Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta uraditi??? - Nezaposlenost i daljina mi paraju 8 godina veze.  (Pročitano 27866 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
mob
Nokia 



Mislim da se smorila i da bi bilo pametno da ti prvi raskines jer ona ocigledno ne moze. A neko mora.
Gledaj sebe i svoj posao, a ona koja te stvarno voli, bice uz tebe, makar i u nekoj provinciji.
A i sta ce ti partner kojem je bitnije drustvo nego porodica...

Pusti je, svet je pun zena, znas koliko ih ima...
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 117
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.94



Mislim da se smorila i da bi bilo pametno da ti prvi raskines jer ona ocigledno ne moze. A neko mora.
Gledaj sebe i svoj posao, a ona koja te stvarno voli, bice uz tebe, makar i u nekoj provinciji.
A i sta ce ti partner kojem je bitnije drustvo nego porodica...

Pusti je, svet je pun zena, znas koliko ih ima...

Pa i meni se sve cini da je tako. Da je nesigurna skroz. Mislim da cu to i uraditi kad odem gore za nekih 7 dana. Jer je stvarno volim. I ne zelim da to zavrsi kao neki kliše, prevarom ili slicno. Mislim da nije potrebna drama u svemu ovome, da se raskida nasilno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.94
Moja pretpostavka je da su joj kolegice govorile rijeci tipa: "zasto ne raznosi pice", "zasto ne konobari"...meni nikad nije nista bilo tesko raditi. kad bi vam rekao, da sam jedan dan izneo sa bratom 250 m cevi za protivpozarnu zastitu na 4 sprat jedne zgrade, a iduci dan razgovarao sa ljudima koji hoce da isprate jedan projekat koji sam napravio za svoj grad koji ce biti vredan barem 80 mil eur. pored toga ganjam na sve strane da zaradim i zaradjujem ovdje i pratim i roditelje i brata...a njene kolegice otkako ih znam a znam ih 8 godina, nisu makle milimetar u zivotu, sve zive kod roditelja i krajnji intelektualni domet im je "hajmo otvoriti kafic, butik" :S...i ona je bila upisala mag i nadao sam da ce si prosiriti vidike ako se bude druzila sa ljudima koji misle....mislim za mene obrazovanje nije mjerilo pameti ali ipak, mislim da me kontate sta zelim da kazem.
Da ona tebe zaista voli i ceni, ne bi dopuštala da te neko opanjkava na ovaj način. Nego, predložiše ti ostali, idi ti svojim putem, a ona ako hoće, ostaće s tobom, ako neće, život je pred tobom, tek ti je 27 godina!  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Pre svega nemoj da se zavaravaš kako su joj drugarice nešto sugerisale a ona pala pod njihov uticaj. Ako nije bila sklona da pada pod uticaj pre 8 godina danas je još manje.

Drugo za 8 godina mnogo toga u pogledu na život i planovima jedne osobe se promeni. Tada je ona verovatno tražila uzbuđenje, vedrinu, energiju, a danas verovatno želi stabilnost, finansijsku sigurnost, brak i porodicu.

Treće za 8 godina je potpuno očekivano da se ljudi ohlade i da se rodi ljubav prema nekoj sasvim drugoj osobi.

Bez želje da te povredim mislim da je vreme da shvatiš kako je vaš zajednički brod potonuo i da sebi potražiš drugu partnerku.

A ako čovek takođe smatram da je odvojeni život besmislica i da to ni jedna veza ne može da izdrži
« Poslednja izmena: 10. Feb 2011, 16:45:40 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 117
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.94
Pre svega nemoj da se zavaravaš kako su joj drugarice nešto sugerisale a ona pala pod njihov uticaj. Ako nije bila sklona da pada pod uticaj pre 8 godina danas je još manje.

Drugo za 8 godina mnogo toga u pogledu na život i planovima jedne osobe se promeni. Tada je ona verovatno tražila uzbuđenje, vedrinu, energiju, a danas verovatno želi stabilnost, finansijsku sigurnost, brak i porodicu.

Treće za 8 godina je potpuno očekivano da se ljudi ohlade i da se rodi ljubav prema nekoj sasvim drugoj osobi.

Bez želje da te povredim mislim da je vreme da shvatiš kako je vaš zajednički brod potonuo i da sebi potražiš drugu partnerku.

A ako čovek takođe smatram da je odvojeni život besmislica i da to ni jedna veza ne može da izdrži

Pa ne kazem da je pala skroz pod njihov uticaj..al cinjenica da se nesto promijenilo. Mozda je i upoznala nekoga, ne znam. Ona ne trazi to sto si napisao/la, ona bi htjela da se skrasimo negdje i da putujemo,ne bi imala jos porodicu. Ne vjerujem da nam je potonuo brod još, jer bi to sam osjetio...nekako ste svi ovdje u pravu po tom pitanju. Neko mi je od prijatelja rekao da je pustim ako je volim, ako mi se vrati, moja je..ako ne, nije nikad ni bila.

Mene sada kopka to ako ja njoj kazemo da je najbolje da se rastavimo, da ce ona reci da to ne zeli...a nekako mi se onda cini da bi to vuklo na tu stranu da bi me imala za neku siguricu i da bi cekala sta ce biti sa mnom, a da bi paralelno bila sa jos nekim drugim.

Cini mi se da bi npr uradila tako, da raskinemo, ali da budem uz nju dok ona to ne prebrodi i dok me ne preboli :S...jer to njene kolegice rade...zivi shit....meni to ne pada napamet....nisam pametan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80

Mene sada kopka to ako ja njoj kazemo da je najbolje da se rastavimo, da ce ona reci da to ne zeli...a nekako mi se onda cini da bi to vuklo na tu stranu da bi me imala za neku siguricu i da bi cekala sta ce biti sa mnom, a da bi paralelno bila sa jos nekim drugim.

Razgovarajte otvoreno o tome sta dalje. Ako jedno od vas ili oboje ode u drugu stranu nema poente
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Ako već ideš kod nje u posetu uradi jednu pametnu stvar. Prvo se lepo pozdravite, večerajte, provedite prijatan dan i noć, a onda je pitaj šta bi ona želela. Nemoj da donosiš odluke u ime oboje nego saznaj kako ona vidi vaše odnose i svoje planove. Ništa ne moraš da prelomiš preko kolena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 117
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.94
Ako već ideš kod nje u posetu uradi jednu pametnu stvar. Prvo se lepo pozdravite, večerajte, provedite prijatan dan i noć, a onda je pitaj šta bi ona želela. Nemoj da donosiš odluke u ime oboje nego saznaj kako ona vidi vaše odnose i svoje planove. Ništa ne moraš da prelomiš preko kolena.

Znam. Bio sam gore prije 4 dana. Dočekala me je skroz hladno, da bi se to promjenilo u roku 24 sata, opet bi bilo onako kao uvijek puno ljubavi i njeznosti...i onda bi je opet prenijelo. Kazem, toplo-hladno...Ispratila me na aerodromu i bas je bilo tesko, osjetio sam u njenim ocima neko kao razocarenje. Pricamo svaki dan preko skypa ali ne o tim stvarima, kaze mi da znam kako je i nervozna postane ako je pitam kako je, sta osjeca, da mi moze reci sve.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.84
mob
Apple iPhone SE 2020
Tesko je u dvadesetim godinama biti zarobljen u mamutskoj vezi...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 117
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.94
Tesko je u dvadesetim godinama biti zarobljen u mamutskoj vezi...

Mamutska veza? da si uvijek sa istom osobom?

Mislim mi smo prosli kroz te stvari, bilo smo sa drugim osobama. Ja sam siguran da bi imali jako lijep zivot skupa. Jer smo do sada u ne bas lakim situacijama super funkcionirali, sa rukama u dzepovima sam joj pruzio puno toga, i ona meni. I bila bi steta da puknemo jer neko nema hrabrosti ili strpljenja. Mislim svi znate kakav je zivot danas, nista ne pada sa neba. Mene su u ratu promasile 3 granate, 2 snajpera....ostao sam s razlogom ziv. I znam da cu isplivati jako brzo. I volio bih da ona bude sa mnom u tom trenutku. ali ako ne, mogu joj samo olaksati stvari...nije me strah biti sam ili bez nje. Sa curama nisam nikad imao problema, cak sto vise, opsjedaju me..ali sam rano skontao da to ne pije vodu, to je sve prolazno.

Ako dodje do razlaza razmisljam sta da joj kazem, da li da joj kazem da bi ja u misjoj rupi sa njom bio..i sve mislim da to nema smisla. da je najbolje nista ne komentarisati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.