Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Stripovi - Prodaja - Spisak unutra  (Pročitano 45437 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
Prodaje li neko nesto od stripova?

Kakva je ovo tema, samo chat a niko nista ne prodaje?!

Evo ja prodajem odlično očuvane Alan Ford kartonce i još preko 150 drugih Vjesnikovih AF-ova. Spisak, cene, fotke na mejl: deansavage1@hotmail.com

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.11
mob
HTC One
Posto vidim da ima ljudi koji se razumeju u cene stripova, mozda mozete da mi pomognete za sledeca izdanja, razmisljam da ih se resim:

Fles Gordon (prvi i drugi deo) izdavac Decije novine, Biblioteka Nostalgija... tvrd povez, ocuvanost cista petica  Smile

Cisko Kid br. 10  Isto Decije novine, Biblioteka Nostalgija, tvrd povez, 5

Disney Show br. 1 (iz 1990.) ocuvanost 4 na 5

Asteriks:

Stripoteka, brojevi AZ/34, AZ/36, AZ/42 i AZ/48

Politikin Zabavnik, brojevi 4 (mart 1996), 6 (maj 1996), 8 (jul 1996), 15 (februar 1997) i 17 (april 1997)

Biser strip, brojevi 1(maj 1990) i broj 46 (crno-beli, iz aprila 1984)

Talicni Tom:

Stripoteka, brojevi AZ/9, AZ/13, AZ/29 i AZ/45

P.S. Kako me nervira sto kod Stripoteke i Decijih Novina ne pise godina izdanja  Smile Smile Smile






EDIT: Nije lose, nije lose  Smile

Bas ovaj imam, odlicno ocuvan, za 5



110 HRK     =     15.11775 EUR   Smile
« Poslednja izmena: 05. Sep 2010, 23:06:13 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
Ne znam koliko će ti pomoći, ali evo neke moje procene vrednosti ovih stripova:

Fleš Gordon - iako se radi o prelepim izdanjima (imam ih i sam sva 3  Smile), nažalost čak i očuvani za 5, ne vrede više od 10-15 eur/kom.

Cisko Kid br. 10 - zainteresovan sam. Ako je zaista očuvan za 5 nudim 10 eura.  Smile

Asterixov Zabavnik (Asterix/Talični) - zavisi od očuvanosti...cena može da se kreće od 1 do 10 eur/kom. S tim što treba reći da su cene niže i da je dosta teže pronaći kupca ako stripovi nisu u kompletu.

Inače, za ovaj Biser Strip Šampioni Stripa br. 1, pogledaj ovde: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-view&ID=1905857

Pritom, treba imati u vidu da je to jedan od najjačih i najpouzdanijih prodavača stripova na aukcijama, pa samim tim uglavnom postiže i najviše cene. Generalno, možeš za sve navedene stripove da pogledaš kako su se kretale cene upravo na tom sajtu, po proceni i sam. Smiley

Nadam se da sam pomogao. A ako si iz Beograda, zainteresovan sam za Cisko Kida.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.11
mob
HTC One
Citat
Cisko Kid br. 10 - zainteresovan sam. Ako je zaista očuvan za 5 nudim 10 eura.

Jeste za 5, jednom procitam, zatvoren i sklonjen, i izvadjen zbog krecenja posle ko zna koliko godina  Smile

Trenutno sam u frci, zavrsavam diplomski. Ako tebi nije zurba, sklonicu ga, mozemo da razmenimo telefone pa za koji dan da se dogovorimo.  Smile

Citat
Fleš Gordon - iako se radi o prelepim izdanjima (imam ih i sam sva 3  Smile), nažalost čak i očuvani za 5, ne vrede više od 10-15 eur/kom.

Ma ja gledam da se otarasim ovih par komada. Sve ih nesto cuvam ali realno, nisam ih otvorio godinama, samo zauzimaju mesto. Kada bi nasao kupca za 15 evra po komadu, dao bi ih bez razmisljanja.  Smile

Kao klinac sam imao jedno 600 stripova, od Alana Forda (kao i sve trobroje), preko svih Maxmagnusa i Druzine od vesala, Dilan Doga, Misteriju, Bleka, Kap. Mikija, Zagora, omiljenog mi Mister Noa, Asteriksa, Talicnog, italijanske Fantasticnu cetvorku, Marka i ko zna sta jos. Vremenom razdelio, dao na citanje pa nikad vraceno, nesto prodao u Knezu kada smo se kao klinci primili da ih prodajemo i na kraju je ovo sve sto mi je ostalo.  Smile

Citat
Asterixov Zabavnik (Asterix/Talični) - zavisi od očuvanosti...cena može da se kreće od 1 do 10 eur/kom. S tim što treba reći da su cene niže i da je dosta teže pronaći kupca ako stripovi nisu u kompletu.

Ima sareno, od jake trojke  Smile pa do petice.

Citat
Inače, za ovaj Biser Strip Šampioni Stripa br. 1, pogledaj ovde: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-view&ID=1905857

Video sam.  Smile

Inace, imaju li neku vrednost stariji stripovi? Ma nije ni to mnogo staro za strip, mislim konkretno na Asteriksa iz 1984, crno-belo izdanje? Ne znam sta je danas na ceni medju stripadzijama a cega ima u izobilju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
Ne znam na koje tačno izdanje Asterix-a misliš, ali kada se kaže "starija izdanja" u svetu stripa, uglavnom se misli na izdanja iz 40-ih i 50-ih ili još starije. Međutim, u tu "stariju epohu" se ne razumem puno, pa ne bih ulazio u nagađanja o vrednosti i cenama stripova.

Ono "najnovije" (kraj 60-ih, početak 70-ih) što se može smatrati vrednim su niži brojevi Dnevnikovog ZS i LMS, te Vjesnikovog AF, a i tada samo ako se radi o vrlo dobro/odlično očuvanim primercima.

Elem, nije hitno za Cisko Kida. Evo mog mejla: deansavage1@hotmail.com , pa kada stigneš (ako nije problem), pošalji mi par fotki tog strip-albuma (prednja korica i bok, zadnja korica). Ako budem zadovoljan, dogovorićemo se da se nađemo kad tebi odgovara.

 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1047
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 6.0.472.59
mob
Samsung G880
Da li neko ima na prodaju strip Okruzen Mrtvima. Izaslo j 13 brojeva od 2004 god do 2005?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.62
ima li ko XIII sve delove,nase izdanje
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Šijo mu ga Đuro s prten konac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6306
Zastava Amsterdam
OS
Windows 7
Browser
Shiretoko 3.5.14pre
mob
LG G2
ima li ko XIII sve delove,nase izdanje
imam ja,mislim dva broja al moram da proverim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kupujem (ako neko ima):
Mr.  No Lunov Magnus Strip
827,874,878,890,924,928,935,936,938,940,957,959,960,964,965,966,967,971, 972, 973,977,978,979,983,984,985,989,990,997
Vanini 6,7;
Nick Raider Zlatna Serija 23,35,36,37,38
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8154
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Samsung 
Ja prodajem vise stripova,Zagor,Dilan Dog,Tex...ako je neko zainteresovan , kontaktirajte na PP
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.