Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Studenti hoće na budžet, moguća blokada mostova  (Pročitano 7023 puta)
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia ispo iz modu
Kad moze predsednik da se izvinjava u ime deset miliona srba, ne znam zasto ne bi mogli njih 250 da se izjasnjavaju u ime 15 hiljada studenata i to jos za dobru i korisnu stvar ...

ove ostale stavke su ti puko nagadjanje i subjektivizam, pa ih ne posmatram kao argument...

Jedino 400 dinara za savet studenata, mi nismo imali na faksu ovo placanje (jos), ali znas, kad treba da se prenese neki dodatni iz prve u trecu onda tako dobro dodje savet studenata ... jeeee mogu da upisem godinu, njih 5 se dogovorilo za moje zalosno dupe ... onda su oni tako cool  Smile


Ију, њих 5?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Nokia 
Ma nista nije nagadjanje, jedino nisam siguran za ovo da su clanovi stranaka al oduvek je tako bilo tako da ne verujem da je sad drugacije.
A tog predsednika smo mi birali.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Citat
ma,zlikovci!
oni bi tu neko...pravo na obrazovanje...na ucenje...ma,kakvi bre,sve to treba u gasne komore!
u stvari,prvo im uzmes skolarinu,pa onda u gasne komore!

Matori, sta ti pricas, kakve gasne komore spominjes? Sta sam pogresno rekao? Svi se brate nesto bune, jbg, studiranje nije besplatno niti ce ikada biti. Ako nemas para, idi radi, prosto.
pa,ti kazes da ne mogu svi besplatno da studiraju.ja ne vidim zasto.
mozda ono kao zato sto nema para za to,ili sta...?
pa,ne bih se bas slozio da nema para,jer ih ima,samo su na pogresnom mestu-u dzepovima politickih krpelja.

ako je pre samo 3 godine JATov direktor mogao da prima mesecno 800.000 za 5 sati blejanja u kancelariji,koje se sastojalo iz zdranja bureka,kresanja sekretarice i povremenog rukovanja sa strankama,ne vidim zasto onda ne bi mogli oni koji zele da rade,da imaju besplatno skolovanje.

ta Bolonja je jedna obicna pljacka.obican trulez od sistema koji ne sluzi ama bas nicemu nego da pljacka ljude.
i da ovo nije zemlja u kojoj se narod vec ionako pljacka na svakom koraku,pa bih i mogao da predjem preko toga.ali posto nije tako,posto je narod krajnje bedan i ocajan,a za to vreme svi krpelji nazdrani i ususkani u svojim parama,takav sistem treba ukinuti.

izadjnicke pizde,muljatori,"biznismeni" i slican sljam,i jos gore-njihova decica,nafurane kurve ili pesovani,zive ko carevi,a nemaju jedan sat radnog staza,a sve to placaju studenti koji sede u polu-raspadnutim krcatim faksevima.

dobra fora,nema sta.samo sto nece tako moci.neka nastave jos da cerupaju narod,sa novim "porezima","taksama",i ostalim kretenizmima,pa ce da vide kako 5.oktobar moze lako da se ponovi.i to ne kazem kao pretnju,nego kao predvidjanje.tupav je ovaj narod,i dalje.ali cak i ovakav,ako ga previse pritisnu,pobunice se.
Zato sto na ovih sest fakulteta ide mozda i preko 15 hiljada studenata, a protestvovalo je njih 250 koji su dali sebi za pravo da govore u ime 15 hiljada ljudi.
Zato sto su u studentskim organizacijama samo debili koje pomisao na proteste jako uzbudjuje.
Zato sto kada sam se upisivao na fakultet dao 400 din. za savez studenata, a pojma nemam za sta sam dao.
Zato sto ne moze evropski sistem obrazovanja i svi sa 48 bodova na budzet.
Zato sto su organizatori ovih protesta verovatno clanovi nekih stranaka.
jeli,da te pitam ja nesto-jel studiras ti nesto?  Smile

Citat
Zato sto ne moze evropski sistem obrazovanja i svi sa 48 bodova na budzet.
naravno da ne moze.kako ce tatini sinovi i cerke da bleje u kaficima i vilama ceo dan ako ne bude studentskih para da ih placaju...i kako onda da kupe novi X6...  Smile

 Smile Smile

uostalom,reci mi,ko je to ovde pa trazio usranu Bolonju?ko?ti i jos par naivcina?
niko nije trazio.to su sami krpelji uveli na svoju ruku,ne bi li se nesto kao ucepili Evropi,iako cak ni ona nije htela da primenjuje takvo smece od sistema.niko normalan ne uzima takvo smece.

@marco,lupetas.ali stvarno lupetas.pravis se blesav,ko da ne znas u kakvoj lopovskoj zemlji zivis,i kakav kretenizam od sistema je ta Bolonja.
« Poslednja izmena: 17. Nov 2010, 12:02:16 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Nokia 
Jebote pa sad sam skapirao sve, progledao sam posle tvog posta. Pa oni nas pljackaju !

Inace ja studiram i placam skolarinu i to placanje skolarine mi ne pada lako ni malo. Ali ako je neko idiot onda je idiot radio on u moju korist ili ne.

Hkj otkricu ti jednu tajnu, al nemoj nikom da kazes. Niko tebe ne pljacka sam im dajes pare  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Jebote pa sad sam skapirao sve, progledao sam posle tvog posta. Pa oni nas pljackaju !
dobro jutro.  Smile Smile
Citat
Inace ja studiram i placam skolarinu i to placanje skolarine mi ne pada lako ni malo. Ali ako je neko idiot onda je idiot radio on u moju korist ili ne.
znaci,ti volis da te pljackaju?fino.
Hkj otkricu ti jednu tajnu, al nemoj nikom da kazes. Niko tebe ne pljacka sam im dajes pare  Smile
pa,ni tebi niko ne uzima pare za porez(bilo koji,ionako ih imamo 30...  Smile ).ti im sam dajes.  Smile


kao sto sam i pretpostavljao-ti si jedan od onih naivcina koje zaista veruju da taj sistem donosi napredak,a i da je uveden "zbog kompatibilnosti",iako u stvari Evropu boli dupe da li ga mi imamo,ili ne,vec je u stvari uveden samo da bi se deca zaglupela,a istovremeno i opljackala.  Smile

i,da,naravno,po obicaju,svako ko se ne slaze sa tom divnom logikom je u nekoj stranci...mozda i ratni zlocinac,ko zna...  Smile
« Poslednja izmena: 17. Nov 2010, 12:17:11 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Nokia 
kao sto sam i pretpostavljao-ti si jedan od onih naivcina koje zaista veruju da taj sistem donosi napredak
Jbg sta da radim, naivan sam ceo zivot, zajebava me ko stigne, pljacka me ko stigne a ja i dalje verujem. Razumi me nije mi lako
Citat
i,da,naravno,po obicaju,svako ko se ne slaze sa tom divnom logikom je u nekoj stranci...mozda i ratni zlocinac,ko zna...
Sve si me provalio  Smile
« Poslednja izmena: 17. Nov 2010, 12:21:29 od Marco V »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
kao sto sam i pretpostavljao-ti si jedan od onih naivcina koje zaista veruju da taj sistem donosi napredak
Jbg sta da radim, naivan sam ceo zivot, zajebava me ko stigne, pljacka me ko stigne a ja i dalje verujem. Razumi me nije mi lako
pa,ako ti i pored svih ovih godina pljacke,i svih ovih proseravanja i lazi sa raznoraznim budalastinama(porez na ovo,porez na ono...) ne shvatas da se svim krpeljima i na vlasti i pored nje,uopste ne jebe za ovaj narod,vec da sve sto rade,rade zbog pljacke,pa onda ne vredi da ti ista pricam.

sta drugo da ti kazem...uzivaj u cerupanju.
Citat
i,da,naravno,po obicaju,svako ko se ne slaze sa tom divnom logikom je u nekoj stranci...mozda i ratni zlocinac,ko zna...
Sve si me provalio  Smile
hvala.  Smile pa,vidim da filozofiras kako su svi koji se bune protiv Bolonje u nekim strankama,ili cemu vec...pa reko mozda ces da nas prosvetlis i kako su clanovi nekih ekstremnih organizacija...a mozda cak i ratni zlocinci,ko ce ga znati...ipak se oni bune protiv jednog Evropskog sistema...  Smile a Evropa je svetinja,jel tako?  Smile

eh...tokom svog zivota,video sam u ovom narodu i ovoj zemlji sve i svasta.ali,da ce neko da uzme i uzdize pljackase i njihovo divljanje...e,to nisam ocekivao.strasno je dokle smo mi stigli.
« Poslednja izmena: 17. Nov 2010, 12:41:21 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Oce da u svemu kopiraju Evropu i da studenti sto brze napuste fakultet, samo sto to u Srbiji nema nikakvog efekta, ionako sa diplomom ga cega nezaposlenost. To mogu da rade na zapadu gde ima radnih mesta.  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Citat
To mogu da rade na zapadu gde ima radnih mesta.

па и нема баш Smile
хоћеш да затрпам тему са чланцима о отпуштањима,незапослености и беди на западу? Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Svi hoce da studiraju za dzabe.

Svi hoce leba bez motike.

Nije toliko ni problem u visokim skolarinama i sto studiranje mora da se placa - Ok, negde svi shvatamo da je nemoguce i utopisticki da svi imaju besplatno skolovanje - vec je problem taj sto se placaju uzasno visoke skolarine ni za sta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.