Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta je bitno pogledati kod kupovine polovnjaka  (Pročitano 16547 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0
mob
Samsung i8510 innov8
Jel si balansirao tockove? Mozda ti je kriva felna?
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


There is no finish line

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 72
Zastava Nykvarn,Stockholm
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Apple 7
Balansirao 3 puta. Prvo menjao prednje dve gume, pa onda menja sve cetri, i na kraju (danas), stavio druge felne i gume. Sinoc sam mu menjao zadnji levi lager (komplet), i danas gume i felne stavio od drugog audija samo za test. Imam osecaj da mi vuce u desno za nijansu vise nego kad ga vozim u kontra smeru (probao sam). E sad, menjao sam mu zadnji lager iz razloga sto mi pravi neki nedefinisani zvuk zadnjih 2 nedelje, sinoc sam probao nakon sto sam zamenio i nema vise tog zvuka. Ali na kraju da li je moguce da mi vuce u desno zbog levog prednjeg lagera ? Jer je i taj lager ostecen (cuje se, ne bas kao zadnji ali pravi neki tih zvuk). Mnogo stvari trebam da istestiram da bi dosao do razloga zasto vuce u stranu i zasto se cuje u levom prednjem tocku..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
Samsung Galaxy S Advance
Citat
- prilikom kupovine automobila koji imaju kodirani ključ i "imobilajser", obavezno tražite od vlasnika i rezervni ključ (obično je crvene boje) koji sadrži kod. To će vam pomoći da kasnije po potrebi izradite rezervni ključ i kodirate ga. Ukoliko se ključ ne kodira, sa njime je moguće otključati vrata ali ne i startovati motor, što baš i nije od velike koristi.

Auto je iz 2002, ima kodirani kljuch, ali nikada nisam dobio nikakav kod ni rezervni kljuch (jbg, polovnjak iz inostranstva). Imam narezani kljuch koji otvara vrata, ali me interesuje da li je ikako moguce narezati kopiju koja ce sadrzati i taj kod originala koja bi startovala motor?  Smile Da li postoje uslovi/radnje za to?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
mob
Nokia 5800xpress
Citat
- prilikom kupovine automobila koji imaju kodirani ključ i "imobilajser", obavezno tražite od vlasnika i rezervni ključ (obično je crvene boje) koji sadrži kod. To će vam pomoći da kasnije po potrebi izradite rezervni ključ i kodirate ga. Ukoliko se ključ ne kodira, sa njime je moguće otključati vrata ali ne i startovati motor, što baš i nije od velike koristi.

Auto je iz 2002, ima kodirani kljuch, ali nikada nisam dobio nikakav kod ni rezervni kljuch (jbg, polovnjak iz inostranstva). Imam narezani kljuch koji otvara vrata, ali me interesuje da li je ikako moguce narezati kopiju koja ce sadrzati i taj kod originala koja bi startovala motor?  Smile Da li postoje uslovi/radnje za to?
naravno da postoje uslovi,svaka bolje opremljena kljucarnica moze izraditi kopiju master kljuca,naravno ako i ne postoji master kljuc,u zavisnosti od vozila primjenom odredjenih tehnika i tehnologija (kloniranje,direktna konekcija na vozilo,....)
cijene su od 50e pa na gore.
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
Samsung Galaxy S Advance
Ok, to su zapravo dobre vesti, jer sam obishao ceo grad i svi bolji rezachi kjlucheva su mi rekli da ne poseduju opremu za kopiranje kodiranih kljucheva... Sledeci put kad budem u nekom drugom gradu, raspitacu se o toj mogucnosti... Jbg, 50e zvuchi mnogo, ali u sluchaju gubitka originala, naknadna promena celog sistema mozhe biti daleko skuplja...  Smile

Hvala puno hupajupa  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.