Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta je Tuđman rekao pred Oluju  (Pročitano 22667 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
ma ne sekiramo se mi, nas boli jedna stvar Smiley Zvjezdana akcija, brzo temeljito i vojnički opravdana a vi slobodno pišite epove kao o Kosovo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 311
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Kako vidim vecina Hrvata podrzava ovu akciju, ili ovaj zlocin. Sto se mi srbi onda cinkarimo oko Srebrenice i Vukovara, i to je onda Zvjezdana akcija, brzo temeljito i vojnički opravdana
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
Stari moj Knin je hrvatski grad još od kralja Tomislava, to je naša zemlja, jednako kao i Vukovar. Razlika je u tome što smo mi oslobađali, a vi okupirali i razarali da obnovite "vekovna srpska ognjišta" itd...

Pa čak i oni najeljeviji političari se slažu da je Oluja kao akcija bila legitimna i oslobađajuća a to je potvrdilo i Vijeće Sigurnosti svojom rezulucijom 737. Ne da se većina slaže nego svi se slažu, što je čudo za Hrvate, da je ta akcija bila blistava.

Naravno, tu i tamo Puhovski i ekipa seruckaju o nekakvim zločinima itd..no samu jezgru akcije nitko ne dovodi u pitanje.
« Poslednja izmena: 25. Apr 2007, 11:43:57 od Cornix »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Астролог а колико је протерано, око 1000 људи јел да?
Него не желим више улазити у дебате, олуја, торнадо, цунами углавном Срба више у ХР нема, тих 11000 окачи мачку о реп!
Довинђења
Иначе када ми причамо о језгру акције онда то није то, идемо околиша.....уф уф уф!
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson G 502
Najjače mi ja kad mi imputiraju vi Hrvati podržavate "Oluju",ma ne ja je ne podržavam ja sam bio učesnik vojno redarstve akcije "Oluja"...I sad zamisli optužuju me oni,koji su bacali cvijeće pod tenkove jna kad su išli ravnati Vukovar ili oni koji su htjeli praviti ljepši ili stariji Dubrovnik.. [-XPa kako onda niko nije govorio u Srbiji(velika čast izuzecima)kad su Hrvati sa najlonskim vrećicama u pratnji oklopnih vozila napuštali svoje domove u Baranji i istočnoj Slavoniji ovo je zločinačka akcija.. Smile
IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Kako vidim vecina Hrvata podrzava ovu akciju, ili ovaj zlocin. Sto se mi srbi onda cinkarimo oko Srebrenice i Vukovara, i to je onda Zvjezdana akcija, brzo temeljito i vojnički opravdana

pa recimo da ih razlikuje jedna zanimljiva i zanemarivana činjenica a to je da nakon oluje nije bilo masovnih grobnica - vidiš to razlikuje naše blistave akcije od vaših

cg - uvijek je samo i isključivo o srbima ovisilo da li će ih biti u hrvatskoj ili neće, izgleda da ih je većina prihvatila ovo drugo Smile
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
Dragi moj cg_ac Srbi su sami dobrovoljni otišli zbog straha od osvete. No danas im nitko ne priječi da se vrate. Oni se obično i ne vraćaju osim onda kada žele doći po mirovinu ili glasovati za SDS ili eventualno zato da prodaju kuću koju im je izgradila hrvatska država protiv koje su se borili.

Neminovna je činjenica da su Srbi i kao narod podržavali tzv. RS Krajinu i njezine terorističke snage.

RS Krajina se ne bi mogla formirati da zato nije postojala namjera srpskog pučanstva na tom području, tako da su oni i sami velikim dijelom odgovorni za sve što im se dogodilo.

Da nisu išli na formiranje Krajine dan danas bi živjeli kao građani Hrvatske mirno i spokojno. No podržali su pobunjenike.

I morali su platiti ceh i zato ih ne treba žaliti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 311
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Necemo o tome sta kome pripada, jer kad kazes okupirali, onda moram da te podsetim da srbi nisu hteli da zive u HR koja priznaje i velica zlocine ustasa u drugom svet. ratu. Da nije bilo Slobe ta akcija nikad nebi uspela, nego ste od Beograda dobili zeleno svetlo i od zapada naravno. Ajd sad lepo kazi koji deo Srbije takodje pripada vama ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
presmiješan si: znači slobo je napao hrvatsku i okupiranu je držao 5-6 godina a onda odlučio da ju pusti, pa koji se onda kurac uopće petljao???
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 311
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
oprani mozgovi do kraja, sad mi je jasno zasto ste priznali Hitlera
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.