Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:58:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta koji znak najvise iritira  (Pročitano 34308 puta)
23. Apr 2005, 05:06:18
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
OVNOVE daleko najviše iritira tuđa pasivnost i (ili) laganje. Ako Ovan nešto najviše mrzi onda je to kad ga se gleda u oči i – laže. Tu istu tuđu manu najstrože i kažnjava, bez minimuma tolerancije. Ne voli ni ulizice i uvlakače, kao ni one koji danas obećaju jedno a sutra se prave kao da ništa nisu rekli a kamoli obećali.

BIKOVI ne vole kada ih se na nešto tjera i kada to isto moraju obaviti brzo zato ih iritiraju ljudi koji su stalno u nekoj frci i žurbi. Mrze i ucjenjivače, i ljenčine (a takvi im se često zakače kao privjesci nadajući se sponzorstvu bilo kakve vrste).

BLIZANCI mrze one koji im smišljeno uskraćuju informacije ali i one preozbiljne tipove koji ih stalno kritiziraju i traže «dlaku u jajetu». Ne vole ni one koji ih stalno pozivaju na odgovornost i očekuju od njih da budu ozbiljni, iz jednostavnog razloga što je biti ozbiljan za Blizance jednostavno – nemoguć pothvat.

RAKOVE najviše iritiraju tuđa bezosjećajnost ili pokušaji prisvajanja njihovih (prije svega onih emocionalnih) teritorija. Ne mogu smisliti, dakle, one koje su unaprijed procijenili kao potencijalne otimače ili one koji se miješaju u njihove odnose bilo koje vrste. Isto tako, mrski su im oni koji ne poštuju pravila ponašanja u njihovom domu i(ili) im učestalo svojim nenajavljenim navraćanjem remete mir.

LAVOVI su najviše ljuti na one koji ih učestalo ignoriraju i ne primjećuju sav sjaj njihove pojave (ili osobnosti). Nerviraju ih i oni koji se s njima cjenkaju oko nekih (drugima ipak preluksuznih i skupih) želja, a u širokom luku će zaobići i one koji ih pokušaju svojom duhovitošću ili sjajem (a koja nadmašuje njihovu, lavlju) skinuti s prijestolja i oteti im pažnju standardnih obožavatelja.

DJEVICE najviše mrze neuredne i smušene ljude, one koji su neorganizirani i dezorganizirani, kao i one koji naprave glupost u afektu pa onda gnjave njih Djevice da im svojim savjetima i analitičkim sposobnostima nered iznova vrate u – red. Isto tako, nisu im baš dragi ni bučni ljudi, kao ni hvalisavci (imali za to pokriće ili ne).

VAGAMA je najgore naći se u društvu prostaka i galamdžija, kao i onih osoba koje su na bilo kakav način sklone prljavštini (u doslovnom ili prenesenom značenju te riječi). Mrze i grubost i nasilništvo drugih ili situacije kada se nađu u središtu nečije rasprave ili svađe.

ŠKORPIONI najviše od svih mrze izdajnike i one koji su ih izigrali i(ili) ostavili na cjedilu (što, dakako, nikada ne opraštaju!). Isto tako, budući da gotovo uvijek djeluju «iz sjene» mrze i nametljivce, kao i one koji ih stalno o nečemu ispituju i kopaju po njihovoj intimi, stoga su im «tračeri» na prvom mjestu onih najiritantnijih.

STRIJELCIće uvijek izbjegavati one koji ih pokušavaju sputati, kontrolirati, zarobiti i pokušati im ograničiti slobodu (kako onu fizičku tako i – slobodu duha). Ne vole osobe koje su fanatici u bilo čemu, jer Strijelac sam vremenom mijenja svoje filozofske sustave i širi ih spontano, nošen znatiželjom pa će izbjegavati one koji im bilo što pokušavaju «naturiti» silom.

JARCIMA su najomraženije i najiritantnije osobe koje će im pokušati raznim smicalicama, izokola (ili – izaleđno) narušiti ugled ili im «raditi o glavi» (čitaj: o položaju). Nerviraju ih i brbljavci, neodgovorni i nepouzdani tipovi ljudi, kao i oni koji se poigravaju s njihovim novcem .

VODENJAKE malo što i malo tko nervira, jer ovi cooleri jednostavno nemaju vremena za analizirati tuđe ponašanje, budući da su uvijek privučeni nečim novim i neobičnim. No, ipak, malkoc ih iritiraju konzervativni, zatvoreni i učahureni tipovi ljudi jer, ma kako pokušavali, s njima nikada neće doći na «zelenu granu».

RIBE će uglavnom pobjeći od ne-empatičnih i emocionalno indiferentnih osoba, kao i od onih koje nemaju ni malo mašte. Iritiraju ih i materijalisti, ali i kritičari, kao i one vječito namrgođene, i pretjerano ozbiljne osobe. No, isto tako, nisu im ni drage krajnje površne osobe, kao i one koje ih tjeraju da preko noći promjene nešto na što su taaako navikli.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 238
Zastava Srbija i Crna Gora
OVNOVE daleko najviše iritira tuđa pasivnost i (ili) laganje. Ako Ovan nešto najviše mrzi onda je to kad ga se gleda u oči i – laže. Tu istu tuđu manu najstrože i kažnjava, bez minimuma tolerancije. Ne voli ni ulizice i uvlakače, kao ni one koji danas obećaju jedno a sutra se prave kao da ništa nisu rekli a kamoli obećali.

Apsolutli,niti ja lazem(cak i kad bih htela mislim da bi bila smesna u pokusaju laganja),a isto tako prezirem ljude lazljivce,smatram da je to izopacenost ljudske prirode.A pasivnost me ubedaci,kad vidim da je neko pasivan pohisterisem Smiley 1
IP sačuvana
social share
It's better to be hated for something you are,then to be loved for something you are not.
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
JARCIMA su najomraženije i najiritantnije osobe koje će im pokušati raznim smicalicama, izokola (ili – izaleđno) narušiti ugled ili im «raditi o glavi» (čitaj: o položaju). Nerviraju ih i brbljavci, neodgovorni i nepouzdani tipovi ljudi, kao i oni koji se poigravaju s njihovim novcem .

RIBE će uglavnom pobjeći od ne-empatičnih i emocionalno indiferentnih osoba, kao i od onih koje nemaju ni malo mašte. Iritiraju ih i materijalisti, ali i kritičari, kao i one vječito namrgođene, i pretjerano ozbiljne osobe. No, isto tako, nisu im ni drage krajnje površne osobe, kao i one koje ih tjeraju da preko noći promjene nešto na što su taaako navikli.

i znak i podznak poprilicno tacno... s tim sto me nerviraju i previse tunjave osobe ophrvane emocijama... sto to ne volim... Smile
mom temperamentu vise odgovara druzenje sa veselim galamdzijama, verovatno zbog toga sto sam okruzena takvim osobama vec 10 godina... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
potpisujem za bika.
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
ono za blizance je toootalno tacno... ja ruku u vatru...
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
potpisujem za bika.

I ja za vage
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
BIKOVI ne vole kada ih se na nešto tjera i kada to isto moraju obaviti brzo zato ih iritiraju ljudi koji su stalno u nekoj frci i žurbi. Mrze i ucjenjivače, i ljenčine (a takvi im se često zakače kao privjesci nadajući se sponzorstvu bilo kakve vrste).

Kao da sam ja odgovorila
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Citat
VODENJAKE malo što i malo tko nervira, jer ovi cooleri jednostavno nemaju vremena za analizirati tuđe ponašanje, budući da su uvijek privučeni nečim novim i neobičnim. No, ipak, malkoc ih iritiraju konzervativni, zatvoreni i učahureni tipovi ljudi jer, ma kako pokušavali, s njima nikada neće doći na «zelenu granu».

o tome ja stalno pisem 

P.S. Jest da ponekad ima ispade nervoze pa onda proradi i bes al netraje to dugo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
Potpuno se slazem da Scorpione iritira kada drugi zabadaju nos u njihovu svetu intimu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Life is peachy...

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 631
Zastava Zemun
mob
Samsung E730
ono za blizance je toootalno tacno... ja ruku u vatru...

slazem se! Smile
IP sačuvana
social share

"It has been said that something small as the flutter of a butterfly's wing can ultimately cause a typhoon halfway around the world"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:58:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.