Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta je gore - fizička ili emotivna prevara?  (Pročitano 37031 puta)
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
prevara je prevara... Smile kada dodje do emotivne prevare...cesto dolazi i do fizicke ...

Smatram da je fizicka teza...i da je teza za oprostiti...
Jedno je razmisljati o nekome i osjecati neke simpatije prema njemu..koje su prolazne..i svakome se desavaju...
A sasvim je nesto drugo, bez ikakvog razuloga, pustiti neku rospiju da te zadovoljava... Smile
I doci kuci i kao da nista nije bilo.. Poljubiti osobu s kojom si u braku i poljubiti dijete koje si stvorio sa tom osobom... Smile
Ljigavci...nista drugo... Smile
No za sve mora postojati razlog... :flower:I kada bi doslo do prevare...za mene je tu kraj...
Bez obzira na brak, djecu, imovinu...sve nek ide u pm...ne dozvoljavam nikome da me vara...
pa ni najrodjenijim i najblizim..Jer ne bih mogao da zivim sa tim strahom hoce li se to ponoviti...
Ne bi mogao da je pogledam u oci..a da ne trazim nesto sumnjivo u njima... Smile
Jednostavno ne bi joj vise nikad vjerovao...a zivjeti s nekim kome ne vjerujes...je budalestina... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
emotivna prevara,definitivno.
prevariš partnera za jedno veče,ili u par navrata..iz nekih razloga nabrojanih u recimo tom tekstu. ali ako se nisi emotivno otudjio,ako je to samo rezultat pijanstva ili lošeg momenta...onda smo i ovdje mnogo više od tijela
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
SonyEricsson W800i
I jedno i drugo je lose i tesko oprostivo(za mene neoprostivo,no ima ljudi koji tvrde suprotno).
Bukvalno ono sto je Bobak rekao-tamo gde izgubis poverenje,gde ne verujes,gde te je neko izdao...tamo vise nema nazad,jer posle prevare nikada ne moze biti isto.To oterati sto dalje od sebe,pa nek zivot...
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
I jedna i druga su teske

Fizicka - vidis je  Smile ... odjednom ti mrak pred ocima i sve ti se srusi u jednom trenu .. ne znas sta da radis a ustvari zelis da " iskuliras " i da ne pravis neko vece zlo i ko zna sta ti padne na um

Emotivna - osecas je a ustvari ne znas sta ocecas s njom .. ne znas ni da li je to ustvari kraj veze ili nije ... reko' bi joj ali ne znas kako ...

Nazalost, i jednu i drugu prevaru sam licno iskusio tako da ni jedna nije laka a to mogu reci iz licnog iskustva.
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.