Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta je to srpski nacionalizam?  (Pročitano 198658 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Note 10+
Tako je ba! U pravu si.
Da li je mozda i taj nacionalizam ubio silne ljude na Markali,ili je Srpski nacionalizam vodio ruku mudzahedina kada su klali Srpsku decu u ime vaseg alaha?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
kao prvo vidim da nisi  upucen
Muhadjedin je rantnik koje se bori za Islam i svoju bracu u nevolji  a muhadjenici nisu ubijau nit djecu nit zene nego vec srpeske civile-cetnike koji su dolazili iz srbije i okoline  da ubijaju i granatiraju  bosnu i hercegovinu
a  to sto ste se vi srbi navukli svi ustvari misko vas je navukao kao ovce na so na nacionalizam pa niste ni kontali vise neg samo hodali i slusali ga kao cuke i citavi ex yugu rasturilisamo kad pogledas svi smo na jednu starnu iz ex yu a vi ste na jednu sve drzave ex yuge danasnje sve na jednu  vi na drugu i opet ste dobili po usima od sveke hehe mislim ipak taj nacionalizam,patrionizam koji vi imate to je zanimljiv   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
Stvarno je zanimljivo, kad poturica-bogumil danonocno dezura na Srpskom nacionalistickom forumu...Ajd malo vernice prosetaj do Dzamije, zapostavljas veru gubeci vreme sa nama, neupucenim Srbima... 
A ovo za plemenite "Muhadjedine" i za dobijanje po usima od svih iz ex yu je pravo otkrice, hvala sto si nas prosvetlio, eeeeeee da su nam poturice, ustase i siptarcici bili jedini problem i jedini neprijatelji pa mi bi smo svirali Odu radosti svaki dan, zato kao sto rekoh poitaj ba u Dzamiju i pomoli se Alahu da nas Ameri uniste, jer ako Srbija prezivi, cuce se do Bihaca kad zapevamo Mars na Drinu!
« Poslednja izmena: 24. Jan 2006, 18:31:34 od nssale »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
hahah  perzijancuuu nista nema gore nego zatupljenog chete kao sto si ti
bla bla bla samo ti mogu reci s*eri s*eri moj golube bjeli neg da te pitam gdje ti je velka srbija hahaha nesto mi sve manja  manja
to sto dezuram grhmm e pa cheto samo da znaskako vam se slatko smijem  Smile
chetooo perzijacu perzijacu  takve kako sto si ti trebaodaklle su vas protjerali perzijanci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Note 10+
@westcoast kad se vec smejes persijancima ne zaboravi da si poturica,turaka ima sirom sveta,ali i dalje imaju svoja nacionalna prezimena,a koje je tvoje nesreco preobracena.
Drugo pa nisu Srbi otisli u Spaniju da napadaju nekog vec su branili svoja vekovna ognjista na kojima su vec stotinama godina dakle pre neko sto se tvoj cukuncukundeda prodao za dzak brasna i presao u islam.
A zna se dobro sta su mudzahedini i sta su radili ne samo u Bosni nego i u Ceceniji,pa barem na internetu moze da se skine stotine filmova na kojima uzivo koljete i dece,zene,starce,koljete pse zubima,itd...
A svako ko je pocinio neki zlocin u ime svog naroda ili iz njemu znanog hira odgovarace pred Bogom pa bio on Srbin ili Bosnjak.
« Poslednja izmena: 11. Feb 2006, 13:30:35 od Dutch »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
mob
Siemens cx70
To je ljubav i poštovanje prema svom ( Srpskom) narodu. Smile
IP sačuvana
social share
MB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
mob
Siemens cx70
kao prvo vidim da nisi upucen
Muhadjedin je rantnik koje se bori za Islam i svoju bracu u nevolji a muhadjenici nisu ubijau nit djecu nit zene nego vec srpeske civile-cetnike koji su dolazili iz srbije i okoline da ubijaju i granatiraju bosnu i hercegovinu
a to sto ste se vi srbi navukli svi ustvari misko vas je navukao kao ovce na so na nacionalizam pa niste ni kontali vise neg samo hodali i slusali ga kao cuke i citavi ex yugu rasturilisamo kad pogledas svi smo na jednu starnu iz ex yu a vi ste na jednu sve drzave ex yuge danasnje sve na jednu vi na drugu i opet ste dobili po usima od sveke hehe mislim ipak taj nacionalizam,patrionizam koji vi imate to je zanimljiv Smile
Jel to mudzahedinski pravopis...govedo nepismeno...

IP sačuvana
social share
MB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jel to mudzahedinski pravopis...govedo nepismeno...
 ne  neg vec cetnicka srbofilozija hajvanduro
e dobar vam naziv site burak ha turski geni ne daju mira   Smiley 1 :
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Srpski nacionalizam je nesto sto u stvari vise i ne postoji.Srpsi nacionalisti su bili veliki ljudi zahvaljujuci kojima mi danas imamo drzavu i postojimo kao nacija.
Zato smatram da svi treba da se okrenemo patriotizmu, ne zato da bih mrzeli druge nego voleli sebe. Covek koji ne voli sebe tesko moze umeti voleti druge.Drugi narodi mnogo vise postuju sebe i ponosni su na ono sto jesu samo mi Srbi nismo. Zato nam se lose pise.Patriotizam ili ti nacionalizam ja jedini nacin da se spasimo od propasti koja nas ceka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Nokia 6260
... Zato nam se lose pise.Patriotizam ili ti nacionalizam ja jedini nacin da se spasimo od propasti koja nas ceka.
A sta to ima jos da se spasava Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.