Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Stalno nasmejani ljudi ~ pozitivci ili ludaci?  (Pročitano 17173 puta)
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
Browser
Opera 9.80
mob
Apple 5
Pazljivo sam procitao uvod  Smile  Smiley 1
Jel to neki seminarski rad ili sl.  Smile
Citava tema i svi komentari su vestacki i isfrustrirani komentari  Smile
Ajde da sednemo negde na  kafu svi pa da popricamo ako moze  Smile Ako ne onda serite i dalje inkongnito  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
Browser
Chrome 12.0.742.100
Tako ti je to na forumu vazda..


Elem dobar i informativan onaj bbc test.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung SGH-E630
Citat
A najgore je kad se covek seti necega,cak i neceg najglupljeg,ali ne sme da se smeje.

Najjača stvar... kad u busu kreneš iz čista mira da se smeješ.. hahha obožavam to, do jaja osećaj Smile

Meni se dešava (i ne samo meni, znam za još bar jednog kom se isto dešava Smiley ) da kad idem negde po gradu na primer, setim se nečega ili mi nešto padne na pamet i bude mi smešno, a ljudi prolaze idući u susret, i izgleda kao da se njima smejem  Smile
Još gore je kad se desi u situaciji koja uopšte nije ni najmanje za smejanje, a bila je i takva  Smile
« Poslednja izmena: 20. Jun 2011, 22:09:23 od enaB »
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
Browser
Firefox 4.0.1
It's called the giggle looop :



Al,stvarno jeste ovako.  Smile Mislim,dobro,ne bas kao na sahrani,tu vec stvarno mora covek da bude...em...talenat  Smile da mu cak i tu dodju takve misli,i jos bitnije-pusti da ga ponesu,u takvoj situaciji.

Ali,ovo,da kad covek pokusa to da "suzbije",poriv za smehom postaje samo jaci i jaci... to je ziva istina.  Smile

Pa,mislim,sta da vam kazem kad su meni moji neki od najvecih slucajeva cepanja od smeha nastali na casovima srpskog,nekad davno(  Smile ) u srednjoj...  Smile  Smile

Jer,em sto sam obozavao da se zajebavam,em sto sam imao i takve ortake,em sto je,jelte,i tad vazio "Giggle loop",posto,jelte,nije bilo bas mudro smejati se stalno,jer bi inace zavrsili kod direktorke.  Smile
I sto je najgore od svega,cak su se nekad i ponavljale neke fore.  Smile Al,naravno,kad je "Giggle loop" u pitanju,to ne vazi. Dovoljno je da ima trunku smesnog,i automatski postaje urnebesno.  Smile Smile


I,da,i ovo sto su naveli Bane i Tepac,naravno,i to mi se desavalo.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung SGH-E630
Sad sam odgledao klip... Jel se računa komemoracija?  Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
Browser
Firefox 4.0.1
Ma užas, pre jedno mesec dana sedim ja na nekom seminaru u prostoriji sa još 12 ljudi, atomsfera totalno ozbiljna, jedan priča, svi slušaju, a meni baš u tom jebenom trenutku pade na pamet nešto što je moj momak, bez ikakve namere da ispadne smešan, ranije tog dana uradio. I krenem da se tresem od smeha, svi su me videli, ali su me iskulirali. A što je veći pritisak da se ne smeješ, kao što neko reče, još ti je smešnije. Ili kad se oni uzmu blago smejati nečemu, a ja vrištim od smeha, ali ne na to njihovo, nego na ovo čega sam se setila, pa me gledaju kao debila. Smile

Dešava mi se to često, najčešće kad mi je dosadno - predavanja, redovi u pošti, bus itd. a čak se ni ne drogiram.

Pa i na faksu sam sedela sa jednom koleginicom ovaj semestar, a ta riba je jedno od najduhovotijih stvorenja na planeti, svako predavanje sam čučala pod stolom da me ne vide i ne izbace napolje. Gušenje od smeha, jbt, kao da sam ponovo u osnovnoj, kad mi se to redovno dešavalo.  Smile

~~~

Avaj, tema nije o tome, niti o ljudima koji se često smeju u pravom smislu te reči, nego o ljudima koji LAŽNIM i IZVEŠTAČENIM osmehom pokrivaju svoje prave emocije čak i onda kad to NIJE neophodno. Ali lakše je objasniti kokoški zakone termodinamike, jebem mu miša...  Smile
« Poslednja izmena: 20. Jun 2011, 23:51:46 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
Browser
Firefox 4.0.1
Avaj, tema nije o tome, niti o ljudima koji se često smeju u pravom smislu te reči, nego o ljudima koji LAŽNIM i IZVEŠTAČENIM osmehom pokrivaju svoje prave emocije čak i onda kad to NIJE neophodno. Ali lakše je objasniti kokoški zakone termodinamike, jebem mu miša...  Smile

Ahem,ahem...  Smile Izvini,molim te,ali,ja sam jos odmah shvatio na sta se mislilo u tekstu.  Smile

Dakle,isto onako kako sam i ja shvatio-ne na ljude koji vole da se smeju,nego na one koji ne skidaju kez sa lica.

Da se zna,molicu lepo.  Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
Browser
Firefox 4.0.1
Nisam na tebe mislila, nego na ove dušebrižnike gore, prepoznaće se.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Samsung Galaxy S III

Odg: Stalno nasmejani ljudi ~ pozitivci ili ludaci?

budale
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
Browser
Firefox 4.0.1
Znala sam da ćeš me ti razumeti.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.