Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta raditi kad ti je muz nestalan i nestabilan?  (Pročitano 26732 puta)

Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Ako mogu i ja da se ukljucim.  .  .  Jelena, mislim da te razumem i verujem da i sama znas sve to sto ti ljudi govore.   Tvoje je samo da prelomis u sebi ove stvari:
da se ne brines sta ce drugi reci, kako ces ti jadna biti raspustenica (pogotovo ako je to malo mesto, pa znas kako je.  .  .   ), kako ce deca bez oca (pa, i ovako ih retko vidja, zar ne?), kako ces sama dalje (pa i ovako sve sama radis.  .  .  ), da li ce te ikada iko ponovo voleti ili ces ostati sama, kako ces preziveti da ga gledas s nekom drugom, ako je nadje posle.  .  .   Pretpostavljam da ga i dalje volis, bez obzira na sve, jer ljubav je jako cudna.   Ali, ako se odlucis da krenes iz pocetka, videces da ce to vremenom sve manje i manje boleti, a na kraju ces se i cuditi sebi kako je bilo moguce da trpis sve ovo.   
Mislim da je kljucna stvar jedna recenica, koju si napisala, da bolje cuvas decu sama, u sustini da ti je bolje kad si sama.   Razumela sam da te njegova blizina samo stresira, jer se brines kako ce se ponasati, u fazonu-kad ujutru ustane, prva misao - sta li ce danas da se desi, hocu li izgurati ovaj dan kako treba ili ce se desiti jos neka glupost.   Priznaj sebi da kada ne bi o tome morala da razmisljas, mogla bi da se opustis, da zivis koliko-toliko normalno.   A to samo znaci, da koliko god rastanak bio poguban po sve, on istovremeno moze da donese i neko poboljsanje, prvo u tvom licnom funkcionisanju.   Kao sto znas, svaka kriza koja te ne ubije, ojaca te.   Razmisli malo o tome! Zelim ti sve najbolje i ne daj mu da ti vredja inteligenciju i da te ponizava!
IP sačuvana
social share
If I'm not blind, why can't I see?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 55
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia 
Slazem se s vama i mislim da ste sad shvatile  moju situaciju i problem koji imam, cak ste me i ohrabrilei otvorile oci .hvala vam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 55
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia 

Citat

Ne nego sedi kao covek i objasni mu kako stvari stoje.I ako te bude uznemiravao da ces traziti sudsku odluku o zabrani prilazenja........poenta price je da te on napokon "ozbiljno "shvati.E posle toga ako mu je stalo ce se menjati .......u stvari sta ima da se menja ...jedino da prestane da bude bezobrazan.Pa kad prodje neko vreme .....6,7,8,9 meseci ....vidi kako je stanje.....miri se ili razvodi zauvek...do tada radi na sebi i svojoj deci , a tom majmunu ne poklanjaj ni 5 min svog vremena........ Smile
Citat

hvala za savet.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 55
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia 
ljudi,svi ste bili u pravu!ono sto je najnovije jeste da ja moram da podjem kod psihijatra da utvrdi jesam li ljubomorna ili ne!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N97
Ljubomora ? Ljubomora je kad bez argumenata optuzhujesh muzha da te je varao sa ne znam kim.

Zdrav razum je neshto drugo. Ovaj tvoj je tebe fakat varao. Kakav crni psihijatar ?

Ali to je najmanji problem. Kad te je udario trebalo je da odesh bez povratka. Tvoj brat je veliki lik. Mnoga braca cute i kao ne zanima ih. Bash bih voleo da vidim tog baju koji ce moju sestru da udari ...
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
dear lord ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N97
yes please ...  Smile
« Poslednja izmena: 25. Avg 2008, 03:31:01 od Fahrenheit »
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
ma ne ti  neki drugi bogovi . ko god je dezuran  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
ljudi,svi ste bili u pravu!ono sto je najnovije jeste da ja moram da podjem kod psihijatra da utvrdi jesam li ljubomorna ili ne!
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

smajli koji se krsti
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.