Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:16:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: sta obuci za maturu?  (Pročitano 49277 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 77
...dechko je rekao da ne bi nosio odelo, pa je beckham varijanta bila po njegovoj meri. ne mozesh reci da nije dobra. svakom svoje. videli smo da tebi odelo chuchi... Smile
ali generalno se slazem- matura jeste idealna prilika za odelo (u manje ili vishe formalnoj varijanti). kad ako ne tad? (ok- znam za josh bar dve prilike, ali ne bih o tome) al' kad chovek nece...a mozda se zekan i predomislio? A, zekane?! Shta ti kazesh?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Covek nece da nosi odelo ali ce zato da nosi i pantalone i sako... to je malo nelogicno...tj to je malo tupavo.. kako god okrenes on ce odelo nositi, samo moze da izgleda u njemu dobro i ozbiljno a moze da izgleda ko da treba upravo da predstavi svoj novi CeDe...
Rekao sam.. ta varijanta jeste ok.. ali ni Backham to ne bi nosio u takvoj prilici....
Meni odelo stoji... nekako.. kad sam mrsav stoji mi dobro kad se natovim stoji mi ok jer me ramena vade.. cinjenica je da neko ko je uzak bolje da ne nosi odela jer ne postoji odvratnija stvar nego kad ti dobro odelo stoji kao na vesalici, ali tako ce mu stajati i ta kombinacija ako se za nju odluci...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 77
stvar ukusa i lichnog izbora. njemu se varijanta dopada za tu priliku, tebi ne. ma ko zna, mozda i promeni mishljenje (vishe puta) ima josh do tada mnogo vremena...a nama se vidim bash dopada da budemo konsultanti. ceo forum ga oblachi! hehe...morace da prijavi na maturi "za moj vecherashnji izgled, pobrinuli su se..."  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
@black girl
to cu reci kad budem primao nagradu djaka generacije Smile (daleko od stvarnosti hehehe)

znam da se o ukusima ne treba raspravljati, ali pokusao sam da cujem vase predloge o oblacenju, pa mi se mozda nesto od toga i dopadne.
druga je slika kad ti nosis farmerke i sako, od slike sa odelom. barem je meni...
sto se tice osecanja kao covek Smile zasto, da bi se osecao kao covek, moras nositi odelo? suvise je to ozbiljno za mene. ima vremena tamo sa 30-40 godina da se osecam kao covek, a ne sad, sad sam mlad (a bolje bi bilo i da tako ostane). ne osecam preveliku potrebu za tim.

razmisljao sam, a i drugi su mi rekli, da ce biti uzasno toplo, sto bi moglo da utice na to da ja ne nosim sako u opste. onda bi mi isla ova varijanta: crne cipele, bele pantalone, bela kosulja sa crnim prugama i kao sto ste rekli neki detalj mindjuse, lancic.

iskreno ja bih se najradije obukao kao 50 cent u spotu P.I.M.P. mnogo mocno, ali daleko od toga.
IP sačuvana
social share
Efforts Must Be Doubled!!! - Finch
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jebiga, ne shvatas na pravi nacin Maturu kao ispit zrelosti, ali ono, kako god hoces...
I ja volim moje pantalone i martinke i bajcu bez rukava.. ali to nije nesto sto se nosi na maturi, vencanju, krstenju i slicnim prilikama u kojima treba biti ozbiljan...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Sto se tice Viktorije Bekamove zenice ona jeste bila lose obucena dok je bila pevacica,ali ipak ja imam godinice vise iskustva kad ovo kazem
Ljudi se menjaju,a tek sto ih pare menjaju!

Da se Bekamcic ne oblaci dobro ne bi svaka druga reklama bila njegova,definitino ga je Viki dovela u red,ali sta tu ima lose,e ja bi priznala sad odmah ko iz topa da bi volela da sam na njihovom mestu,i verujem da bi me bilo briga sta ljudi misle o meni,mogu samo da zavide...sto ste bre tako surovi!

Inace SF,kad si pomenuo slatkog Saleta Djordjevica,ne mogu a da ne kazem da su mi on i njegova zena cista kopija Bekamovih...nemojte sad da napadnete kako to nije istina!!! Smiley  Smile Jeste,jeste isitina je Smile

Nego ,ja sam Bekamovu sliku stavila iz jos jednog razloga,a to je jer je Zekan nas maturant pomenuo doticnog,a ja onda ponesena time,nadjoh Dejvida...
ali ne bi bilo diskusije bez diskusije! Smile

Zekane,
i ja sam od onih koja ti farmerke ne bi preporucila,ali sto mi se svidja onaj beli sako,pojma nemas,a da ti probas da obuces tako neko pesak odelo,kao sto crna rece u skladu sa prolecem,a drugo ,opet moje iskustvo ,devojcice ce mnogo negativno pricati o tebi ako dodjes "neozbiljno"odeven-veruj mi,nisam htela to da kazem,ali svet je surov,ljudi nemaju obzira prema tudjim zeljama!

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
SF, pricao si o Saletu Djordjevitju, koji u veklikoj vetjini slucajeva upravo  nosi farmerke, iscepane na kolenima, cak i na jako svecanim manifestacijama... to je sada moderno, fancy, casual varijanta....
ja licno ne kapiram matursko vece kao ispit zrelosti.... to je po meni prevazidjeno...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sale ne moze nikako da bude kopija bekama kad je od njega stariji 10 godina i kad je i pre tih 10 godina bio jedan od najbolje obucenih sportista evrope. A nisam primetio zaista da je ikada i u jednoj zaista svecanoj prilici tako dosao. Igrom slucaja znam i njega i njegovog oca iz nekih situacija i poslova sto mojih sto moga oca pa sam ih imao prilike vidjati i na raznim prijemima, vencanjima... Zna se kako se oblaci u kakvim prilikama.
A to kako ko kapira maturu.. kapirajte kako hocete, da je ova zemlja normalna, nakon te mature bili biste prepusteni sebi. Najbolji bi otisli na faksove, vecina bi pocela nesto da radi, morali bi da odrastu hteli oni to ili ne.
Da je tako nebitna prilika ljudi ne bi kupovali posebnu garderobu za nju i cipele... lepo bi uzeli patike i trenerke ili farmerke i isli bi na maturu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Sale DJ. jeste stariji ali je isti Bekam,ama kao da su klonovi,a tako im slatke zenice!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne kopcas.. sale je takav 10 godina a pre 10 godina je backham bio samo jedan blago mentalno retardirani mladic koji je znao otprilike samo da sutne slobodnjak.. Njegovim stopama je posle krenuo Jaric koga i danas nazivaju najbolje obucenim igracem u nba, samo je on jos klinac pa je jos u opustenim varijantama.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:16:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.