Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta pomislite o nekom ko sa 26 god nije upoznao zivot?  (Pročitano 32631 puta)
12. Dec 2015, 13:55:15
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Zanima me sta pomislite o nekom ko sa 26 god nije imao devojku, sex, nije izlazio. . . . o nekom kome je sport jedina okupacija i jedino vreme kad dolazi u kontakt sa drugim ljudima ne racunajuci fax u koji ode cisto formalno da obavi zajebancije i tutanj, a usput ni sa kim ni "a" ni "b". . . o nekom ko ne vodi skoro nikakav drustven zivot, ko ne izlazi, ko se skoro i ne druzi ni sa kim van tog sporta, ko je stidljiv, povucen, cutljiv. . . . Najvise me zanima sta devojke misle o nekom takvom. . . da li pomislie da je nenormalan, nezainteresovan, nezreo, namcor ili ne daj Boze peder?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11.1
Browser
Safari 601.2.7
mob
Apple iPhone SE 2020
1. Ako te to ne mori - cool
2. Ako te to mori - potrazi strucnu pomoc, ne zato sto si lud, vec mozda imas neku socijalnu fobiju koja te sprecava da zivis kako zelis.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 849
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 42.0
1. Ako te to ne mori - cool
2. Ako te to mori - potrazi strucnu pomoc, ne zato sto si lud, vec mozda imas neku socijalnu fobiju koja te sprecava da zivis kako zelis.

Ovo. Ako si ti covek introvertan i super ti je tako (mada sumnjam da bi otvarao ovo ali ajd), radi sta zelis, tvoja slobodna volja, zivi zivot kakav tebi odgovara boli te sta drugi misle (dok usput ne remetis druge u tome istom). Ako ti je to problem, radi nesto na tome. Sta mislim? Tvoja stvar, nije ni bitno sta ja mislim, bitno je ono sto ti mislis...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.86
Mislim  da si asocijalan. Sto uzimajuci u obzir da je covek drustveno bice nije dobro po samog coveka. A i moze voditi raznim psiholoskim poremecajima. Tako da se lepo trgni iz toga. Mogao bi da pocnes tako sto ces malo da pricas sa ljudima. Za pocetak sa blizom okolinom(trening, fax) a kasnije i sa daljom(ljudi koje sreces i sl.).
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.135
mob
Ericsson jeste
1. Ako te to ne mori - cool
2. Ako te to mori - potrazi strucnu pomoc, ne zato sto si lud, vec mozda imas neku socijalnu fobiju koja te sprecava da zivis kako zelis.

Ovo. Ako si ti covek introvertan i super ti je tako (mada sumnjam da bi otvarao ovo ali ajd), radi sta zelis, tvoja slobodna volja, zivi zivot kakav tebi odgovara boli te sta drugi misle (dok usput ne remetis druge u tome istom). Ako ti je to problem, radi nesto na tome. Sta mislim? Tvoja stvar, nije ni bitno sta ja mislim, bitno je ono sto ti mislis...
slobodna volja ne postoji
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 601.2.7
mob
I-mate 30 Pro
 Smile

Ne postoji tako nesto kao introvertan..i sve to...

Cista budalastina i jos jedan pokusaj da se utuli sve u nekakve klastere...

Ima samo jedan klaster...raznobraznost...
« Poslednja izmena: 12. Dec 2015, 15:55:53 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 42.0.2311.111
iz opisa se zakljucuje da nisi samo introvertan nego i asocijalan i verovatno je kojesta tome doprinelo i trebalo bi da ides kod psihologa da se malo otvori ta situacija, ne bi li mogao nesto da promenis

ovim tokom bices sam sa sobom zauvek, sto nije problem ako tako zelis, ali cini se da ne zelis

ja o takvom muskarcu pomislim - psiholoski problemi, izbegavati, verovatno neka trauma ili greska roditelja itd
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 849
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Smile

Ne postoji tako nesto kao introvertan..i sve to...

Cista budalastina i jos jedan pokusaj da se utuli sve u nekakve klastere...

Ima samo jedan klaster...raznobraznost...

Objasnjavao sam ti u jednoj temi da se radi o dimenzijama ali je ovaj covek ocigledno blizi jednom kraju te dimenzije pa ga slobodno mozemo nazvati introvertom, nas sibirski psiholoze Smiley

1. Ako te to ne mori - cool
2. Ako te to mori - potrazi strucnu pomoc, ne zato sto si lud, vec mozda imas neku socijalnu fobiju koja te sprecava da zivis kako zelis.

Ovo. Ako si ti covek introvertan i super ti je tako (mada sumnjam da bi otvarao ovo ali ajd), radi sta zelis, tvoja slobodna volja, zivi zivot kakav tebi odgovara boli te sta drugi misle (dok usput ne remetis druge u tome istom). Ako ti je to problem, radi nesto na tome. Sta mislim? Tvoja stvar, nije ni bitno sta ja mislim, bitno je ono sto ti mislis...
slobodna volja ne postoji

Ok, iluzija slobodne volje, sta god da je u osnovi odluka ljudi, njegova stvar...
« Poslednja izmena: 12. Dec 2015, 16:11:10 od Leftir »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Krajem osnovne i celu srednju skolu sam imao mnogo bubuljica. . . . devojke me izbegavale nisma ni drugarice imao, a s obzirom da sma ionako po prirodi povucen to me je jos vise povuklo u sebe i okrenuo sam se potpuno sportu i tu nalazio utehu. . . . . sada bubuljice otisle, a losi osecaji ostali i ne znam kako da se resim toga. . . . nije da ne znam nego ne mogu nikako da se suocim sa tim. . . . . pa me je eto zanimalo sta devojke misle o takvim momcima. . . . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 849
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Krajem osnovne i celu srednju skolu sam imao mnogo bubuljica. . . . devojke me izbegavale nisma ni drugarice imao, a s obzirom da sma ionako po prirodi povucen to me je jos vise povuklo u sebe i okrenuo sam se potpuno sportu i tu nalazio utehu. . . . . sada bubuljice otisle, a losi osecaji ostali i ne znam kako da se resim toga. . . . nije da ne znam nego ne mogu nikako da se suocim sa tim. . . . . pa me je eto zanimalo sta devojke misle o takvim momcima. . . . .

Verujem da nisu previse impresionirane takvim momcima. Sa druge strane bi mozda imale drugacije misljenje o momku koji nije imao najsjajnija iskustva u proslosti (ali ko jeste?) i pored toga je uspeo da se posveti nekim stvarima kao sto se sport, fakultet (i verovatno i drugima koje nisi ovde nabroja) i sada zeli da nadoknadi to tako sto ce biti otvoren ka iskustvima, spreman da se upusti u razne stvari da bi jos vise obogatio svoj zivot, upoznati neke ljude, prvo polako pa onda sve vise i vise i najvaznije, neko ko nece odustajati kod prvih prepreka i neko ko se nece demoralisati i razocarati zbog potencijalnih gresaka nego ce ih prihvatiti kao pravi avanturista i nesto ce nauciti iz njih. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.