Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:35:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: sta obuci za maturu?  (Pročitano 49274 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
meni je ovo jako mocno

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

usher_groot.jpg
(13.25 KB, 240x320)
IP sačuvana
social share
Efforts Must Be Doubled!!! - Finch
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
... zivote... for a date yes... za maturu.. no.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
mislim da se ipak tema vodi o oblacenju
,nije bitno kad je neko takav,ja sam jos i sarmici rekla da se slazem da je Bekam onakav bezveznjak u ponasanju
,ne secam se izraza sada
,ali sta da kazem, imamo razlicite ukuse i to je to,
ne bi Bekam uzimao onoliko para za reklame da se tim istim foto aparatima nije upao u oci sa svojim stilom i izgledom!

Ne odstupam od toga da je moje (citaj-imas pravo na svoje) misljenje ovako kako ga iznosim
Smiley

A i da svi isto razmisljamo mozda bi ziveli na marsu! Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
Igrom slucaja znam i ja Saleta i Batu... i ne malo puta sam vidjao Saleta u toj varijanti... A da je Sale kopija Bekama to nisam rekao... moze samo da bude obrnuto... Sale je Sale... tu dalje price nema... naravno ume Sale da bude extra elegantan, mozda si mislio na to, ali obicno, koliko ja znam je i na svecanijim prijemima i slicnim manifestacijama u casual varijanti kakvu sam naveo...
To kakva nam je drzava si jako lepo rekao... ne bih dodao nista vise, sem da je za mene oblacenje kao za maturu isto kao kada  idem negde gde se treba svecano obutji i sasvim mi je normalno da idem u sakou ili odelu i to sam radio mnogo pre mature( naravno govorim o velikoj maturi, za malu je   mnogo jednostavnije odluciti sta da se obuce  barem meni, bilo)... za mnoge nazalost nije pa moraju da qpuju odela i stvari za nju...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ovako.. bekam je jedan simpaticni poznati mentalno oboleli mladic.. i kao takav je interesantan medijima.. naime.. covek nema mozak i sluzi ko lepa vesalica koju zna ceo svet.. pricamo o coveku koji kupuje vibrator od 2.5 mil dolara i sere u zlatnoj solji Smiley Kompleksas Smiley Od kad igra u realu vola ne moze da pogodi Smiley Dodje u real i uzme 23 kao MJ Smiley Mislim.. kolko nisko covek moze da padne s tolko para u dzepu...
Sale je institucija, model ponasanja, stil zivota.. bekam je vesalica sa par santimetara duzom jednom nogom i katastrofalnim izborom svalerki i imena za decu Smiley

Najbolje je na maturi biti Bosko Jakovljevic, Aco Pejovic ili neka slicna pojava Smiley mozda se ribice za to lepe , al takve ribice bar meni stvarno ne trebaju Smiley

To je tako fancy, trendy, metro, satro, retro Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
evo ovako da formulisem, odelo ok mozda mi stoji najbolje na svetu, ali ja ga necu obuci jer ako se u necemu dobro ne osecas zasto bi to i oblacio. nije mi bitno da li je to matura ili ne, moje licno misljenje je da cu odelo obuci samo na svojoj svadbi i nekoliko drugih. (tacka)
O UKUSIMA SE NE TREBA RASPRAVLJATI!!!
zato molim vas od ovog posta se nemojte raspravljati o beckhamu i saletu jer tako nista nismo postigli. ne zbog mene vec sto cete se samo vrteti u krugu, jedan tvrditi svoje, a drugi svoje.
inace ono sexy crno odelo sa prve strane od nekog jebozovnog materijala je mocno, ali mora da kostaaaa...
za sad mi ostaje u glavi ta usher varijanta, mozda cak i uzmem sesir kao on.

saaaaad sam se setio ali to je samo utopija. ne znam koliko od vas zna za patike adidas kobetwo?
sve u svemu poslednje patike koje je adidas napravio kobiju zvale su se kobetwo. u kolekciji tih paitka bile su strava pantalone i sako secam se kako sam "mastao" da ih kupim, mada nisam nigde to mogao naci. srbija.
reklama ide kao on uradi par normalnih zakucavanja pa krene 360 sa trojke i tu se prekine reklama. mora da neko zna, za patike verovatno a za odelo manje vise to je bilo na njihovom sajtu u kobe kolekciji.

ja sedim na stepenicama i nosim te patike

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

DSC01377.JPG
(149.13 KB, 640x480)
REVIEW_KOBETWO_SOLE.JPG
(48.95 KB, 464x528)
IP sačuvana
social share
Efforts Must Be Doubled!!! - Finch
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
kad se slika uveca obrva (desna) mi ne stoji tako!!! Smile
IP sačuvana
social share
Efforts Must Be Doubled!!! - Finch
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
Jel to reklamiras patike ili hotjes da ides u njima na maturu sto je po meni suludo...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Te patike su mi uvek bile odvratne ko one poslednje dzordanke sto su napravili pletene Smiley No dobro, nije to bitno, ako se tebi svidja..
Jednostavno.. radi sta hoces... ali otici tako na maturu je klinacki..
U biti , po stepenu elegancije matura i svadba se ne razlikuju previse.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 77
nemoj u patikama, molim te!!! nema nishta strashnije, pogotovo iz zenske perspektive- eto, idi i u farmerkama ali nikako u patikama. necu da komentarishem model, jer mi se generalno 99% "modernih" modela nimalo ne svidja (najblaze recheno). ja samo vidim ribice skockane nikad bolje, a ti u patikama! bedak...ne ide...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:35:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.