Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:12:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: State of Decay  (Pročitano 40787 puta)
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0


izaslo
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2556.0
mob
Motorola 
  Uha,odavno ovo otvorih , a State of Decay najavljivanog MMO-a nigde.Navrnuh im malo na zvanični sajt,vidim da fanovima uvode "policijski čas".Čim neko krene da se žali na to da im i ova "nova" YOSE-varijanta (" State of Decay Year One Survival Edition") pati od sličnih/istih bagova kao i "klasična" verzija,odmah ga poklapaju (bilo osoblje,bilo korisnici koji druguju sa devsima).
  Vidim da im se i stimovska kola lagano kotrljaju nizbrdo,što je razumljivo ,pročita li čovek tamošnje komentare :

"...If you are new to "State of Decay" then buy it.If you already have the first release, this is just a bug-fix... a patch which they let you pay for it...Great Game, but greedy developer..."

"...State Of Cash-Grab.Everyone who already owns the original copy of State Of Decay is forced to buy a whole new game just to get their game fixed..."

"...But the sad truth is, that the game (YOSE) is not only almost exact the same, without new buildings and 99% similar content, no, the big, the really big problem is, that there are so many new bugs in it the SoD-Version never had..."

----------------------------------------

   Zašto kačim sve ovo ? Zato što ćemo uskoro slušati poznatu starogradsku "´Ajmo Jovo nanovo".Najavljuje se nova zakrpa (koja je već gotova,samo se čeka odobrenje izdavača) , detalji / izlazak za 1-3 nedelje.
  Ma, nije mogoče , pojaviće se (slučajno,naravno) baš pred zahuktavanje prekookeansko-Božićnog pazarenja poklona za familiju ? Izgleda da u pisanju ogorčenih Stimašlija koji su igru kupili ipak ima neke istine...
  Sa druge strane,nama ovdašnjim "kupcima" to govori da bismo se uskoro mogli dočepati još malo popravljene verzije ove igre.Osećam da će je neko "ponuditi u radnjama" iz čiste osvete.


     


     ( https://www.youtube.com/watch?v=vzaHyEjWupI )
« Poslednja izmena: 11. Nov 2015, 23:52:48 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
I ja čekam celu verziju.

Znači i dalje čekam  Smile
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2556.0
mob
Motorola 
I ja čekam celu verziju.

Znači i dalje čekam  Smile


   "...sreća je lepa samo dok se čeka..."    Smile


  Na stranu zezanje,riknuo im je i najavljeni MMO "Moonrise" (nije bilo dovoljno zainteresovanih) . Možda se i upristoje i porade na glancanju YOSE-a,jer taj voz ne može još preterano dugo da kotrlja bagovit i sa veteranskom zajednicom koju su onako zahebali.
  Sa druge strane,ako te ne mrzi,pogledaj šta tip čiju recenziju gore postavih govori.Ja sam o igri mislio slično,onoliko koliko je igrah.Ima nečega zaista opčinjavajućeg (na potpuno uvrnut način) u njoj.
« Poslednja izmena: 12. Nov 2015, 01:51:53 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2568.0
mob
Motorola 
Znači i dalje čekam  Smile


  Konačno si sačekao,čini se da neće dalje krpiti.Prebacuju ljudstvo na druge poslove.

     State.of.Decay:YOSE.Day.One.Edition..v15.11.3.5751.MULTI7  (ili tome sličan naslov)
« Poslednja izmena: 20. Nov 2015, 04:19:10 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 55.0.2850.0
mob
Motorola 
  Definitivno napuštena i više neće biti krpeža :


     "As I've said elsewhere, this may be the last patch for YOSE as well. We don't have anyone working on another patch, because they've all been assigned to other things. I know that doesn't make anyone _happy_, but it's better to be honest in the long run."

Za sobom ostaviše besnu zajednicu starih mušterija ,jer pokušavaju da im ponovo naplate sada samo zakrpljeniju verziju :


     http://store.steampowered.com/app/241540/


  Pošto je već tako,verziju 15.11.3.5751 bi trebalo smatrati finalnom,otići na Nexus i pokupiti par modova koji će igru učiniti svarljivijom.Ima ih mnogo,deo toga pokupih i ja...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

poslednja verzija.png
(13.77 KB, 466x211)
neki od modova .png
(93.28 KB, 701x1097)
« Poslednja izmena: 14. Sep 2016, 03:15:46 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
I ja čekam celu verziju.

Znači i dalje čekam  Smile

Dobro.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
Torivoje hvala ti za ovo. Baš ovih dana mi došla želja da ponovo odigram SoD i ovo će mi dobro doći.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 55.0.2850.0
mob
Motorola 
Baš ovih dana mi došla želja da ponovo odigram SoD i ovo će mi dobro doći.


  To što se na slici koju okačih od modova vidi su novije i interesantnije stvari.Nisam kupio gluposti tipa pretvorimo "State of Decay" u "The Walking Dead" ,jer su zasnovane na šupačkom otaljavanju fizičkih karakteristika likova (koji me,na kraju balade,nimalo ne podsećaju na Rika Grajmsa,Mišoun i ostale).Preskočih i par modova sa budženjem atmosferičnosti dodavanjem magle - oni otežavaju igrivost samo igraču,ali ne i zombijima (koji nas vide više nego dobro) , a to igri (i njenim sf-motivima) dodaje na nerealnosti.
  Ima tamo još prilično sitniša koji ne pokupih.Ono što pokupih je narezano,znači uvrstih ga u finale.Sada preostaje samo igranje...pošto razgušim hard.    Smile


I ja čekam celu verziju.
Znači i dalje čekam  Smile
Dobro.


  Čekaj...do 2017,a možda i duže,bude li i dvojka razbijena,što je malo verovatno :


     http://stateofdecay.com/index.html

       "What is SoD 2 ?

   The next installment in the critically acclaimed “State of Decay” franchise immerses you in an all-new, multiplayer zombie survival fantasy. Build a lasting community, working with other players or solo to overcome challenges while exploring your own unique story in a world that remembers the choices you make...State of Decay 2 is coming to Xbox One and Windows 10 PC in 2017!
  As an Xbox Play Anywhere title, one purchase will get you both the Xbox One and Windows 10 versions of the game. And with Xbox Live and cloud save support, your Achievements and progress sync between devices, so you can switch between them and retain your community and progress in the game...
  There is no singular hero character. Play as an entire community — each survivor in the game is their own person, with a unique mix of background traits, skills, and attitudes that determine what they can do, what they want, and what they are willing to do to get it.
Use your community’s unique array of individuals to forge a path through the game that is personal to you. Your choices shape the identity of your community, ensuring that no two stories are alike.
Explore an open, simulated world filled with dynamic zombie and human enemies, friendly survivors to recruit into your community, and valuable resources and gear necessary to keep your people alive...
  Play solo, or for the first time ever in the “State of Decay” franchise, with up to three of your friends.
Invite friends to join your game, or drop into theirs. Work together as you explore the deadly post-apocalyptic environment, watching each other’s backs and sharing the rewards of your accomplishments.

Each player maintains command of their own personal community and roster of characters."



     https://undeadlabs.com/2016/06/news/a-letter-from-jeff/


     

     ( https://www.youtube.com/watch?v=_JMJFyXuGUw )


     Zaobilaznim putem dođoh do grafike iz dvojke :

 
     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

   





     
« Poslednja izmena: 17. Sep 2016, 19:08:46 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
  Majkro$oft izbacio E3 2017 trejler i objavio da će igra stići na proleće 2018.Odgledao i mogu reći samo - koga,bre,ovi zajebavaju ? Ovo je kopija keca i to ružnija.


     
     ( https://www.youtube.com/watch?v=1ljRGIDGdwU )

     
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:12:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.361 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.