Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta pomislite o nekom ko sa 26 god nije upoznao zivot?  (Pročitano 32636 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 37
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 42.0
pljevljani koliko imas godina?
« Poslednja izmena: 16. Dec 2015, 18:47:12 od definitivan »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.80
I to sve nema veze sa onim sto sam ja pisao  Smile

On svoje samopouzdanje mora da popravi, to sve sto radi mora da bude sredstvo za ostvarenje cilja. Cilj treba da bude relativno opusteno caskanje sa devojkama. Kada ostvari taj cilj ono sto je radio da bi to postigao nije ni bitno. Onda tu krece da bude svoj i da muva na nacine na koji mu padaju na pamet. Ovde je primarno da on probije blokadu u prici sa zenama, posto je covek rekao da ne sme da prica sa zenama.

Nisu zene strasne Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 37
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Pa mozda je kao Radz iz *Strebera*... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.80
pljevljani koliko imas godina?
45
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.80
Radzu pomaze alkohol Smile Dobro, mozda mu malo vise pomaze nego sto bi on zeleo Smile

https://www.facebook.com/jerseydemic/videos/10154023136665681/?theater

Ovo je poenta Smile
« Poslednja izmena: 16. Dec 2015, 18:53:15 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1046
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Totalno se slazem sa covekom, vec sam to i rekao, isto tako svideo mi se i klip koji je okacio. Smile
Sustina price je da digne samopouzdanje u nebo, da ga nadobudne kurvetine ne bi srozale u zemlju.
Jer on kakav je takav je, sa tih svojih 50 kila sa krevetom sigurno je da zasluzuje devojku normalnu kojoj izgled i kilaza nisu vazni.
Takva ce znati da ceni i provali njegovu glumu i onda mu nece biti potrebno da umislja da je baja ili bilo sta.
Do tada mu je neophodno da prondaje nacin koji ce ga dici pa bilo kakav odjeb ili bilo sta lose da mu se desi ili dozivi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 42.0
To za muziku je tacno (delimicno) ona mi daje motiv za sve sto radim od sporta do faxa i da mi je ostala samo ova tisina mislim da bih i definitivno poludeo ovako se jos drzim dobro, jos je tu razum Wink Inace, daleko od toga da je izvor mojih problema izgled...bar ne sada ali nekad je bio (i izazvao sve ovo danas)...do 18-19  godine tj. do tada sam imao te bubuljice sada ih vise nema, fudbal me je usput isklesao sto bi se reklo, a ne bih rekao ni da sam ruzan u licu i ja sam znam da bih po izgledu prosao kod devojaka ali....prvo sto me najvise muci je to sto sam se totalno otudjio od drustva pa samim tim izgubio i bilo kakve sanse da upoznam neku devojku i to traje godinama unazad, a sto godine vise prolaze to je teze (samim tim i nema prilike za onaj "doping s muzikom")....sa druge strane je taj stid ili ono "glupo mi je" da ja sve to pokrenem i da se namecem....dugo vremena sam utehu nalazio u fudbalu te uspecu te ovo te ono i kad sam video da tu nema neke posebno svetle buducnosti onda mi je postalo bas tesko jer me je to na neki nacin drzalo i mogu reci da se sad osecam gore nego ikad....cak gore nego u to vreme bubuljica koliko god zvucalo ironicno...i dalje teram sebe na neke ciljeve npr da zavrsim fax sto pre pa da se zaposlim i da u fudbalu pored toga probam jos nesto da uradim cisto da zdrav razum bar od nekud dopre ali opet se pitam - zaposlicu se i sta? Radicu za neku pristojnu platu ako budem imao srece a vreme van posla ko jebe mogu i da prespavam....pa su tu jos neka mracna pitanja npr kako cu da osnujem porodicu kad nisam sposoban ni za najmanji trzaj i slicno.....ranije mi je bilo lakse da zamislim da cu otprilike u ovim godinama zaigrati u Barsi nego da cu imati devojku eto toliko mi je to nezamislivo i prosto sam zakovan sa takvim razmisljanjem....kad treba da razgovaram s anekom devojkom ili da se nadjem negde u nekom drustvu sve u meni me tera na beg kao da sma se nasao pred lavom znam da moram da stanem ali ne vredi uvek pobegnem....ne bukvalno ali..nekad i bukvalno...
« Poslednja izmena: 16. Dec 2015, 19:29:19 od lonewolf89 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 37
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Godina za godinom se nize, samopouzdanje se samo od sebe dize... Za njega je najbolji melem, sto je jos nevin i zelen... A kad dodje vreme, spasce i to tesko breme... Nikad nije kasno, da se ljubi strasno... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.80
Imas kolege sa faksa, ortake sa fudbala. Okreni na telefon i reci sta ima burazeru ajde da zabodemo negde veceras Smile Al zovi nekoga ko hoce da ide.

Pocni da se druzis sa ljudima, bilo kakvim ljudima.

https://www.youtube.com/watch?v=z8ew3cme4CA
Mene je ova scena uvek mogla da digne, evo i sad  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1046
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Samo jako!! Ne smes od zena da se plasis, musko si i stisni muda.
Ne postoji zena koja moze muskarca i njegovo samopouzdanje da poljulja ako to on ne dozvoli.
Kreni ispocetka i izgradi sebe, budi samouveren i znaj da za svaku seku ima zvaka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.