Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta sve utice na cenu nekretnine - stana  (Pročitano 6819 puta)
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
ma znam da tabla mora da postoji, ali je nema. inspektorka ne sme da pise kazne i prijave jer u opstini ima 70% viska radnika.
jos uvek skupljam informacije i potencijalne saborce. tuzba ce svakako uslediti ali ne mogu tek tako da ulecem u to ne obavesten. ono sto mi je najvaznije to je da nema zastarevanja.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Citat
ma znam da tabla mora da postoji, ali je nema. inspektorka ne sme da pise kazne i prijave jer u opstini ima 70% viska radnika.

pa moze i to sa inspekcijom da se prevazidje, ako ona nece da pise kaznu postoji opcija da se obavesti inspektor u okviru ministarstva

Citat
jos uvek skupljam informacije i potencijalne saborce. tuzba ce svakako uslediti ali ne mogu tek tako da ulecem u to ne obavesten. ono sto mi je najvaznije to je da nema zastarevanja.

tuzba za sta?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mora da se ispostuje procedura. prvo moramo radi reda preko opstine, pa onda grad itd.

Citat
tuzba za sta?
pa ono: nadoknada stete, uznemiravanje, krsenje odredbe o kucnom redu, prasina, prljavstina, neki novi insekti, preopterecenje lifta, pretrpan parking, dusevni bol ...
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Citat
pa ono: nadoknada stete, uznemiravanje, krsenje odredbe o kucnom redu, prasina, prljavstina, neki novi insekti, preopterecenje lifta, pretrpan parking, dusevni bol ...

dobro sve to a i ovog predsednika kucnog saveta isto!!!! sakrio je ugovor, gadan tip!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
jaooo kad sam mu trazio ugovor, kao da sam mu opsovao sve po spisku do devetog kolena  Smile
mada od njega ne mogu da izvucem materijalnu odstetu. on je obican penzioner.
al za investitora ima da se nacekam. cuo sam za jedan slucaj koji se vukao 5 godina i taman da dodju do strazbura, investitor predlozi nagodbu. e sad ne znam detalje.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
jaooo kad sam mu trazio ugovor, kao da sam mu opsovao sve po spisku do devetog kolena  Smile
mada od njega ne mogu da izvucem materijalnu odstetu. on je obican penzioner.
al za investitora ima da se nacekam. cuo sam za jedan slucaj koji se vukao 5 godina i taman da dodju do strazbura, investitor predlozi nagodbu. e sad ne znam detalje.


pa reci da ces podneti krivicnu prijavu protiv njega, ista taktika kao i za ovaj slucaj pred strazburom, kada je investitor predlozio nagodbu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
ma rekao sam, ali znas... covek je mator, ne obrazovan, priglup,... nema on pojma ni o cemu. ne moze s njim da se prica. samo se dere, namćor. sad kad bi ja bio malo ubedljiviji, bojim se da mu ne otkaze srce.
osim toga siguran sam da ce investitor saznati od ljudi iz opstine da sam/smo nesto preduzeli protiv njega pa neka on preduzima. nije meni nikakva frka, eto hocu da steknem i to iskustvo.
isteracu pravdu makar crko Smiley
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
dobro samo pazite da vas svi oni ne iskuliraju....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
pa to se i ocekuje. zato i kazem da je cilj strazbur.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
u nas kraj nije ni dolazila ta staticka komisija ili kako se vec zove.
sta ako je u ugovoru napisano da je adaptacija, a nadzidano je jos tri (3) sprata ?

Staticka komisija ne postoji vec statiku radi arhitekta ili arhitektonski biro u sklopu izrade planiranja objekta. Znaci, ako se zgrada nakrivi, kriv je arhitekt a to utvrdjuje gradjevinska inspekcija, tj. njihovi arhitekte. Sada, na zapadu arhitekti imaju neko dosta skupo osiguranje koje to pokriva (mogu da ga placaju jer takve projekte arhitekti isto dobro naplacuju).
Inace, gradjevinski plan mora isto da prodje proces provere i ako je sve ok, izdaje se gradjevinska dozvola. Tu se proverava urbanisticki plan, gradjevinski propisi, standardi (velicina stepenica, ulaza, protivpozarna zastita, itd). Ukoliko ima neko primedbu na gradjevinski plan moze da to prenese opstini i to obrazlozi strucno, uz pomoc arhitekte kao strucnog lica. Konkretno to moze da bude neki komsija, cija gradjevina moze da bude ugrozena zbog izvodjenja radova zbog namerno/slucajnog proracuna statike. Ukoliko opstina ne uvazi zalbu, ide se na sud i trazi obustava radova dok se spor ne resi.


nemam pojma. nigde nema da pise ko je izvodjac radova. pricao sam sa jednom opstinskom  komunalnom inspektorkom, ona mi rece "pa radovi su pri kraju, samo sto nisu zavrsili". odmah mi je bilo jasno da im ne moze nista jer  da bi bio "investitor" moras dooobrooo da podmitis predsednika opstine i njegovu "mafiju".


Mislim da bi trebao svako da ima uvid u registar gradjevinskih dozvola, mozda kosta neka taksa il slicno.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.