Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 14:24:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sve o mačkama  (Pročitano 78564 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Anea, odvedi je kod veterinara za svaki slučaj..da se rana ne inficira, on će ti reći šta da koristiš. Tako je najbolje. Čim ona jede i kreće se - dobro je, ali za svaki slučaj je odvedi.  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Hm... samo da kazem da je maca luda... dan posle povrede je skakala po dvoristu i istezala se...
Mackam je flogocidom i posle prvog mackanja otoci su u potpunosti spali.... nema nikakvih tragova gnoja ili upale... krastice su cvrste i ne sprecavaju je da se koza pomera... tako da... kao da joj se nista nije desilo, a namera mi je da je ipak mackam jos nedelju dana...
Inace... ispostvilo se da su proizvodi Veterinarskog zavoda Zemun  pravi melem za ljude i zivotinje... masti pokrivaju veliki spektar bakterija, tako da mogu da se koriste u lecenju ljudi... npr. procitala sam na jednom sajtu da je devojka koristila flogocid za lecenje potkoznih akni, cireva i tako to...
Ihtiol-kamfor mast je koristila moja baka koja je dijabeticar za zarastanje otvorenih ranica i lisajeva koji su se stvarali po stopalima... nijedna druga prepisana mast nije pomogla...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
 Cica mace su čudo.Želite da se oslobodite strahova,patologije,bilo čega?Mačke jednostavno osećaju negativnu energiju,bolest,strah,agresiju...One su veoma inteligentne i mudre.
Svako ko ima mačku može mnogo od nje da nauči Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Fluffy George

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 5552
Zastava Negde.
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
 Smile Macke su po meni najbolji kucni ljubimci...Imam jednu veliku i dve male (bilo je 5 malih al sam ih dao)...Nego ova velika ce izgleda da se opet omaci...a ove 2 male mace su jos ovde...i sad ova velika im ne da vise da joj prilaze,i vec neko vreme sve vise provodi vreme napolje,(mozda trazi novo mesto da se omaci),jel je to znak da ce ona da se omaci na nekom drugom mestu jer misli da nije bezbedno od ove 2 male mace( 4 meseca imaju  Smile )
IP sačuvana
social share
Life is one long insane trip. Some people just have better directions.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
đole, steriliši macu što pre. veliki je problem udomljavanja maca pa mnoge završe na ulici i stradaju. prati je i dobro obrati pažnu gde se sakrila da se maci pa onda mačiće prenesi na bezbedno mesto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Fluffy George

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 5552
Zastava Negde.
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
Hvala na odgovoru  Smile ma za veliku imamo zamisao da je odnesemo na selo...al problem postoji sa jednom od 2 mace koja je zenka...ima 4 meseca a vec je odmeravao jedan muzjak  Smile a koliko znam zenke mace sa 6 meseci mogu da se . . .a kad sam bio kod veterinara za drugu macu(za vakcine) cuo sam koliko je sterilizacija...tako da su moji u dilemi kao i ja  Smile
IP sačuvana
social share
Life is one long insane trip. Some people just have better directions.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ok, jeste sterilizacija skupa ali je najbolje rešenje. jbg, uštedi malo parica. imam macu i mačora i oboje sam operisala. žive lepo i bezbrižno i nemaju nikakvih zdravstvenih problema a ja ne moram da brinem šta ću sa mačićima što je mačkarima najveći problem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
koliko ja znam, treba macki dozvoliti bar jedno parenje pre sterilizacije. zdravlja radi.

inace, protivnik sam... mislim, takvih drasticnih metoda  Smile al razumem da je problem macica bas problem Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ne trba jednom da se maci, konsultovala sam se sa mnogim veterinarima, onim koji se zaista bave kućnim ljubicima. mačorčića sam kastrirala sa 7 meseci a macu sa godinu dana. nju smo i morali , imala je bolesne jajnike a zamislite njegovo mučenje da ima teranje a da nema sa kim da se pari. večito spašavam neke mačiće sa ulice i nemam kome više da ih dam pa jadničci čuče po azilima. odrasle mačke tek niko neće. zato je bolje sterilisati ih, duže žive  i manje ih je na ulici.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Fluffy George

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 5552
Zastava Negde.
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
Maca mi je omacila 6 macica QQ meni 9 macaka u stanu  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Life is one long insane trip. Some people just have better directions.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 14:24:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.