Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 03:00:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Strah od ružne prošlosti  (Pročitano 20006 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa objasnis mu leba mu kako to ne treba da radi i da je stetno po zdravlje Smile isto ko sto ja nikad nisam gutao pastu za zube jer sam mislio da je otrovno Smile

Da, tako je...

Cudo jedno kako je Samerhil propao.. Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Citat
prošlost služi kao opomena,podsjetnik

Slažem se Smile

Citat
što se mene lično tiče,imam 22 godine,u mojoj prošlosti nema ničeg čega me posebno  sramota.

Ma daleko od toga da se ja sad sramim nečega Smile

Citat
ali bože moj,kad sam bila mala,dobila sam batine u par navrata.

Ključno je to - u par navrata Smile

Citat
i ne treba se bojati onog što je bilo juče

Sve zavisi od toga šta ti se desilo...

Citat
ako smo u stanju da idemo naprijed,stvaramo bolje i veće stvari,ako smo bolji i veći ljudi nego juče....e tad možemo mirno da spavamo.

Slažem se... ali ima ljudi koji i pored toga neke stvari ne opraštaju.
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Passion

Zodijak
Pol Žena
Poruke 27185
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Nokia E72
Moras da prevazidjes te strahove koji su postali neralni...
Ti si odrastao decko... Niko te fizicki ne ugrozava,
a i da pokusa, mozes da se odbranis...  Smile

Kad se odvojis od roditelja, kad ne budu mogli da uticu na tvoj zivot i odluke,
osecaces se drugacije...

Umesto da usmeravas energiju na proslost, potrudi se da danas, sutra
odnosi u porodici budu ispunjeni ljubavlju, paznjom, lepim recima...

To sto ne zelis da oprostis donece stetu samo tebi...
Ne moze nista preko noci da se promeni, moras da radis na tom problemu...
Svaki dan sebi ponavljaj neke pozitivne recenice, na kraju ce tvoja podsvest to da prihvati...
I onda ce ti neke stvari koje su te ranije mucile izgledati smesne...
Ustvari, bice ti krivo sto si se trosio na to.


IP sačuvana
social share
Radi kako ti srce kaze
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Citat
Kad se odvojis od roditelja, kad ne budu mogli da uticu na tvoj zivot i odluke,
osecaces se drugacije...

Pa naravno... to je donekle i normalno.

Citat
I onda ce ti neke stvari koje su te ranije mucile izgledati smesne...
Ustvari, bice ti krivo sto si se trosio na to.

Znam, jebiga Smile ja sam oduvek bilo koju stvar i situaciju podnosio vrlo impulsivno... kada se nešto lepo desi - srećan sam do te mere da bih iskočio iz kože. Kada je nešto ružno i loše - isto bih iskočio iz kože, ali od prevelike nervoze.
Kad već pričamo o svemu tome... ja sam često antiprotivan u svojoj porodici... u stvari, ne mogu to nazvati tako... ne volim da iz inata budem antiprotivan... ali sam često drugačijeg mišljenja... a to se više nigde ne ceni, ne samo u porodicama, negu uopšteno u društvu.

Otvorih se ja mnogo sad... staćemo ovde Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6348
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia Lumia 920
Mene keva tukla non stop kad sam bio mali, ćale me nije pipnuo nikad, a keva za svakog keca, za svaku laž, bilo šta... to je ono, što nije umela da mi objasni drugačije šta je dobro za mene a šta ne, nego joj ovo valjda bilo najlakše. I mogu da kažem da je imalo kontra efekat, itekako... Ali ja sam nekako brzo okrenuo stvari, prestao da se plašim toga, odrastao sam brzo i napredovao u svakom smislu (pa i fizički  Smile ), već negde od sredine osnovne škole sam počeo drugačije da reagujem, i više nije bilo šanse da te medote neko iz porodice sprovodi na meni. Malo su posle i njihove očekivanja pala  Smile

Posle svega ipak imam normalan odnos sa majkom... čak mora da pazi šta će da me pita ili da kaže, jer postoje stvari na koje sam alergičan  Smile ali, vezano za ovo pre i sad, ja sam i inače takav da lako prošlost ostavljam tamo gde joj je mesto.

Samo me zbog jedne stvari u životu grize savest i muka mi je kad sretnem tu osobu prema kojoj nisam bio fer, i hoću u zemlju da propadnem, iako sada imamo skroz ok odnos... ma ne mogu da objasnim kako se osećam, kao najgori čovek na svetu, ko govno najveće. Možda me ne posmatra tako uopšte, nego sasvim suprotno, al' džabe, i za 100 godina će tako da mi bude..... Mislim da sam mnogo kritičniji prema sebi nego kad su drugi ljudi u pitanju... al' ne mogu protiv tog osećaja, a svakako ništa ne mogu da promenim, a da mogu da se vratim kroz vreme promenio bih, naravno. Samo zbog te osobe, ne zbog sebe... Kako čovek nekad nije svestan šta radi, koliko smo glupa bića, 'beš mi sve........

Ja sam se raspisao, i 90 posto nema veze s tvojom temom, ali jebi ga, meni bilo lepo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Citat
Kako čovek nekad nije svestan šta radi, koliko smo glupa bića, 'beš mi sve........

Istina Smile

Citat
Posle svega ipak imam normalan odnos sa majkom

Ma i ja sa ćaletom... ali imam taj fleš, trip... kako da ga nazovem Smile

Citat
Samo zbog te osobe, ne zbog sebe...

To je, po meni, ok razmišljanje. Kamo sreće da smo svi takvi Smile



Citat
ma ne mogu da objasnim kako se osećam, kao najgori čovek na svetu, ko govno najveće. Možda me ne posmatra tako uopšte, nego sasvim suprotno, al' džabe, i za 100 godina će tako da mi bude.....

Imam i ja trenutno takav osećaj... zbog neke stvari... upravo zbog ovoga što si napomenuo - "Kako čovek nekad nije svestan šta radi"... jebiga. I to što kažeš... možda ta osoba ima sasvim OK mišljenje o tebi, sve ružno zaboravi ili oprosti... ali jebiga, uvek imaš to u sebi da si pogrešio.

Citat
Ja sam se raspisao, i 90 posto nema veze s tvojom temom, ali jebi ga, meni bilo lepo Smile

Naravno da ima veze s temom Smile Smile
« Poslednja izmena: 02. Jul 2011, 02:45:51 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6348
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia Lumia 920

Citat
ma ne mogu da objasnim kako se osećam, kao najgori čovek na svetu, ko govno najveće. Možda me ne posmatra tako uopšte, nego sasvim suprotno, al' džabe, i za 100 godina će tako da mi bude.....

Imam i ja trenutno takav osećaj... zbog neke stvari... upravo zbog ovoga što si napomenuo - "Kako čovek nekad nije svestan šta radi"... jebiga. I to što kažeš... možda ta osoba ima sasvim OK mišljenje o tebi, sve ružno zaboravi ili oprosti... ali jebiga, uvek imaš to u sebi da si pogrešio.


Pa to brate, a meni je stvarno teško da živim s tim da sam u jednom trenutku nekog mnogo povredio, nekog do koga mi je stalo... i neka je to 500 godina iza nas, opet je meni verovatno još 100 puta teže nego toj osobi, posebno kad je sretnem, a to nije često, pa je samim tim još gore.

Možda i nije loše kad čovek ima taj osećaj, da mu se ne bi desilo ponovo, u budućnosti, sa nekim drugim... valjda je i to deo sazrevanja...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Ja sam uvek govorio da je - dobro grešiti. Malo je retardirano razmišljanje ali stvarno jeste tako. Naravno, svako od nas teži ka tome da bude pošten, dobar, pravedan, ali jebeš čoveka koji ne zna za grešku. A mnogo je lepa stvar kada istu priznaš i izviniš se. Meni lično, kada se neko izvine, meni je bre srce puno... što ne znači da žudim za izvinjenjem. Upravo suprotno. Kada se ta osoba sama seti da se izvini, samim tim je delotvornije. I to dosta.
Ja volim da govorim te reči tipa: "hvala", "izvini", "nema problema", "čestitam" itd. Čak i meni to dosadi.

A kada znaš da si pogrešio i tu istu grešku hoćeš da ispraviš i jedeš se zbog toga... to je i dobro, da ti se ne bi ponovilo kasnije. Zato kažem da je "dobro grešiti".
« Poslednja izmena: 02. Jul 2011, 03:10:11 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Sony 
interesantna tema Tep... Smile
Nisam mnogo zalazio na forum proteklih nedelja , pa ne videh temu.... Smile Smile
Ovaj što se tiče teme , postoji mnogo stvari koje bi u svom uradio drugačije nego što sam uradio , al' jbg. stojim iza svakog svog postupka , ma kakav god da je on bio.... Na prošlost samo gledam kao na istoriju za koju ne kažu za džaba da je "učiteljica života" i iz svojih grešaka , pokušavam da izvučem neke pouke i da drugi put ne napravi sebi iste probleme....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung 111111
Nema razloga sevcenko da se plasis proslosti.Proslost je imaginarana stvar..mozes da je oblikujes kako god hoces.I obicno su ljudi nerealni sa svojom prosloscu .. ili je ulepsavaju ili je se zgroze.Istina je negde izmedju.Ali je apsolutno nebitna.Nema razloga da posustajes.
Ustvari sta pa i ja pricam..ljudi nemaju nikakav put samo stare i umiru.Stoga umesto da mislis o prosloscu i da se plasis nekoga iz davnina izvuci najbolje iz toga i stani.Nemoj da joj pridajes znacaja.Prati samo sadasnjost.Lepa je ona recenica..zivot je ono sto prodje dok radimo druge stvari.
A te price tukli me...ovo ono ...pusti to.Svako je dobijao batine kao klinac  Smile Ja ne da sam ih dobijao nego sam i tudji deo uzimao  Smile Doduse bio sam podvodljiv pa sam pravio sranja zbog drugih sto ne umanjuje moju krivicu.Al' eto .. cale me nikad nije udario dok me keva prebijala na mrtvo ime..Pa sam opet sa kevom u barem 5 puta boljem odnosu nego sa caletom.
Decu treba tuci u razumnim merama..A i ti si sad odrstao covek,zbog cega bi ih se plasio uopste  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 03:00:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.