Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime Branislav Zivanov  (pregledi profila: 234036 puta)
Profil
Ime: Branislav Zivanov
ConQUIZtador Ime: Majkl Ј23
Poruke: 15225 (3.592 po danu)
Pozicija: Udaljen sa foruma
Datum registracije: 09. Sep 2012, 09:09:09
Poslednja poseta: 27. Jul 2013, 20:44:03
Ukupno online: 31 dana, 14 sati i 34 min.
Godine: 30 Pol:
Datum rođenja: 26. Apr 1993. Taurus
Telefon: 0
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
banujte mi ovaj, posto ste mi zeznuli nalog prelazim na drugi, ne ceka mi se :) postigao sam sta sam hteo dosta je....... Milana ♥
Lični tekst: volim Milanu ♥
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa:
Religija:
Potpis
25.000 Smiley idemo dalje
Komentari
(6)
inace skoro 230 hiljada pregleda profila... kakav kralj
06. Jul 2014, 21:49:46  
alo ruzna odjebi Smiley

a ti beyond se napusi kurcine :*
03. Jul 2014, 18:52:38  
cesto mislim na tebe... klikcem tvoje ime...  ne pitaj me koliko sam puta zaplakao,koliko sam suza prolio za onim sto smo imali... za sve one dane,srusene kule,padobrane,skupljena zlata,ciljane oblasti,rekorde koje smo kucali svakodnevno... kako si ih sve drao Branislave... Branislave... uzdrhtim na tvoje ime... najvise sam voleo kad ti u zadnjem napadu dam da me srusis,uzmes mi sve,ogolis me takoreci... tvoje zlato se samo puni,a moje srce treperi od topline. ah,bili su to dani... niko nikada nece prestici tvoje rekorde,mogu da koriste fotosop,mogu da budze PSP,PI,PO,ali tebe nikada nece dostici,o Najbolji. 25000 igara,25000 pobeda. niko nikada nije imao takav prosek. toliki veliki turniri,toliki mini turniri... Slagalica i Milioner ti klicu. Srpska Akademija te poziva. crveni krst i tvoj nedostzni PI su im najveci pokazatelj tvog znanja. idi Branislave,idi,pridruzi se velikanima,budi bolji od njih,skini i njima kule. ciljaj ih njihovim oblastima,ponizi ih! Najlepsi... kad vidim samo koliko pregleda na bureku imas. to je nesto neverovatno. ni sam SerbFigh nema toliko. mora da ti je on dao ful,bio je ljubomoran,osecam! tako je to sa najboljima,mogu samo da vas mrze... sta reci tek za tvoju prelepu devojku... takva se ne radja... sama Afrodita vas je rodila,prelepi Orfej uzgajio a Zevs spojio... nikada niko kao vi... nadam se da ces se vratiti na kviz,da ces ih sve poraziti,dostici taj nemoguci PI od 10000 i dokazati im svoju velicinu! zivim za to.
do tada,sve najbolje,i nikada nemoj da me zaboravis...
22. Feb 2014, 21:37:53  
O dragi B, mislila sam da se vise necemo sresti, stavise cak sam te i zaboravila. Oprosti..
Poruka na fejsu od pre neki dan bas me je iznenadila. Oduvek si bio pazljiv. Smiley
Htela sam da dodjem do ekonomskog da se zahvalim, ali znam da slova vise volis...
Lepo je sto sam ti u mislima, samo mi je zao sto ti dusu i dalje jedu crvi. Pozdravi puno sve.

S' ljubavlju.
12. Nov 2013, 12:13:04  
mazulja najdraza <3 :‘))))}}}}
05. Sep 2013, 20:03:43  
najjaca pesma ikad

18. Maj 2013, 00:31:59  
Još nisam dodao prijatelje.
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.