Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:46:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta zene vole?  (Pročitano 317467 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.62
Kako mislis?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Sve je ok, znam ko si, no hard feelings ;)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 762
Zastava Munze Konza
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.07.0
mob
Samsung GalaxyS3
Citat
al zestinu u krevetu.
Smile

zene vole cvrst kurac..

AMIN!
IP sačuvana
social share
Kill all my demons and my angels might die too
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
nisam znao da je povrsnost voditi brigu o svom izgledu..

kome treba zena  koja ne vodi brigu o svom izgledu...koja zdere ko krava.-.sve sto joj dodje pod ruku...
hoda rascupane i u porastu do po glave - kose..u jednoj te istoj garedrobi...svaki dan... Smile
flekava i zamscena po kuci... Smile



najbolje zene i najbolji muskarci...

nema tu pravila...sta je tebi najbolje mozda meni nije...i obratno....

ja samo znam da se suprotnosti veoma dobro privlace...i da to uglavnom bolje sljaka..nego ono drugo....
msm ako uspiju da se razumeju...

samo idioti mogu da budu u vezi u kojoj fizicka privlacnost igra najmanju ulogu...
dakle..uglavnom... lijepe zene su sa ljepim muskarcima..i to je tako oduvijek bilo....
mada "izroda" ima sa obje strane...



sta one vole...znas kako kazu..100 zena 200 sisa... Smile a svaka ti sisa ima svoju cud...  Smile
znaci glupost je traziti nesto univerzalno sta zene vole..sem dobre i masala i socne ciste i mirisne cune... Smile Smile Smile

vole one sve ..ako znas to da im na pravi nacin pruzis sa nekim stilom sebi svojstvenim ...i vole kad to radis  srcem...i dusom... Smile i naravno vole da je to samo za njih... Smile

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.62
Pretjerana fokusiranost na izgled.. jeste povrsna.

Lijepoj curi ne treba puno...

--

Elem 3 stvari koje nikad nece izaci iz muske mode - 1.bijela kosulja 2. crne cipele 3. tvrd kurac  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Kako mislis?

Pa recimo da mi je sa previse strana potvrdjeno da sve te pohotnice koje vole zestinu na papiru uglavnom postanu prave puritanke u krevetu... pod uslovom da do seksa uopste i dodje.... vecina ih nestane u vidu lastinog repa i pre nego sto se dodje do kreveta...

Mislim... pogledaj molim te ... 50 nijansi sive... kao neki ultimativni erotski roman... i onda... pliiiz... na spisku stvari koji se njemu gade su sve sto ima veze sa vatrom, krvlju, ubadanjem i sta jos.. nemam pojma... u svakom slucaju... od te vajne zestine ostane povez za oci i golicanje percetom po tabanima Smile

Zene lazu... uglavnom sebe... kada su njihove seksualne moci i preferance u pitanju...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.62
A pa slazem se.

Slicno vazi i za muskarce velike jebace..

Mislim da je duga veza zapravo najbolji poligon za eksperiment i iskustvo (mada zavisi od ucesnika opet) Smile
Na stranu sa trendom one-night-standova i sl.

Carli Sinovi su rijetki.. ako uopste postoje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
zena sebi nikad nije dovoljno ljepa i  dovoljno zgodna...posebno ako misli da je neka druga od nje ljepsa i zgodnija...i ako vidi da njen muskarac baca oko...
ako ga ne spali trofaznom strujom (sto rece jedna clanica ovog foruma Smiley ) onda ce se sigurno truditi da bude
ljepsa od te neke drolje... Smile

ljepota brzo prolazi......i ako ne vodis racuna..o njoj..prodje jos brze...breze nego sto ocekujes...
ljepotu i nije bas lako  odrzavati...

uglavnom zene vole tako da pricaju da vole zestok seks..i sta znam...posebno one..kojima je takav vid seksa tesko dostupan...
a u sustini vecini zena se i ne svidi bas...grub seks..
boli... posle.... to....a imas ih kamaru..koje  tako to naznace da vole...
a kad je pipnes - zadrhti kao na vjetru  prut....prvi put....

bas kao i muskarci sto vole da pricaju da znaju da pruze zestok seks...
a on se seksa svake prestupne godine po jednom..pa mu se osladi... pa sledece jos jednom..
i ima 20 kg vise nego sti bi trebao i slauf oko glave i oko struka...Smiley
i on kao jebac... Smile
za taj vid seksa..treba biti i fizicki i psihicki spreman..
sve u svemu seks je i inace kao i ljubav..nauka...

seks je kao i svaki sport..dobar si onoliko koliko treniras...
i kao i u svakom sportu ako nisi utreniran - lako se mozes obrukati...a i  povrediti tokom tog zestokog seksa...
sta god to znacilo....

a i uvijek treba razdvojiti na dve strane ... vodjenje ljubavi i seks...
neke zene to vide kao ljubav...

seks je inace igra redvidjena za dvoje...
i mozes ti biti jebac kakakv hoces..ako suprotna strana nije dovoljno vjesta... seks ce vam biti ko mlitav ku***...
dok se pokreti ne sinhronizuju....


inace da napomenem..da od trecine pa do  skoro pred kraj  proslog vijeka ginekoloske ordinacije..su imale sprave i pomagala
pomocu kojih su oslobadljali te jadne zene od stresa..
a ta sprava se zvala  vibrator....Smile

Smile



IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
nisam znao da je povrsnost voditi brigu o svom izgledu..

kome treba zena  koja ne vodi brigu o svom izgledu...koja zdere ko krava.-.sve sto joj dodje pod ruku...
hoda rascupane i u porastu do po glave - kose..u jednoj te istoj garedrobi...svaki dan... Smile
flekava i zamscena po kuci... Smile

sa ovim se potpuno slažem. ovo ne znači da žena stalno mora da bude namontirana i našminkana, ali mora da ima čistu i isfeniranu kosu, da održava ruke, telo, i da se ne nosi trenerke (mrzim trenerke!)

sex? sex je kao ples. nije tačno d amoraš redovno da treniraš da bi bio dobar, možeš to prosto da imaš u sebi. kad nađeš pravu osobu, taj ples može da bude savršen. žene vole da plešu. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3325
Zastava Београд
OS
Windows
Browser
Chrome 29.0.1547.66
mob
Samsung S4 mini
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Citat
sex? sex je kao ples. nije tačno d amoraš redovno da treniraš da bi bio dobar, možeš to prosto da imaš u sebi. kad nađeš pravu osobu, taj ples može da bude savršen. žene vole da plešu.

u pravu si...

zaboravio sam to da dodam..u svakom sportu je presudan talenat/nadarenost za odredjenu vjestinu..   Smile
ali i on igra ulogu do odredjenih granica..
ako trening izostaje..i talenat se gubi....

vise sam ja mislio na trening tipa...kad vremenom seks sa nekim dovedes do svog nekog savrsenstva...
kad se usaglase zelje i mogucnosti....

sto bi znacilo da se ponekad treba malo i potruditi..i strpljivo sacekati..da se uigra...taj ples..( ai ples...je takav ako ne pleses dugo udrvenis -ali je daleko lakse ponovo poceti plesati onome tko je bio dobar ..nego onome koji nije)

ako ponekad nije sve onako kako volimo i kako smo navikli...

s jednom osobom mozes da imas svemirski seks..a vec sa drugom da bude nako....iz jednog razloga..
sto mozda ne volite iste stvari da radite u seksu...

---zene vole sve tvoje ako vole tebe...ako me voli bice joj sve drago sto joj pruzim... Smile Smile Smile Smile

i ako uvijek ima kamara stvari koje one  ne vole kod nas...
ali prave zene vremenom  shvate da smo ipak mi... i to dobro u nama... ali i to sto imamo lose u nama..
zavole i to sve...ako tebe zavole...

naravno opet kazem prave zene..sa naglasnom...na prave ... Smile

onaj tko uvijek trazi neku manu...i nesto lose..( a to su ponosni vlasnici raznih kompleksa vise vrednosti i mnogobrojnih drugih..nastalih raznim nedostatcima u djetinstvu ili uopste u zivotu.. kad evoluiraju
...nekim svojim ili tudjim uspjehom... u visi oblik ili pak u visi drustveni milje...)
taj ce i u onom najboljem da nadje nesto lose...ili  svacemu i svakomu ce da nadje manu...

 Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:46:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.