Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:47:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta uraditi..  (Pročitano 7598 puta)
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
Nokia 
Zene nisu vredne emocija.

Ili ce biti onako kako ti kazesh ili nece biti nikako. To neka ti bude filozofija.

Ameikanci bi to rekli ovako:

Either you are fucking her or youre not gonna be dealing with her.

Vreme ti je da se probudish i da izbacish tu idealnu slike nje iz tvoje glave. Zene su tu da ti pruzaju seksualno zadovoljstvo i da radjaju decu. Ako ne ispunjavaju te uslove ja ne vidim nikakav razlog da sa takvim zenama ostajesh u vezi a kamoli da za njima patish. Uostalom, ona je otishla i za njom mozesh lepo da zalupish vrata a ako hoce da se vrati mozesh slobodno da je naterash da moli kako bi ubuduce znala da ceni to shto je sa tobom.
slazem se
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije

volim Milanu ♥

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 15225
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
ne slusaj ove bre.. 3 godine ste zajedno (ALO Smile Smile Smile) ne mozes s njom zavrsiti... trudi se
« Poslednja izmena: 23. Apr 2013, 13:07:58 od Branislav Zivanov »
IP sačuvana
social share
25.000 Smiley idemo dalje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
ona vrlo ima pojma sta hoce od zivota - sve bez njega

Tesko da ima, cim ga je zamajavala i zivela sa njim 2 i po godine a ovamo prica o "neizivljenosti" i izlascima svaki dan. Ali da, sigurno zna da tu ne zeli njega...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
razumem ja to kao izivi se al ne od devojke od 30godina.. Ja imam 33. Ne znam, odlucio sam da malo iskuliramo jedno drugo, bar cu ja da iskuliram malo, bice tesko jbga, nista ne dobijam navaljivanjem samo ce bti jos gore, hvala na svim komentarima za sada.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa tek sa 30 ukapiras da joj je zivot uzalud prosao...
Ja je razumem, izvini...

Ista ja...

Dala sam sebi pauzu od tog nekog zivota po P.S. i sve je bilo mnogo lakse kada sam usla u narednu vezu Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 677
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
pa jednostavno si je ugusio, ne mozes devojci nikako braniti da izlazi sa drustvom, ponasas se kao da imas 13, a ne 33 Smile a i ona ima ocigledno zajeban problem u glavi O.o bzvz se cimas oko osobe koja trenutno to uopste ne zasluzuje, nemoj da zivis od proslosti Smiley
« Poslednja izmena: 23. Apr 2013, 15:38:53 od Cleopatra- »
IP sačuvana
social share
Dobitak mami, ali.. nikad nema tako velikog dobitka kao sto to gubitak moze biti Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 26.0.1410.64
razumem ja to kao izivi se al ne od devojke od 30godina.. Ja imam 33. Ne znam, odlucio sam da malo iskuliramo jedno drugo, bar cu ja da iskuliram malo, bice tesko jbga, nista ne dobijam navaljivanjem samo ce bti jos gore, hvala na svim komentarima za sada.

Previse je to godina da tako razmisljas...ocito trazi ono sto ti nemas.Bi zabluda njena u Tebi,nisi ono sto je trazila.
Ono sto Anea predlaze pomalo te vodi k' dnu,znaci iz propasti u propast drugom vezom pomisli kako si unistio staru u stvari lazes samog sebe.Opusti se druze i uzivaj libero

IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
SonyEricsson W800i
Kraj,to je to.
Sacuvaj samopostovanje,okreni se,i idi.Zaboravi da ona postoji,i reci joj da ona zaboravi tebe,jer,dok ti nju cekas,ona se tamo "hopa-cupa" sa nekim debilima,"izivljava se"...Mislim da je samo ta cinjenica dovoljna da te raspizdi i da skapiras da cak i dodje do toga da se vrati-da to nece biti vise ona tvoja ista devojka od ranije i da ce ti to kad-tad doci glave...
Putuj igumane!
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
ma ugusila se od takvog zivota covjece...razumijem ja sta bi ti htio...i sve to....
ali ona trenutno to ne treba...
jer imala je to i ugusoilo je...
a osobi koju zivot i prostor pocnu gusiti
kad uhvati zamah..neces je vise nikad stici...

imas dve opcije...koje mozes da odradis...da je pustis da se izduva...i cekas...da sama shvati nesto...
da se sabere da vidi sta gubi ..sta dobija...i tako to...

i druga je da to resis..ko muskarac....

izbrises...broj telefona..tj iz sve i jednog komunikacionog sredstva...
pobacas njene zaostale...stvari i stvarcice...u kontejner...
sve pobacas...
..okrecis stan..
dezinfikujes ga  od njenog mirisa... Smile
jer ona je u zidovima..i podu..u stvarima..i naravno u tebi cijelom...
iz stvari je istjeras...krecenjem i pranjem stvari... Smile
a iz sebe jednim jednostavnim nacinom... Smile
uzmes flasu pica...popijes malo..kol'ko je dovoljno...
sredis se......obuces se..i izadjes napolje i po***s nesto...
jer na cunu najbolje istjerujes nesrecnu iliti bivsu ljubav.... Smile

godine nemaju veze s'tim...ljudi polude na takav nacin i u 40 i 50toj....i kasnije..k
ada je ljubav u pitanju..i kad je ugrozen onaj svoj sopstveni
zivotni prostor..i ono vreme sopstveno...koje ti treba  samo za sebe..bez partnera......
koje treba svakom zivom bicu..bez obzira u kakvoj je vezi...

a ona to nije imala...iako je to mogla da upraznjava dok si ti radio - recimo...
ali nije...jer je mislila...da se ti nesto ne konfrcis i sta znam..da se pitas sta ona radi ili ne radi...dok tebe nema...

u svakom slucaju bolje je sto vam se to sada desilo..nego da se desilo..tamo nekad..
kad bi bilo kasno..i za tebe i za nju...a desilo bi se...
poradi druze na sebi..i sebe malo preispitaj da ti negdje nisi malo pogresio...
a uglavnom...se greske prave...i mi ne vidimo vecinu sopstvenih gresaka-..
ali nasi suzivotni drugari i te kako ih i vide i osjete...

neke osobe to kazu...jer znaju da se pricom ..razgovorom sve resava...
a neke cute i trpe kao hinje..i onda kad im pukne film...
okrive te..ali ti ni to ne kazu.,...u lice....
i tiho kao ninje ...s ledja ubiju ljubav... Smile u sebi...i razjebu sve.... Smile
a ti se mozes sto godina pitati sta to bi..
a ona davno...tebe prestala voljeti.... Smile

desava se i to...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
ona vrlo ima pojma sta hoce od zivota - sve bez njega

Tesko da ima, cim ga je zamajavala i zivela sa njim 2 i po godine a ovamo prica o "neizivljenosti" i izlascima svaki dan. Ali da, sigurno zna da tu ne zeli njega...

pa znaci sve veze moraju da se zavrse brakom ili krunisu necim ili nastave zauvek inace su zamajavanje
znaci svi koji zive zajedno pa se razidju su se zamajavali i jedno drugo zamajavali
koji je to fatalizam bre..
ona jednostavno nece vise da bude u toj vezi, iselila se iz njihovog stana i pocela da zivi ponovo zivotom kojim je zivela pre njega, zeli da izlazi, da provodi vreme sa prijateljima
to sto ona njemu prica da je pogubljena, to je floskula, nece da ga isece na komade..
ona zna sta hoce - hoce da ne bude vise u njegovoj blizini i ne znam sta tu ima cudno, to se vidi iz aviona.. ona uopste nije ni nezrela ni razmazena niti joj treba to da se izivi.. to je samo prica za njega jer hoce da ga se resi sto bezbolnije

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:47:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.