Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sudbina Srbije i turbofolk (offtopic sa muzickog foruma)  (Pročitano 8575 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
nigde...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
Izvini molim te ali kako moja muzika promovise ubistva i kako ti znas sta ja slusam.U kojoj klasicnoj muzici se peva o ubistvu.Ti si nesto pobrkao.Da li bi  bez motike i budaka ti  imao sta da jedes.Sta ce ti pare ako nemas sta snjima da kupis da  jede,ili to sto kupis koliko je kvalitetno.Sve hibridno i otrovano.A sto se tice zapada kako je tabo ne znam niti me zanima.Nista sto smo od njih dobili ne valja.Reci mi sta je njihovo dobro majke ti.Koka kola,mek,ili nesto drugo.
A sto se robe tice sije se u turskoj ,pazaru,bugarskoj i kini.Jel tako?
A tursko folk promovise seks,spozorstvo,a cak neki od tih pevaca su izjavili javno da su koristili drogu,a spominje se i cuveni gey lobi u estradi.I jos nesto reci mi samo ko od estradnih pevacica ima noramalan brak.Ako je tako zasto se Karleusa razvala od Karica.Nije imala uslova.Sve je to besno moj brajko.
I jos nesto kako ti znas sta ja radim i mosda ja imam vise novca nego ti samo se  ne hvalim,jer mi to nije toliko bitno.Bitnije mi je kakav je ko covek a ne koliko ko ima.Svako pita sta raditi a retko ko pitana sta biti.I jos nesto znam mnogo bogotasa koji su razvili i koji nemaju bas neki brak.Vidis ti se boris za novac a ja za ljubav.Tebi je vaznije da imas novca a meni ljubavi i ja sam u tom smislu srecniji.Mene kad neko voli znam da je to zbog mene a ne novac i da ce me uvek voleti a ne samo dok imam novca.Ajde da izdjemo u grad i da pi na delu pokazem da je vanije da imas dusu nego pare.U pravu si da te ne poznajem,ali ja ne pricam o tebi vec o problemu koji stvara takva muzika.Sam kazes da si slusao teno ili sta vec,tako ces da slusas i ovo i uvideces da si pogresio.Videces.Znam da mislis da imam nesto protiv tebe,ali tu gresis,imam samo protiv toga sto se devojke skidaju da bi se dopale muskarcima sto im nikako ne treba.Ovo nije mrznja vec ljubav.Ne govorim ovo iz mrznje vec ljubavi.Meni je zao tih devojaka cija se licnost ne postoju.Ako nisi lepa i ako nemas zgodno telo nista ne vredi.Da li znas koliko ima lepih i zgodnih devojaka koje svoje telo pokrivaju i za za njima se iko ne okreni i ne pogleda.Ako ti je stalo samo da imas telesni odnos i ako ti nije bitna dusa onda kupi lutku i imaces ono sto ti treba.Ima telo nem duse.A da sa lutkom nemozes da se valis drugovima a sa devojkom mozes.Ja nemam nista protiv tebe ali samo se zalazm za postovanje zena,i ako sam muskarac.Smatram da nismo kako treba prema njima.Evo otvoricu ako neme forum Sta vam je vaznijekod muskarca i da vidimo sta devojke imaju da kazu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja moj post uopste nisam uputio tebi joco vec onom koji voli sektase tehno i zapadnacki dzanki stil zivota ja znam da si ti u potpuno trecem tripu i mogo si valjda da zakljucis kome se obracam!
a odelo ima iz turske a ima i iz italije sve zavisi zenske farmerice od 200 evra su iz italije a muske jakne od 150 iz turske i to svako ko ima malo mozga zna a ne da i o tome moram da raspravljam i objasnjavam na ovoj temi!

a da je tebi odgovorim zasto se devojke skidaju pa upravo iz ljubavi jel ako se njima svidi neki decko a on je kao ja kako mogu da ga osvoje ako se ne skinu gole?
isto kao sto bi neka devojka kojoj se ti svidis odlucila da postane domacica obukla suknju do zemlje maramu na glavu tako ona kojoj se ja svidim mora da se skine razumes one se skidaju jel se to vecini kvalitetnim muskarcima svidja jel tebi to jasno covece!
a sto se tice drugara pa to malo gresis meni treba devojka da me zadovoljava a ne da bi se hvalio i to sto pricas kupi lutku umesto devojke to je kao kad detetu kazes nemoj sine da igras fudbal evo ti ps pa igraj igricu e to je isto tako toliko si to glupo rekao da si jedva ostao ziv!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
Slazem se da je klupoa.Ali koliko dece danas zaista igra fudbal i koliko njih kao i ja iti sedi uz komp.A to sto si rekao ljubav.Da li takva devojka ima ljubavi prema samoj sebi i da li covek ima ljubavi prema sebi.Kada pitas coveka sta mu je naj vaznije sta kaze."zdravlje" a koliko zaista mislimo na svoje zdravlje.Da li pusac milsi na zdravlje,da li misli na svoje zdravlje i na zdravlje dugi.Da li mi imamo ljubavi.Ako je zbog zadovoljstva zasto se ne zadrzis na jednoj,neko trazis drugu.Ocigledno zto sto te nije zadovljila, a zasto nije zato sto te nije volela.Mislis da prostituke uzivaju u seksu i da spozorusa uziva.A i ti da se ne lazemo ne uzivas>Zadovoljstvo dolazi iz duse ne tela.Treba da razmislimo da li mi uposte imamo ljubavi.I sta je ljubav.Da li zena koja osi bebi i pusi zaista ima ljubavi.Jednom sam u prodavnici video zenu koja je kupila cigare a dete trazilo cokloadicu.Ona mu je rekla nemam pare.Gde je tu ljubav.Za drogu imas a za dete nemas.Gde je tu ljubav.Mi egoizam nazivamo ljubavlju.Egoizam ne da da mi nekoga volimo vec trazi da budemo voljeni.Ljubav se ne trazi ona se daje.Ja ne znam nekog ko trazi da voli i nista ne trazi za uzvrat.Vec svoju "ljubav ulsovljava"Volecu te ako se skines,ako iomas para,ako.....Ljubav ne uslovljava.Vidis ja bi mogao i volim devojku koja se skida i koja ne valja,a da li ona moze da voli mene?Ne jer covek ako ne voli sebe ne moze ni primiti ljubav.Sve potice od nas kolki volimo sebe toliko volimo i zivot oko sebe.A o tome u ekologiji.Da pogledate sta smo uradili od svoje Bogom dane nam prirode.Sve smo unistili.Da li mi imamo ljubai.Gledamo samo svoje interese.Da li si ti sprem da budes sa nekom devojko ako ti nista ne da za uzvrat?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa covece zajebi vise ljubav ljubav ljubav sta ja imam od toga ako me ona voli a nemam nikakvo zadovoljstvo sta ona ima od toga ako je ja volim a mora da jede kavurmu i da nema nikakvo zadovoljstvo pa dzabe ljubav upravo mi pricas o ljudima koji imaju para a nisu srecni i razvode se pa ja cu da ti nadjem gomilu ljudi koji nemaju para i razvode se upravo zbog krize a to da sponzoruse ne uzivaju u sexu to se grdno varas jel ti neznas sta to znaci pozuda tako da nemozes ni da mi onda pricas zasto ja trazim drugu ne zato sto nemoze da me zadovolji vec zato sto 2 moze vise da me zadovolje to je ono sto uvek trazis nesto novo to je ono sto nas vodi kroz zivot da hocemo uvek vise i da hocemo uvek bolje i zato zivimo ja kad bih morao da zivim zivot kao sto ti pricas pa bolje da ga ne zivim jel umreo bih od te monotonije!
a ta koja nema detetu za cokoladu a ima da pusi to je posledica upravo takvih kao ti sto smatraju da zena treba da radja gomilu dece da ne treba da se vrse abortusi i onda kad zena rodi dete ona niti ga je zelela niti zeli da ga cuva i sta se onda desava pa prece su joj njene cigare nego njegova cokoladica a to je posledica kada su ljudi konzervativci kao ti iznad liberalnih i onda oni tim liberalnim ljudima nametnu nesto i eto sam si video rezultat u prodavnici ali da se ja pitam do takvih stvari nikad nebi moglo da dodje!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Vremenom, sa odrastanjem i sazrevanjem shvatis da su svi muzicki pravci manje vise povezani i da se dopunjuju i shvatis onu frazu "muzika se deli na dobru i losu", ja sam to shvatio.
Verujem i da u tom tehnu postoji nesto sto valja, ali ja jos nisam cuo.

Krenuo sam sa repom, taj zanr je fuzija soula, funka ,rnb itd, poceo sam da slusam i te pravce sve do rok klasika, sa sve dzezom i klasicnom muzikom.
Zatim je dosao na red omrazeni turbo folk i narodna muzika, zapitao sam se zar je bas sve sranje u toj novokomponovanoj muzici i uopste u domacem folku.
Naravno da nije, cak i najisprozivaniji lideri te muzike Ceca i Dzej imaju pet,sest pesama koji su klasici, po mom misljenju i to su oni urbani hitovi,gde su oni uspeli 100% da iznesu svoje emocije.
Ali posto takve pesme mogu stati na jedan audio cd, normalno je sto je dominantan onaj seljacki hard-core turbo-folk tipa Tarmi Ricmi i Bojanici.

Ipak najadnije je biti iskljuciv i biti rob jednog muzickog pravca, poput bee-92 klonova koji nanose prvo sebi stetu, jer su uskraceni da cuju najbolje iz svih pravaca.
Znam da politicka korektnost podrazumeva slusanje Kande Kodze, Ramba i Marcela, ali je@es to, koliko su tim priklanjanjem dobili toliko su i izgubili.

U sustini je@es i rok i turbo-folk kulturu, ja mogu da zivim bez obe.  Smile
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 552
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Srkich, nauci da pravilno pises, koristi pravopisne znake....ne moze niko da spaja tvoje misli, koje nisu bas razumne.

Ajde sto ne znas da pises, nego mi se tvoj nacin razmisljanja uopste ne dopada. Podseca me na vrstu ljudi koju uopste ne volim i nikako ne podnosim.
« Poslednja izmena: 02. Okt 2006, 16:34:15 od petar021 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
A mozda bi bilo dobro da pocnemo jedan omanji grdjanski rat na temu turbofolke protiv ostalih....

Cisto malo da se razonodimo  Smile Smile
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ti mene petre ne da podsecas nego takvu vrstu ljudi ne volim i ne podnosim!

to tebra sabani ovo ono baki sine rane a pinki i svaba vidi se da si se mnogo lozio na taj film posto tvoj recnik jako podseca na recnik iz tog filma i bolje da budem i nepismen nego tako da pricam a io muzici koju podrzavas i ljudima kakvim se divis stvarno sad nemogu da raspravljam mnogo mi se spava kad budem ustao bicu vise raspolozen da ti objasnim!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 552
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Moram priznati da dobar deo nisam razumeo, ali da budem iskren, ni neinteresuje me! Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.