Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta raditi kad ti je muz nestalan i nestabilan?  (Pročitano 26604 puta)
01. Avg 2008, 17:55:16
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 55
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia 
Dal bi imao neko da mi pomogne nekim savetom ili da mi kaze dal je imao slicnog iskustva i sta u raditi u mom slucaju.
Naime, problem postoji jos od vremena zabavljanja  pa se uvuklo i u brak-i to su  konstantne kratkotrajne prevare i flertovi,lazi, za koje nikako da ih otkrijem u pravom momentu osim telefonskih brojeva. Hiljadu puta sam ga otkrila da me laze i krije nesto ali njegova moc ubedjivanja je neverovatna ide do te mere da je u stanju i da me udari da bih verovala u ono sto mi kaze.Imamo 2 male dece za koje navodno nema vremena jer radi a i kad ne radi "mora da odmara"  a to podrazumeva i izlazak "s drugom" koji ima 31 god. i nema jos uvek "stalnu vezu " pa trazi devojku za to ,za koga bi cini mi se sve nas dao kolika je to "ljubav" koji dok mu nisam skrenula paznju na te izlaske s mojim muzem ,nije se obazirao dal covek ima decu il ne i da ga uvlaci u svoje krugove s tinejdzerkama.Nemam nista protiv da se izadje na kafu ,pice,... s drugom i dodje kuci u dogledno vreme al ne do 3,4 ujutro. Pored toga  je kompleksas teski i niko mu ne valja ni od moje ni od njegove porodice .Oni nikad nisu ni imali uticaja na njega .Posto sam zbog dece stalno u kuci i vezana njima nemam mogucnosti da ga pripratim i vidim kakvo je njegovo ponasanje iza mojih ledja,dal ima neki uredaj za prisluskivanje  ili na koji nacin da ga privolim uz decu i mene a da to bude iskreno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 9677
Zastava Wien
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson 
Ne mogu da verujem da mislis da ces moci da ga promenis

lazi, batine, flert, prevare, izlasci, nema vremena za vas troje..............

zar treba jos nabrajati..........
IP sačuvana
social share
Ne cini drugome ono sto bi zeleo da drugi ucine tebi.

Njegov ukus mozda nije isti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Teraj olosha u pm.
IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 71
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
hm... savet
pakuj se i idi!!!ostavi ga bre! jos si mlada, jeste imas decu sa njim, ali ...
budi ozbiljna u svojoj resenosti da ga napustas, kada zaista vidi da si ozbiljna, mislim da ce se zapitati malo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Nazivas muza kompleksasem, a zelis da ga privolis uz decu i tebe" ...  zanimljivo i mazohisticki  Smile

Iz tvoje price zakljucujem da ne radis posto si "stalno u kuci i vezana njima"  Smile i trpis i batine od coveka koji vecito "vara, flertuje i laze" ... pri tome bi i da prisluskujes, pratis, zabranjujes izlaske (tj dozvoljavas ali samo do vremena za koje TI smatras da je DOGLEDNO ... ) ...

Ili idi iz tog braka ili pocni necim da se zanimas, jer ocigledno imas previse vremena ... oboje ste "nasli pa zasli" ocigledno.

Sad nam iskreno kazi koji je tvoj motiv ostajanja u toj vezi/braku, posto ljubav i postovanje sigurno nije ... cekamo ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 1793
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Kazes da problem traje jos od vremena kada ste se zabavljali,mislim da si odmah tada i trebala da radis na njemu da sada ne bi trpela sve ovo..tesko ces sada bilo sta da promenis.
Ili ces ostati s'njim zbog dece(ili jos necega) i trpeti sve to ili ces ga ostaviti trece nema..
IP sačuvana
social share
...Ja imam svoj svet,ti imaš svoj svet i sve Ok...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Citat
njegova moc ubedjivanja je neverovatna ide do te mere da je u stanju i da me udari da bih verovala u ono sto mi kaze

ovim je sve receno....smrada oterati,na sud,uzeti mu 50% plate za alimetaciju i da decu vidja jednom mesecno....onaj ko udari zensko ne zasluzuje cak ni ovo.... Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung S7
Evo sad dezurni mrgud prica. Smile Molim malo paznje  Smile

Sve mi to zvuci jako pateticno.Znaci ...cisto posmatrajuci njen post ...on ...on.....on....on.....sve negativno.On the other hand.....ona je jadna sama po ceo dan kuci sa decom...trci oko njih...itd.
Pazi kad nema sanse.........cisto zakonima matematike treba verovati , ovakva apsolutnost se desava u extremnim slucajevima, a tada nemas racunar da postujes jer je taj nitkov sve polupao i izasao.

Znaci, budi realna....sumnjam da ne voli decu ......mozda tebe....but kids ......no way.Kompleksas ....hmm ...a zasto?Ti si razgovarala sa njegovim drugom da ga ne uvodi u drustvo tinejdzerki...blahhhh bre..bedak.Ne razgovara se sa "drugom" ..vec sa suprugom...ako to ne moze .....teras sve u tri lepe.

I molim te uljudi se ...posesivno zvucis da si mene licno ovakvim postom iznervirala............mogu da zamislim kako se on oseca.Garant mu citas poruke, preturas po dzepovima....joj majko.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 




pa sestro  ako si se udala za nekoga ko te varao i dok niste bili u braku , neznam sta da ti onda kazem
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Pa jel imas cvrste dokaze za prevaru, ili si samo paranoicna...?
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.