Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta raditi kad ti je muz nestalan i nestabilan?  (Pročitano 26683 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Jelena kad ti psihijatar bude rekao da si depresivna i kad te time bude ucenjivao taj nasilnik da će ti oduzeti decu nemoj više da kriviš druge. Bori se sad jer nisi ti luda i kriva nego je on okrutan zlostavljač. Idi odmah u policiju i organizaciju za pomož zlostavljanim ženama. U suiprotnom sama si sebi najveći neprijatelj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia 
i ja te volim Jelenu Smile ne samo Simijon. Ako imaš i ti neku Raskolnjikovu, kaži mu da piše za sebe Dostojevski, jer ti si stvarna bića sa detetom. Ovo je neki drugu priču, gde za Raskolnjikovu bi bilo teško. Idite kod psihologa, mislim jednostavno je. I bolje ako je bombaruša i nimfomanka na malo taj psihologkinja.
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 294
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Siemens 
Jelena, nesto mi je "palo u oci" u tvojoj kratkoj pricici. Kazes da drug nega odvlaci od tebe i djece, ne misleci pri tom da on ima porodicu. Zasto bi njegov drug razmisljao o tebi, to bi trebao da radi tvoj muz. Oprosti na iskrenosti, ali ja mislim da kriviti drugog za nesto sto ne stima u braku ili vezi je cisto zamajavanje. Moje misljenje Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 19882
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Aman zeno....rascisti prvo sama sa sobom ko si, sta si i kakva si... ne treba tebi psihijatar reci jesi li ljubomorna ili ne...

o Gospode Boze ....  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
sto ne ode on kod psihijatra da razmatraju da li je ili nije neozbiljan i neodgovoran otac i muz  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 19882
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Mislim da je premlad i neizivljen stupio u brak, tesko mu je da se odrekne drustva i takvog zivota zbog porodice...ccccc strasno. u nekim granicama normale sve je ok ali ako je ovako kao sto Ona prica, onda je On za razmatranje...


Zene sto ne zele da urade samo traze razloge da isto odgode, prema tome....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Psihijatar ti ne moze pomoci da urazumis svog neodgovornog muza, koji nije svestan sta znaci imati porodicu.
Mislim da bi psihijatar pre trebao njemu nego tebi.
Ukoliko je moguce da ostvarite jedan zdrav razgovor. I ukoliko postoji obostrana zelja i volja da sacuvate svoj brak... Potrazite bracne savetnike. Zajednickim snagama se zalozite da ispravite svoje greske. Ukoliko je to nemoguce, jedino sto ti preostaje je da bdes jaka, pokupis stvari i nastavis zivot bez njega ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 19882
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Razzmazena, kakav bracni psihijatar, on je balkanac....ne zna on drugacije a vjerovatno i ne zeli. najlakse je napraviti svadbu, napiti se i sklepati djecu...za ovo drugo sto slijedi u braku za njega je kao doktorat  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Razzmazena, kakav bracni psihijatar, on je balkanac....ne zna on drugacije a vjerovatno i ne zeli. najlakse je napraviti svadbu, napiti se i sklepati djecu...za ovo drugo sto slijedi u braku za njega je kao doktorat Smile

Ukoliko ljubav postoji i balkanac postaje razumno bice. I balkanci su ljudi. Deca su svetinja, svakog roditelja.
U drugom slucaju ne treba odtati pored coveka koji je ne voli.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 19882
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
slazem se s tobom...mada uvijek postoje oni koji samo pricaju da im je stalo a rade suprotno, okruzeni smo takvim ljudima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.