Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta treba da znate ako planirate da se tetovirate?  (Pročitano 1469 puta)
30. Avg 2012, 05:31:39
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
Browser
MSIE9.0
Prvo tetoviranje može biti zastrašujući proces, posebno ukoliko se pre toga ne pripremite i ne sprovedete dovoljno istraživanja.




Kada se odlučite za neki dizajn, morate da saznate na kom mestu je najbolje da to uradite, ko će vam to raditi, koje predostrožnosti da preduzmete i kako da se brinete za svoju tetovažu. Ukoliko se plašite igala ili bola, proces postaje mnogo komplikovaniji.

Nemojte da se tetovirate ukoliko mislite da ćete uklanjati tu tetovažu. Tetovaže su, po svojoj definiciji, permanentne. Dobro razmislite kojim dizajnom ćete biti zadovoljni tokom narednih godina. Najbolje da se odlučite za nešto što ima lično značenje ili zajedno sa umetnikom stvorite nešto stvarno originalno.

Kada izaberete dizajn, vreme je da se raspitate o dostupnim majstorima za tetoviranje. Tražite iskusne majstore koji rade u higijenskim uslovima.

Pazite šta jedete i pijete dan pre tetoviranja. Vaša koža mora da bude spremna za tintu, a to podrazumeva pravilnu ishranu i odmor. Izbegavajte konzumiranje alkohola, jer to može da poveća krvarenje. Takođe treba izbegavati procesuiranu, preslanu ili preslatku hranu, jer to može da dovede do upala, piše Klix.

Tetoviranje je bolan proces. Svaka osoba se drugačije nosi sa tim bolom. Čak i pošto je tetoviranje završeno, koža će biti crvena i bolna na dodir.

Nakon što dobijete svoju prvu tetovažu, morate da se brinete o njoj. Kako kažu eksperti, o tetovaži se treba brinuti kao o otvorenoj rani. Često je ispirajte vodom i blagim sapunom. Tetovažu osušite mekanim papirom, pa tretirajte tetovirano mesto kremama.

Uklanjanje tetovaže je moguće, ali je teško i skupo. Laseri dostavljaju veoma kratke pulseve svetlosti velikog intenziteta na površinu tetovaže. Tinta u tetovaži se razbija na male čestice koje imuni sistem tokom nekoliko nedelja posle tretmana izbaci napolje. Međutim, ovakav tretman košta oko 200 dolara i mora da se ponovi nekoliko puta. Treba da budete svesni da je tretman takođe veoma bolan.

Izvor: S Media
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
eh kako se to nekad radilo....malim borerom..sa koncom namotanim na njega...
i boc po boc...znao sam  haseta jednog... koji je imao tako tetovazu uradjenu preko cijelih ledja...
u ta vremena nije ni bilo nus pojava sa tetovazama....ali danas ih ima...koliko hoces....
i kamara bolescuga se koti u tim studijima...Smile Smile

inace imam dvije tetovaze...podavno su radjene...i u to vrijeme su bile skupe ko bubreg i oko...
ali i nakon ovoliko godina...nisu izbljedjele...ni 10% ..a ove danasnje....tetovaze...
plafon 5 godina da mogu da zadrze...."boju i konture"  zajedno...poslije se razliju i blijede....svakim danom...
savjet za tetovazu...ako imate mogucnost da odete vani...tamo je najbolje i da ih uradite....
skuplje su i po tri - deset puta...ali i kvalitetnije....sigurnije...

inace imam veliku zelju da na tijelu posjedujem tetovazu nekog domorodackog majstora...iz juzne amerike...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Da nisam kukavica kao  jesam...
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Ego sum qui sum.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 15076
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.11
Cekam kintu i idem da radim tetovazu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 23
Zastava КГЦ/РС
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.91
mob
Alcatel ot-800
Vidjao sam  tatoo na nett negde,  devojka  napravila na svoj polni organ kobru Smile kad prosiri vaginalne usne deluje  kao da zmija ljutita,  onako kao prava kobra Smiley  al bas na polni organ ko ce gleda tu? nejn decko/muz... Smile

tatu treba ima ti neko znacenje, nemora samo biti  tatoo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.91
mob
Samsung GT-S7580
Не волим велике тетоваже, цртање по телу..  Smile Ајде кад је мала, има значење.. али дефинитивно најглупље кад напишу нечије име.. још име девојке/дечка.. као да ће заувек бити с њим..  Smile



Vidjao sam  tatoo na nett negde,  devojka  napravila na svoj polni organ kobru Smile kad prosiri vaginalne usne deluje  kao da zmija ljutita,  onako kao prava kobra Smiley  al bas na polni organ ko ce gleda tu? nejn decko/muz... Smile


 Smile Smile


IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 2390
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
ja želim nekoliko i tačno znam šta želim, a kad budem shvatila i na kom mestu želim koja da mi bude tad ću da ih turim  Smile

најглупље кад напишу нечије име.. још име девојке/дечка.. као да ће заувек бити с њим..  Smile

i još kad precrtaju pa dole novo i tako dalje  Smile
« Poslednja izmena: 29. Nov 2012, 22:29:37 od apocalypse in my eyes dra »
IP sačuvana
social share
tanka slika jave postaje sve tanja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


If only closed minds came with closed mouths.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Samsung Galaxy Ace
Joj, ja sam svoju radila nakon što sam izgorila na suncu.. Peče..  Smiley 1
IP sačuvana
social share
I wish that I could record my dreams and watch them later.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
најглупље кад напишу нечије име.. још име девојке/дечка.. као да ће заувек бити с њим..  Smile

i još kad precrtaju pa dole novo i tako dalje  Smile
pokazivao mi je jedan caletov kolega
tetovaze tojest samo ime devojaka obicnim cirilicnim slovima
na jednoj ruci mu pise sneza odmah ispod nje vesna
a na drugoj ruci mu pise valentina
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Tetovaza? Meni bi majka dermatolog odma nasla svjez kalem koze za presadjivanje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.