženje?

- Pa u tome i jeste sve: vraćati se. S jedne tačke na zemlji čeznuti, polaziti i ponovo stizati. Bez te tačke za koju si vezan, ne bi voleo ni nju ni drugi svet, ne bi imao odakle da pođeš, jer ne bi bio nigde. A nisi nigde ni ako imaš samo nju. Jer tada ne misliš o njoj, ne čezneš, ne voliš. A to nije dobro. Treba da misliš, da čezneš, da voliš."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 21.0
Ja bih vas htjela pitati nešto u vezi svog mačića. Ima negdje oko mjesec dana a neznam mu odrediti spol. Ako bi mi mogli dati neke savjete za razlikovanje što prije bila bi vam jako zahvalna.   :help:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:38:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.