Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 30. Apr 2024, 22:37:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta sa sifom za WinRar  (Pročitano 3258 puta)
25. Nov 2010, 00:43:18
Ucesnik diskusija

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 144
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia 5310 XpressMusic
Skinem fajl u .rar formatu, otvorim u WinRar-u kliknem na Extract to i objasili su mi da bi trebalo da mi se pojavi nesto gde cu kucati sifru, a meni se pojavi prozor: Extraction path and options i kada kliknem na OK pojavljuje se WinRar diagnostic messages prozor sa uzvicnikom.
Sta da radim da otkljucam fajl?
P.S. Imam sifru.
« Poslednja izmena: 25. Nov 2010, 00:49:03 od Ljuki87 »
IP sačuvana
social share
Covek bez maste je covek bez krila
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
Kinem fajl u .rar formatu, otvorim u WinRar-u kliknem na Extract to i objasili su mi da bi trebalo da mi se pojavi nesto gde cu kucati sifru, a meni se pojavi prozor: Extraction path and options i kada kliknem na OK pojavljuje se WinRar diagnostic messages prozor sa uzvicnikom.
Sta da radim da otkljucam fajl?
P.S. Imam sifru.



Najbolje bi bilo da postavis print screen da vidimo koja je tacno poruka.Postoje 2 varijante kad nece da otpakuje file.Prva je da kucas pogresnu sifru a druga je da je file ostecen.Uglavnom sifra za rar mora biti 100% tacna jer drugacije neces otpakovati file.Najbolje posalji print screen pa cemo ti reci odma sta je problem.Ili pak napisi tacno koju ti poruku napise win rar.Proveri dal kucas dobru sifru i probaj rucno da je upises.Mozda cak i file koji je neko postavio ima pogresnu sifru.Predpostavljam da je problem koji si napisao pogresna sifra ali najbolje posalji print screen sliku ili napisi tacno koja je poruka sa !.
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 144
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia 5310 XpressMusic
Ubi' me, ali ne znam kako da ubacim print screen.
Probacu opet recima.
Nigde ja ni ne kucam sifru.
File mi je u prozoru WinRar-a, selektujem ga i kliknem na Extract to i pojavljuje se prozor Extraction path and options sa tri dela
1. Update mode u okviru koga mogu da selektujem Extract and reaplace files (oznacen), Extract and update files i Fresh existing fyles only
2. Overwrite mode sa poljima za selekciju Ask before overwrite (oznacen), Overwrite without prompt i Skip existing files
3. Miscellaneous gde mogu selektovati sva tri ponudjena polja:Do not extract pathnames, Clear attribute "Archive" i Keep broken files.

Kliknem na OK i pojavljuje se prozor WinRar diagnostic messages u okviru koga pise:
!   C:\Documents and Settings\Ljubo\Desktop\MarijanaBurek.rar: Unexpected end of archive
!   C:\Documents and Settings\Ljubo\Desktop\MarijanaBurek.rar: No files to extract,
sa ponudjenim opcijama Close, Break operation i Copy to clipboard.
IP sačuvana
social share
Covek bez maste je covek bez krila
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
HTC Desire
Iz koliko delova se nalazi taj fajl? Moguce je da je fajl ostecen postavljen na net ili nije lepo skinut sa neta.
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 144
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia 5310 XpressMusic
Iz jednog dela. Skidao sam ga vise puta, tako da neki od tih puta verovatno dobro skinut, a sad ako je ostecen..., nije u mojoj moci. Jbg.
IP sačuvana
social share
Covek bez maste je covek bez krila
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Из експлорера десни клик на рар фајл и extaract here ... шта се дешава?
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 144
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia 5310 XpressMusic
Isto kako sam opisao i malo cas.
« Poslednja izmena: 25. Nov 2010, 01:56:07 od Ljuki87 »
IP sačuvana
social share
Covek bez maste je covek bez krila
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
На једном фајлу ми је закуцао тај ВинРар и скинуо сам Power Archiver 2010 који је решио проблем ... 8 мегабајта програмче, на торентима можеш пазарити фул верзију
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
Kliknem na OK i pojavljuje se prozor WinRar diagnostic messages u okviru koga pise:
!   C:\Documents and Settings\Ljubo\Desktop\MarijanaBurek.rar: Unexpected end of archive
!   C:\Documents and Settings\Ljubo\Desktop\MarijanaBurek.rar: No files to extract,
sa ponudjenim opcijama Close, Break operation i Copy to clipboard.


To ti je poruka da ti file ostecen.To znaci da je arhiva ostecena i da ne moze iz tog razloga da otpakuje.Probaj ovako.Otvori win rar i obelezi file koji zelis da otpakujes.Zatim idi u tools i klikni na repair i OK.Probaj nakon toga da otpakujes.Ako ne uspes provaj ovo.Znaci otvori win rar i klikni na file koji zelis da otpakujes.Zatim klikni extract to i kad ti otvori onaj prozor u donjem levom uglu nadji keep broken files.Otkaci tu kukicu i stisni OK.U prvom slucaju ce ti win rar pokusati da popravi arhivu.To nekad uspeva nekad ne.U drugom slucaju ce ti ga otpakovati medjutim file ce biti sa greskom.Na primer ako je zapakovan folder pun slika npr 1 slika ce biti ostecena tj imace neku gresku u sebi.Oko video file ili muzike nisam video kako ispadne posle toga medjutim sigurno nece biti 100%.Uglavnom nije neko 100% resenje medjutim ako je arhiva ostecena okacena ili ako je file servis ostetio arhivu onda nema pomoci osim da taj sto je kacio okaci ponovo.Ovakvi bugovi se najvise desavaju kod mediafire file servisa koji to redovno radi a u poslednje vreme i rapid isto to radi.Kod drugih file servisa nisam primetio slicne probleme.Ne verujem da je uploader okacio ostecen file.Verovatno ga je rapid ili mediafire ostetio prilikom upload-a.
« Poslednja izmena: 25. Nov 2010, 02:18:08 od bora82 »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 144
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia 5310 XpressMusic
@3maj001 Power Archiver 2010 je resio problem  Smile

@bora82 Hvala. Ako nekad zakaze i Power Archiver 2010 pokusacu ovo  Smile
IP sačuvana
social share
Covek bez maste je covek bez krila
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 30. Apr 2024, 22:37:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.