Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta raditi kad ti je muz nestalan i nestabilan?  (Pročitano 26738 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 55
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia 
Pa svaka cast Sofi,za to treba "hrabrosti",ja je nisam imala niti mi je padalo na pamet, je r nisam imala s njim nikakvih problema  do momenta dok nije saznao za 2.bebu.Ostala sam trudna kada je starije dete imalo 7 meseci;mislim potpuno ne planirano i neocekivano da ti ne pricam detalje sad. Sve svadje iz proslosti su bile zaboravljene i on je stvarno bio ok i prema meni i detetu ,sve kako treba,medjutim izgleda da je to mozda bilo "trenutno". Tada se pojavio i ovaj lik sa cimanjem oko izlazaka i tako je opet krenulo "nesto" za sta sam mislila da je nestalo.
_______________________________________________________________

A sto se troskova zivota tice,delimo ih jer ne placa on sve racune nego i ja .




[Edit by B@mbin@: Pisanje poruka zaredom je protiv pravila Burek Foruma, jer se na taj nacin narusava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme znacajno smanjuju.]
« Poslednja izmena: 06. Avg 2008, 19:06:01 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Citat
je r nisam imala s njim nikakvih problema  do momenta dok nije saznao za 2.bebu
zanimljive kontradiktornosti ...  Smile
Naime, problem postoji jos od vremena zabavljanja  pa se uvuklo i u brak-i to su  konstantne kratkotrajne prevare i flertovi,lazi

okej, ne zelis da sagledas istinu  Smile

tu ti ne moze pomoci niko, nego fino polako prestani da bezis od cinjenica i sastavi slagalicu ... zavisna si od njega, tj od njegovog novca i to te sprecava da odes ... plus jos neka imaginarna zenska ocekivanja koja su svojstvena svakoj prevarenoj zeni koja ne moze cvrsto da stane na svoje noge i prizna sebi da mora da se bori u zivotu za sebe i svoju decu.

Kad prestanes da lazes sebe i da ides linijom manjeg otpora shvatices koliko si bila slaba i koliko si mogla da upropastis zivot i svojoj deci koja nisu ni kriva ni duzna upletena u vasu malu igru ... nadam se samo da nece biti prekasno...ali s'obzirom na to kako ti zvucis recimo da ce proci jos mnogo mnogo vremena, jer ti nisi spremna da se boris, vec si spremna da zavisis ... to je krupna odluka i o njoj je trebalo da razmisljas pre nego sto si se udala za takvog coveka  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5493
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC trophy
ne kazem da ce tako da bude vecno! Jednostavno sam procenila situaciju i smatram da je za sada tako najbolje

... ko si ti da sudis zivotu u sebi  ... al aj sad vredi li tebi nesto pricati ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 71
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
ne kazem da ce tako da bude vecno! Jednostavno sam procenila situaciju i smatram da je za sada tako najbolje

... ko si ti da sudis zivotu u sebi  ... al aj sad vredi li tebi nesto pricati ...
ne znam da li je uopste vredno komentarisati ovo tvoje...
znas... moje je telo... i uopste ne zelim da se upustam u eticke rasprave o abortusu!Mozemo do sutra da navodimo argumente za i protiv! A to da li vredi nesto meni govoriti ili ne...hm, obozavam takve likove koji kad nemaju sta pametno da kazu.. odluce se za glupost, cisto da bi kazali sto..
Da ! moj muz je znao za oba moja abortusa, to je bila obostrana odluka!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 233
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6070
vezuje me prijateljstvo, podrska, neka toplina koju imam... mogu da odem ako zelim.. niko me ne tuce, ne zlostavlja, ponizava, ne hvalim se sa 2 abortusa, kazem da sam imala dovoljno mozga da procenim da li treba da imam dece sa muzem u situaciji u kojoj smo!
Kakvo prijateljstvo,podrska i toplina??????Da toga ima ti bi verovatno zelela i decu s njim... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
vezuje me prijateljstvo, podrska, neka toplina koju imam... mogu da odem ako zelim.. niko me ne tuce, ne zlostavlja, ponizava, ne hvalim se sa 2 abortusa, kazem da sam imala dovoljno mozga da procenim da li treba da imam dece sa muzem u situaciji u kojoj smo!
Kakvo prijateljstvo,podrska i toplina??????Da toga ima ti bi verovatno zelela i decu s njim... Smile

Pa mozda ima neki drugi problem koji tek m oze da se iskomplikuje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Bez želje da bilo kome držim moralnu lekciju o abortusu treba znati, a kod nas se to retko potencira. Veći broj abortusa dovodi do tanjenja zida materice, a to može biti nepremostiva prepreka za rađanje. Takođe na zidu materice mogu nastati ožiljci koji sprečavaju formiranje ploda i dovode do spontanih gubitaka trudnoće. Zato mlade žene ne igrajte se svojim zdravljem. Kontracepcija su antibebi pilule, kontracepcija je spirala, dijafragma, kondom. Abortus je (uz sve moralne aspekte) hirurški zahvat sa trajnim posledicama po zdravlje žene.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5493
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC trophy
ne kazem da ce tako da bude vecno! Jednostavno sam procenila situaciju i smatram da je za sada tako najbolje

... ko si ti da sudis zivotu u sebi  ... al aj sad vredi li tebi nesto pricati ...
ne znam da li je uopste vredno komentarisati ovo tvoje...
znas... moje je telo... i uopste ne zelim da se upustam u eticke rasprave o abortusu!Mozemo do sutra da navodimo argumente za i protiv! A to da li vredi nesto meni govoriti ili ne...hm, obozavam takve likove koji kad nemaju sta pametno da kazu.. odluce se za glupost, cisto da bi kazali sto..
Da ! moj muz je znao za oba moja abortusa, to je bila obostrana odluka!

... glupost ... OK ... tvoje telo??? pa sto si zatrudnela??? sto nisi pazila??? ovako si unistila nesto sto je moglo postati lep covek ... koja bre etika ... u ubistvu nema etike ... ono je brutalno samo po sebi ... kazes argumenti ... jeste kondom je argument na kome se stvari zavrsavaju ... ovako, ako si i malo normalna osoba ... celog ces zivota misliti na ta dva zivota ... koji nisu stigli da udahnu vazduh ... jer je mama imala argumente ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
tu opravdanje moze biti samo neka zaista nepremostiva prepreka, neki mnogo ozbiljan razlog ... to su ipak postupci koji ce vas oboje pratiti citavog zivota.

a ako postoji zaista
Citat
prijateljstvo, podrska, neka toplina

onda se ta lista ozbiljnih razloga svodi na samo par...
« Poslednja izmena: 06. Avg 2008, 11:44:05 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 55
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia 
kada smo se zabavljali nisam bila" zavisna" od njegovog novca jer sam isto zaradjivala pa i sad bi se snasla za to .A niko mi isto tako ne garantuje da bih uradila ispravno i da bi mi mozda   bolje bilo ako bi se pokupila i otisla.ajd i da ga napustim uprkos tome -ono cega se" bojim" jesu njegove reakcije jer sam ja vec odlazila par puta i ne bih imala mira danima od njega dok se ne vratim -da mu oprostim da me voli,nikad vise i sl. cak stavise desavalo se da on mene napusti pa opet da me trazi da mu se vratim .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.