Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:36:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta poslje srednje skole ?  (Pročitano 1697 puta)
16. Maj 2013, 09:35:27
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 77
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Pozz svima
Postavio bi temu ovde, pa ako mogu neki koji su isli mojim putem da me upute gdje dalje...

Naime , zavrsavam sad srednju skolu, smjer graficki tehnicar.Izborni predmet mi je bio web dizajn.
Nisam nesto puno naucio u skoli, posto sam jos u osnovnoj poceo da ucim sam oko izrade stranica, engleski jezik znam vrlo dobro, i to.
Zanima me sta mi sad vi "graficari" preporucujete. Koji fakultet mogu upisati ?
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Opera 12.15
mob
Samsung SGH-E630
Nisam grafički tehničar, ali važi u opštem slučaju.

Citat
Nisam nesto puno naucio u skoli
Ja ne znam ni za koga ko jeste puno naučio samo u školi. Radi sam nešto ako te to interesuje, da bi imao šta posle da napišeš u CV-u kad budeš tražio posao Smiley Takvih što su završili školu (imaju diplomu), a nisu nikada uradili ništa da pokažu da stvarno nešto i znaju ima pretpostavljam koliko hoćeš  Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
Samsung Galaxy S2
Pozz svima
Postavio bi temu ovde, pa ako mogu neki koji su isli mojim putem da me upute gdje dalje...

Naime , zavrsavam sad srednju skolu, smjer graficki tehnicar.Izborni predmet mi je bio web dizajn.
Nisam nesto puno naucio u skoli, posto sam jos u osnovnoj poceo da ucim sam oko izrade stranica, engleski jezik znam vrlo dobro, i to.
Zanima me sta mi sad vi "graficari" preporucujete. Koji fakultet mogu upisati ?


Studiraj nesto. Informatiku, dizajn, arhitekturu, bilo sta.

Sto se tice web dizajna.... ti si na pocetku.
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 77
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
@enaB Pa sto jest jest, al ja ono bas bas nisam nista naucio, radili smo propali Word 2007 tri godine O.O
Tri godine sam "ucio" kako da koristim Word  Smile
I kao sad zadnju godinu nesto radili konkretno za web dizajn a i iz toga jedva da sam nesto naucio Smile

Razmisljao sam mozda da pauziram jednu godinu, da steknem iskustvo, naucim jos i da onda na fakultet.
Jel ovo pametno ? Msm to pauzirati ? Necu se izlezavati to sigurno, samo onda ocu li imati poteskoca upisati se il nesto tako ?
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Opera 12.15
mob
Samsung SGH-E630
Ako možeš da upišeš odmah, šta bi čekao  Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 77
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Pa i ne mogu bas, sad polazem, pa sam planirao to da pauziram, da skupim pare
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
Apple iPhone SE 2020
Sto se tice drzavnih - probaj sa FON-om... jeste da je onako.. zanimljiv fakultet... ali ono sto je najvaznije... na njemu mozes da steknes dobre veze ako zelis da se bavis IT... bez obzira da li je u pitanju razvoj ili makreting... Plus ima dosta cica...

Sto se tice privatnih - probaj Singidunum... mozes da ga zavrsis samo da imas diplomu, a ako iskazes zelju da ucis... predavaci su dovoljno dobri da steknes i znanje, krenes jos za vreme faksa da radis na projektima... i opet... steknes veze...

Mislim.. nemoj pogresno da me shvatis, ali srpsko IT trziste je malo... tako da je poprilico vazno da se kreces u tim krugovima kako bi dobio posao...
E, kada se povezes (a tome sluzi fakultet)... mozes dalje... a dalje znaci skolovanje i posao u inostranstvu...
Prema tome - twitter, facebook, blog... i druzenja kao sto su Blogopen, TwittUpovi, Blogomanija i sl...  Smile
Ako ces da pravis pauzu... iskoristi pametno vreme i kreni da pratis "uticajne" twitterase i blogere... drugim recima - da krades zanat Smile
I da.. to znaci da ces morati da samras ljude... i da postavljas hiljadu pitanja... i da se oni prave kao da si tek izasao iz sume... da budu nadmeni... i sl...  ali ne brini... svi oni su poceli tako... samo se to vremenom zaboravi... Smile

Takodje... dobar nacin da usavrsis jezik i poboljsas znanje:

https://www.coursera.org

Online predavanja iz raznih oblasti...Nista se ne placa, vazno je samo da se registrujes  Smile
Predavaci su zaista korektni...
« Poslednja izmena: 16. Maj 2013, 15:32:05 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 402
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Da li si ti normalna, čoveku koji završava grafičku predlažeš da upiše fon.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
Apple iPhone SE 2020
Da.

Citat
Naime , zavrsavam sad srednju skolu, smjer graficki tehnicar.Izborni predmet mi je bio web dizajn.
Nisam nesto puno naucio u skoli, posto sam jos u osnovnoj poceo da ucim sam oko izrade stranica, engleski jezik znam vrlo dobro, i to.

Crtaca ima previse, developera malo..


http://www.fon.rs/osnovnestudije/isit/


Mislim, logican je nastavak neka dizajnerska skola i sl... ali sve zavisi cime tacno zeli da se bavi... samo dizajnom ili i razvojom softvera i sajtova...

« Poslednja izmena: 16. Maj 2013, 16:13:37 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 402
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Pa to, viša dizajnerska, ako još postoji.
Jedan lik je to završio a sad prodaje gume, nema pravila  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:36:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.