Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Surova realnost pomodarstva - kako Kinezi prave kopije popularnih UGGS čizama  (Pročitano 6618 puta)
16. Mar 2012, 10:50:01
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
Browser
Chrome 17.0.963.79
mob
Nokia 


Kao i većinu drugih popularnih odevnih predmeta, kinezi su napravili kopije naširoko popularnih UGGS čizama. Za razliku od originalnih koje se proizvode od ovčjeg krzna i vune, a koje se ubijaju na humani način, kopije se prave od rakunopasa koje ubijaju na krajnje svirep način.
Nakon što ih pretuku koristeći se svim raspoloživim sredstvima – od palica i kamenja, do nogu i bacanja na tlo, i rakunopsi izgube svest, sadisti počinju da skidaju krzno sa još uvek živih rakunopasa. Kada obave posao, ogoljena tela bacaju na gomilu na kojoj oni satima umiru u stravičnim mukama.
Iskorištavanje rakunopasa uzorkovano je nepostojanjem carinskih ograničenja koji se odnose na proizvode od njihovog krzna. Verujemo da vam je sada ipak malo preselo slepo praćenje modnih trendova i da vam j jasno za šta se bore organizacije za zaštitu životinja. Ili vam je potreban još neki, eksplicitniji primer? Ukoliko jeste, pronađite ih na Ju Tjubu. Sigurni smo da će vam i jedan video na ovu temu biti dovoljan da preskočite najmanje jedan obrok toga dana.



izvor:Petface
« Poslednja izmena: 16. Mar 2012, 10:51:30 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Zanimljiv mi je klipic, sto ne krenu prvo iz svog dvorista i dignu glas protiv nehumanog ubijanja zivotinja.
Stave sliku Vuka, klip bez ijednog dokaza i ajde da prdimo o svirepim Kinezima...
O Kinezima mislim ni da ne treba pricati, jer su takvi kakvi jesu i rade sta rade. Prosto obozavam ovakve senzacionalne vesti...
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.79
mob
Nokia 
nema konkretnog klipa,makar ga nisam našla,ovdje samo opisuju proces
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Ma nisi ti kriva zbog toga, vec mi je smesno kako se tako olako i senzacionalno krene u pljuvanje a da pritom se ni ne osvrnes na svoje drustvo gde je slika takodje crno-bela.  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Samsung GT-S7580
Nehumano, jadni psi, i sve zbog para naravno.  Smile

Ma nisi ti kriva zbog toga, vec mi je smesno kako se tako olako i senzacionalno krene u pljuvanje a da pritom se ni ne osvrnes na svoje drustvo gde je slika takodje crno-bela.  Smile
Palac gore.   Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Ma reko malopre na drugoj temi, nema debilnije nacije, nek iskopiraju ciklon b i upotrebe ga na sebi...

« Poslednja izmena: 16. Mar 2012, 14:20:24 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
Zanimljiv mi je klipic, sto ne krenu prvo iz svog dvorista i dignu glas protiv nehumanog ubijanja zivotinja.

Jbg, oni za svoj McDonalds ubijaju zivotinje humano. Stave ih na traku pa ih jedan cikica sprovede uz "Izvolte".  Smile

Pogledao ovaj Maradicev klip i jeste nehumano. Filozofsko pitanje je da li uopste postoji humano ubistvo zivotinja(svako ko je video makar neko klanje istih to zna) ali ovako nesto je zaista za zgrazavanje. Drugi problem je, to rade skoro svi a ne samo Kinezi. Mi kao ljudi smo se postavili iznad kao visa rasa pa nekako ispada da nije bitno. Sto nikako ne znaci da je u redu jer je ovo na klipu surovo da surovije ne moze biti...

IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Opet kada pogledas klip je iz 2009 godine, pa zar je trebalo nekoma 3 godine da skapira kako tamo muce zivotinje.
Inace u Americi postoje par giganata mesa tj. dva ja mislim koji inace sponzorisu sve klanice. Zbog manjka snage unajmljuju Meksikance koji usled nemogucnosti ostajanja u istoj zemlji rade najbanalnija izivljavanja nad zivotinjama...i to nije nista novo.
Naravno Kinezi su ludi na svoj nacin, nisu demokratska zemlja pa su u neku ruku i shvatljiva ovakva izivljavanja od strane ljudi koji osim pirinca nema sta drugo za pojesti.
A mozes poci i iz naseg dvorista, pa odes u neko selo i vidis kako kolju svinje/ovce pa mozes takodje pricati o izivljavanju nad zivotinjama  Smile
Inace bih se mozda slozio sa frazom: Dal postoji humano ubistvo zivotinja zarad hrane
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Zanimljiv mi je klipic, sto ne krenu prvo iz svog dvorista i dignu glas protiv nehumanog ubijanja zivotinja.

Jbg, oni za svoj McDonalds ubijaju zivotinje humano. Stave ih na traku pa ih jedan cikica sprovede uz "Izvolte".  Smile

Pogledao ovaj Maradicev klip i jeste nehumano. Filozofsko pitanje je da li uopste postoji humano ubistvo zivotinja(svako ko je video makar neko klanje istih to zna) ali ovako nesto je zaista za zgrazavanje. Drugi problem je, to rade skoro svi a ne samo Kinezi. Mi kao ljudi smo se postavili iznad kao visa rasa pa nekako ispada da nije bitno. Sto nikako ne znaci da je u redu jer je ovo na klipu surovo da surovije ne moze biti...



Humano ubistvo ne postoji, ali opet, sta je uopste definicija humanizma. Pilici se drze na farmi u punim kavezima ko autobus u pet popodne, lome im kljunove da se ne bi kljucali i to sve stoji. Krave, prasici i ostala zivina ne zivi nesto sjajnije i opet na kraju pod noz. Ali sta ovima treba da gule zivu zivotinju, ubijanje ajde nek traje deset sekundi, al ovi ostave zivotinju bukvalno odranu do koze da lagano umire  Smiley 1
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13403
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.79
mob
HTC m9
a u pa nisam ni znao da je ovo moguce oguliti zivu zivotinju  Smiley 1
koji su to retardi sve bih ja njih na 10 godina zatvora il vise zbog ovakvog nacina ubijanja
misli brate ubij ga kako treba da ne osjeti bol brza i efikasna smrt.jer kao sto ste rekli humana smrt ne postoji
IP sačuvana
social share
jafa boy
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.