Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:54:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta radi muškarac kada mu nije stalo?  (Pročitano 8732 puta)
30. Maj 2011, 23:00:56
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
LG Google Nexus 5
Koliko puta vam se desilo da sedite i besomučno gledate u telefon očekujući baš tu jednu poruku i baš taj jedan poziv. A, tek ono samoprekorevanje, nije trebalo da uradim to, što sam mu ono rekla, ili šta sam uradila pa ne želi više da se čujemo, zašto se odjednom promenio. Sati i sati besomučnog razmišljanja i samomučenja, a istina je samo jedna - Njemu jednostavno nije dovoljno stalo! Da, prosto je i jednostavno baš, baš toliko, ali isto toliko, toliko bolno.

U knjizi "Njemu jednostavno nije dovoljno stalo", autora Grega Berendta kosultanta i Liz Tučilo izvršnog scenariste serije Seks i grad, koju je izdala "Laguna", na potpuno jednostavan način se razrešava misterija nejavljanja, nestajanja, nećkanja, prenemaganja oko braka i svih ostalih zapetljancija koje mogu da vas zadese u vezi ili pre veze sa dečkom.

NJEMU NIJE STALO AKO...

...VAS NE ZOVE DA IZAĐETE

Da, ovo je surova istina, jer ako mu se sviđate, kaže Greg, verujte pozvaće vas na sastanak. Nema tu nikakvih možda me se plaši, možda ne želi da žuri, možda ne želi da pokvari prijateljstvo. Muškarci prosto uživaju u tome da dobiju ono što žele. Ako vas želi naći će vas. A, ako mislite da mu niste pružili dovoljno vremena, sve što treba da uradite jeste da uzmete u obzir vreme koje je vama bilo potrebno da primetite njega i da to podelite sa dva.

Citat
Naučno istraživanje u kom je učestvovalo 20 muškaraca od 26 do 45 godina od kojih su svi u dugim, ozbiljnim vezama pokazuje da nijedna od tih veza nije započela tako što ih je devojka pozvala da izađu. Jedan od njih je čak bio izričit: Da jeste to bi sve pokvarilo.


...VAS NE ZOVE TELEFONOM

Uvek je tu onaj izgovor da je zauzet i da će se javiti kasnije, ali sve mi dobro znamo da je to samo izgovor. Greg kaže: Sa pronalaskom mobilnog telefona i brzog biranja brojeva, gotovo je ne moguće da vas ne pozove. Zato imajte na umu da smo mi muškarci baš kao i vi, rado ćemo napraviti pauzu u danu punom obaveza da bismo popričali sa nekim koga volimo. To nas usrećuje, baš kao i vas. Kada biste mu se sviđali, bili biste mu ona svetla tačka u pretrpanom danu. A taj dan nikada ne bi mogao da ga spreči da vas pozove, izričit je Greg.


Citat
Sto odsto ispitanih muškaraca reklo je nikada nisu dovoljno zauzeti da pozovu ženu do koje im je zaista stalo. Kako reče jedan od ispitanika: "Muškarac mora da ima neke prioritete".


...SE NE ZABAVLJA SA VAMA

Jer kaže Greg, viđanje nije isto što i zabavljanje. Da, postoji mnogo oblika zabavljanja, pogotovo u početnim fazama veze. Ovo je momcima, možda i omiljen period zabavljanja jer još uvek mogu da se pretvaraju da nisu odgovorni za vaša osećanja. S druge strane kada nekoga pozovete na ljubavni sastanak veza postaje zvanična. To u suštini govori, želim da se vidim s tobom nasamo i otkrijem da li imamo neku zajedničku budućnost. U slučaju da je potrebno dodatno objašnjenje obično se radi o izlasku na javno mesto, na ručak ili večeru, držanje za ruke je uključeno u ceo program.

Citat
Sto odsto ispitanika je reklo da ih "strah od bliskosti" još nikada nije sprečio da uđu u neku vezu. Jedan tip je čak primetio: "Strah od bliskosti je urbani mit". A, drugi je dodao: "To je samo izgovor koji pričamo devojkama do kojih nam nije stalo".

...SPAVA SA NEKIM DRUGIM

Ovo je svakako složena tema i tu ništa nije jednostavno. Ipak, Greg je vrlo izričit, kakave god i koliko god ozbiljne probleme imali u vezi, to nije razlog da vas on prevari. Ne pitajte se u čemu ste pogrešili i nikako nemojte da delite osećaj krivice sa njim. U slučaju da on pokuša da vas ubedi da se to eto tako jednostavno dogodilo, imajte na umu da se takve stvari ne događaju bez namere i plana. Imajte na umu da ukoliko on spava sa nekom drugom ženom, to znači i da mu nije dovoljno stalo, ali i da mu ne sviđate nešto naročito.


Citat
Sto odsto ispitanih muškaraca je reklo da nikad ni sa kim nisu slučajno spavali. Doduše mnogi su se raspitivali kako bi se ta slučajnost mogla desiti i kako bi oni slučajno u njoj mogli da učestvuju.

...NE ŽELI DA SE OŽENI VAMA

Upamtite, svaki muškarac s kojim ste se zbavljali, a koji je pričao da ne želi da se oženi jer je brak prevaziđen, nije spreman, finansijska situacija je loša, imate vremena, na kraju će se oženiti, ali ne sa vama. Jer jednostavno vi niste “ona” prava za njega. I to je to! Tu nikakvih misterija nema. Ukoliko i sad slušate ove izgovore imajte na umu sledeće, vi ste za njega nešto što mu je trenutno OK i on će odlagati svadbu pokušavajući da pronađe onu pravu. A, budite sigurni da je traži sve vreme dok je sa vama.


Citat
Sto odsto ispitanika je reklo da ne bi imalo ništa protiv da se ožene ženom za koju su sigurni da je ljubav njihovog života. Jedan je rekao: “Pa, koja budala ne bi htela da se oženi ženom svog života?”

...JE ODJEDNOM NESTAO

Ponekad morate potpuno sami da zaključite da je kraj. On je nestao. Puf. Izgubio se u vidu lastinog repa. Pa, tu nema ničeg nejasnog. Nedvosmisleno vam je stavio do znanja da mu toliko nije stalo do vas, da vas čak nije udostojio ni SMS poruke. Sada, vi imate svo vreme ovog sveta da utrošite na razrešavanje misterije zašto mi nije odgovorio na poruku, zašto je odjednom nestao, ali to vam ništa dobro neće doneti. Iz svega ovoga, kaže Greg, bitno je da zapamtite samo jedno: on više nije želeo da bude ni u kakvom kontaktu sa vama. A, nije imao petlju da vam to kaže u lice. Slučaj zaključen. Njegovo ćutanje je gromoglasno reklo DOVIĐENJA. Sve što vi na to treba da kažete jeste: Otišto si, aleluja. Vidimo se jednog lepog dana, paćeniče!

Citat
Sto odsto ispitanika koji su "nestali" iz neke veze reklo je da su u to vreme bili potpuno svesni da rade nešto što je nedopustivo, ali da nikakav razgovor sa tom ženom ne bi mogao to da promeni.

IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
sta god da radi, to ce raditi jako kratko  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
 Šta radi muškarac kada mu nije stalo?

Ne radi ništa i čeka da same shvatimo.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Nijedno istrazivanje nije toliko "cisto" tako da sumnjam da 100% muskaraca radi bilo sta.  Smile

Inace, ne moramo ovo da radimo a da nas ipak ne bude stalo...

Inace, inace...

Citat
...NE ŽELI DA SE OŽENI VAMA

Upamtite, svaki muškarac s kojim ste se zbavljali, a koji je pričao da ne želi da se oženi jer je brak prevaziđen, nije spreman, finansijska situacija je loša, imate vremena, na kraju će se oženiti, ali ne sa vama. Jer jednostavno vi niste “ona” prava za njega. I to je to! Tu nikakvih misterija nema. Ukoliko i sad slušate ove izgovore imajte na umu sledeće, vi ste za njega nešto što mu je trenutno OK i on će odlagati svadbu pokušavajući da pronađe onu pravu. A, budite sigurni da je traži sve vreme dok je sa vama.
Glupost...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Od ''Njih'' malo i ocekujem tako da me mnogo ne dotace to da li mu je stalo ili ne....

Citat
Koliko puta vam se desilo da sedite i besomučno gledate u telefon očekujući baš tu jednu poruku i baš taj jedan poziv. A, tek ono samoprekorevanje, nije trebalo da uradim to, što sam mu ono rekla, ili šta sam uradila pa ne želi više da se čujemo, zašto se odjednom promenio. Sati i sati besomučnog razmišljanja i samomučenja, a istina je samo jedna - Njemu jednostavno nije dovoljno stalo! Da, prosto je i jednostavno baš, baš toliko, ali isto toliko, toliko bolno.

Kad se dvoje rastaju budale plaču, srećni nađu drugog, a pametni odavno imaju rezervu!  Smile
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung 111111
Citat
Sto odsto ispitanih muškaraca
Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450


Citat
...NE ŽELI DA SE OŽENI VAMA

Upamtite, svaki muškarac s kojim ste se zbavljali, a koji je pričao da ne želi da se oženi jer je brak prevaziđen, nije spreman, finansijska situacija je loša, imate vremena, na kraju će se oženiti, ali ne sa vama. Jer jednostavno vi niste “ona” prava za njega. I to je to! Tu nikakvih misterija nema. Ukoliko i sad slušate ove izgovore imajte na umu sledeće, vi ste za njega nešto što mu je trenutno OK i on će odlagati svadbu pokušavajući da pronađe onu pravu. A, budite sigurni da je traži sve vreme dok je sa vama.
Glupost...

To sad bas krenuh da citiram... kolko ludih ljudi ima o Svevisnji.

Citat
Sto odsto ispitanih muškaraca
Smile


 Smile
« Poslednja izmena: 31. Maj 2011, 16:32:42 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
Citat
...NE ŽELI DA SE OŽENI VAMA

Upamtite, svaki muškarac s kojim ste se zbavljali, a koji je pričao da ne želi da se oženi jer je brak prevaziđen, nije spreman, finansijska situacija je loša, imate vremena, na kraju će se oženiti, ali ne sa vama. Jer jednostavno vi niste “ona” prava za njega. I to je to! Tu nikakvih misterija nema. Ukoliko i sad slušate ove izgovore imajte na umu sledeće, vi ste za njega nešto što mu je trenutno OK i on će odlagati svadbu pokušavajući da pronađe onu pravu. A, budite sigurni da je traži sve vreme dok je sa vama

Za ovaj deo se ne bih baš zaklela da je glupost...videla sam takvih slučajeva koliko voliš.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Glupost jer zaista postoje ljudi koji nisu spremni a to nije iz razloga sto nemaju "pravu"(jbt, od ove reci mi se povraca  Smiley 1 ) uza sebe... Razloga mali milion a ne moraju da budu to da je problem u osobi sa kojom su. Da ne pominjem ovo "trazi drugu dok je sa vama"...

Postoje i takvi slucajevi, ali reci da neko ne zeli da se ozeni(i to sa 100% tacnoscu  Smile ) samo zbog toga sto zena nije odgovarajuca je glupost...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
LG Google Nexus 5
Glupost jer zaista postoje ljudi koji nisu spremni a to nije iz razloga sto nemaju "pravu"(jbt, od ove reci mi se povraca  Smiley 1 ) uza sebe... Razloga mali milion a ne moraju da budu to da je problem u osobi sa kojom su. Da ne pominjem ovo "trazi drugu dok je sa vama"...

Postoje i takvi slucajevi, ali reci da neko ne zeli da se ozeni(i to sa 100% tacnoscu  Smile ) samo zbog toga sto zena nije odgovarajuca je glupost...

ja sam na primer videla, 2 para, koji se zabavljaju jedno 8 godina. zive zajedno.

jedan par, njoj je lep s deckom, fino im, ali ne vidi sebe pored njega do kraja zivota.

drugi par, on je taj koji ne vidi svoju devojku kao zenu sutra.



IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:54:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.