Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:11:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Strah od smrti  (Pročitano 18682 puta)
20. Mar 2011, 02:44:27
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
Sam naslov sve kaze.
Da li imate strah od smrti pa makar ona bila i za 30, 40, 50 godina? Razmisljate li cesto o tome? Mislite li o tome - "Sta ako se sutra ne probudim"?
Licno, cesto uhvatim sebe kako razmisljam i pitam se - sta posle? Uzmem zaustavim vazduh na samo par sekundi i bude mi jako neprijatno... a sta kad znas da je "to to" i vazduha vise nemas?
Smrt sigurno dolazi ali ne znamo kad. Upravo iz tog razloga, licno, imam strah od iste. Kako je posle? Sta se desava?
Covek legne nocu da spava i ne probudi se. Jeza me hvata.

Dakle, pitanje je jasno... kako podnosite sve to ukoliko razmisljate o tome, kako reagujete na rec "smrt", kada isto tako znate da ce ona doci po vas?


IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
covek legne da spava i ne probudi se... to je bajka, to nije smrt  Smile  daj boze da me hoce takva smrt  Smile

ne plasim se smrti, ona me samo cini zalosnom zbog svega sto nisam bila i zbog drugih ljudi.. smrt roditelja me paralise i na samu pomisao.

danas jesi sutra nisi ..to je zivot, pa tako treba gledati i na smrt.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Pre sam razmisljao vise o tome, sada skoro uopste ne

Smrt je sastavni deo zivota, ne treba je se plasiti vec jednostavno ziveti pa sta ispadne. Nema smisla opterecivati se istom kada se ona jednostavno desi. Strasno jeste, ali ne toliko da bih morao da razmisljam "Sta ako?". Eto, drugar pade u dvadesetoj godini od srcanog udara(imao je slabo srce od rodjenja). Drugaricu iz srednje ubi pistoljem jedna budala. Tuzno jeste, ali nekako shvatis vremenom da je bio njihov cas. Ultimativno se svodi na to
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4362
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung Note 3
Smrt je smisao zivota,sta ima da se razmislja o tome,to ce se desiti pre ili kasnije
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
Citat
ali nekako shvatis vremenom da je bio njihov cas

Ma sad... zajebi to... to ti je isto kao i ono "tako htela sudbina".

Pomenuo si tog nesrecnog drugara... to se moze desiti bilo kome... i tako, desi se nekome ko nije uradio od zivota ono sto je planirao... to mene plasi nekad... da smrt ne dodje prerano.
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 2294
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Sam naslov sve kaze.
Da li imate strah od smrti pa makar ona bila i za 30, 40, 50 godina? Razmisljate li cesto o tome? Mislite li o tome - "Sta ako se sutra ne probudim"?
Licno, cesto uhvatim sebe kako razmisljam i pitam se - sta posle? Uzmem zaustavim vazduh na samo par sekundi i bude mi jako neprijatno... a sta kad znas da je "to to" i vazduha vise nemas?
Smrt sigurno dolazi ali ne znamo kad. Upravo iz tog razloga, licno, imam strah od iste. Kako je posle? Sta se desava?
Covek legne nocu da spava i ne probudi se. Jeza me hvata.

Dakle, pitanje je jasno... kako podnosite sve to ukoliko razmisljate o tome, kako reagujete na rec "smrt", kada isto tako znate da ce ona doci po vas?





Au Tepo...

O a do s brate...

Znas onaj filing...Kad se udubis u razmisljanje pa onda oni tripovi:,,Jbt ja gledam,ovo je televizor...Ovo su prsti,sta je ovo,sta je zivot?'' I tako dalje ne moze da se opise,izgubis se u momentu i to je to najezis se najstrasnije.
IP sačuvana
social share
[size=1]Edit by kokota:jebo vas ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
A bre? Smile

Citat
smrt roditelja me paralise i na samu pomisao.
U pravu si... jedina gora stvar od sopstvene smrti.
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
http://forum.burek.com/najveci-strah-strah-od-smrti-t302487.topicseen.html

U pravu si... jedina gora stvar od sopstvene smrti.
Prirodan tok stvari je da svi sahranimo svoje roditelje i da nas jednog dana sahrane naša deca.
Istinska nesreća i tragedija je kada je obrnuto.
« Poslednja izmena: 20. Mar 2011, 03:33:07 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
Bas tako.

Gle, i ti si se pitala jel postoji strah Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
ali nekako shvatis vremenom da je bio njihov cas

Ma sad... zajebi to... to ti je isto kao i ono "tako htela sudbina".

Pomenuo si tog nesrecnog drugara... to se moze desiti bilo kome... i tako, desi se nekome ko nije uradio od zivota ono sto je planirao... to mene plasi nekad... da smrt ne dodje prerano.
Pa sta ako se desi? Uradio si do tada sta si uradio i to je to, jbg zivot je takav da je moguce da danas jesi a sutra nisi tu

Razmisljas previse o tome. Budi ti uvek kakav zelis da budes i radi ono sto zelis da radis, ostalo nekada nije do nas
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:11:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.