Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Maj 2024, 01:18:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13 14 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta biste vi uradili?...  (Pročitano 15013 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 
Pa obzirom sta se sve u brakovima desava a da to skoro niko ne zna...Sumnjam da mozes nesto pametno da zakljucis iz toga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Pa obzirom sta se sve u brakovima desava a da to skoro niko ne zna...Sumnjam da mozes nesto pametno da zakljucis iz toga.

postoje statistike o broju razvedenih brakova (po zemljama ,po regionima , po duzini trajanja...) . generalni je zakljuchak da duze traju u "tradicionalnim" ,nego u "modernim" sredinama .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
SonyEricsson w350
Devojko, ja cu iskoristiti dok se ovi ovde svadjaju o Hitleru i brakovima, da ti kazem da bezis sto dalje, i ne znam zasto si uoste imala razloga da se upoznajes s njim, a jos manje da mu dajes svoje podatke... Zamisli da ti jednom pokuca na vrata, i trazi ti pare, jer se tebe setio kao svoje poznanice, i dobre osobe, a treba mu za kox? Doduse sad nece moci jer je u corci, ali svejedno, on ce izaci jednog dana... Verovatno ce se tamo u corci setiti tebe bar jednom... Nemoj brate da se vatas s takvim sumnjivim tipovima... Od njih niceg dobrog neces dobiti... Kako god on bude izgledao...

Svi oni izgledaju dobro i fino i prijatno, ali cim pojacas ton na TV-u, cuces da su silovali i ubijali i dizali u vazduh...

IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


...

Zodijak
Pol Žena
Poruke 375
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Devojko, ja cu iskoristiti dok se ovi ovde svadjaju o Hitleru i brakovima, da ti kazem da bezis sto dalje, i ne znam zasto si uoste imala razloga da se upoznajes s njim, a jos manje da mu dajes svoje podatke... Zamisli da ti jednom pokuca na vrata, i trazi ti pare, jer se tebe setio kao svoje poznanice, i dobre osobe, a treba mu za kox? Doduse sad nece moci jer je u corci, ali svejedno, on ce izaci jednog dana... Verovatno ce se tamo u corci setiti tebe bar jednom... Nemoj brate da se vatas s takvim sumnjivim tipovima... Od njih niceg dobrog neces dobiti... Kako god on bude izgledao...

Svi oni izgledaju dobro i fino i prijatno, ali cim pojacas ton na TV-u, cuces da su silovali i ubijali i dizali u vazduh...


Potpuno se slazem.
Ne mozes imati poverenje u nekog koje imao tuzne oci i ko ti se na prvu loptu izjadao o svom "nesrecnom" zivotu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 43
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.21
mob
SonyEricsson k800i
Srecete narkomana. Seda blizu Vas i sta drugo, ponasa se nonsalantno i svemoguce. Krsi zakon, a Vi ste svedok! Ne znate s kim imate posla, ako odete - moze krenuti za Vama, ako krene za Vama - pocinje jurnjava... Vi se bojite njega, ali ne zaboravite da se i on boji Vas, jer Vas je nacinio svedokom! Ipak izgleda da je pametnije od nenormalnog praviti normalno. (Preziveli ste) Mozda shvatite da ima i moralnih kvaliteta u njemu. sada Vam veruje i mozete mu bez straha okrenuti ledja... (poverenje nije poverenje ako nije uzajamno)
Sta biste uradili na pocetku? Tu je "kvacka"... Otisli ili ostali... Mozda bi se pravio kao da Vas nije ni video, ali da li bi..? Ili bi mozda pobegao... Ili krenuo za Vama... Ovo poslednje bi mu bio najmanji problem. (pricu sam potpuno prizemno predstavila, a na prvoj strani vidite to isto, ali detaljno opisano i kao sto vidim pogresno protumaceno)

Medjutim, na stanu sve ovo... Pogledajte film Zelena milja.

Sva tumacenja daleko su od svega sto sam ja pomislila. Mislila sam da ce neko mozda misljenja podeliti sa mnom. Bila sam zbunjena. Ne pravim od sebe heroja! sada je sve na mestu. Razmisljam da ga ovih dana i posetim. Ja sam i dalje normalna, zivim kao i pre, nisam pocela da se drogiram, ne proganjaju me kriminalci, normalno setam ulicom i osecam se sigurno. Ljudi grese, vreme je da opere sve svoje grehe i shvati da ce ga zivot primiti nazad na pravi put.
Mozda mu je buducnost unistena, ali uvek se moze ponovo postati covek!

Ako bezite od problema, ne resavate ih vec samo odlazete za neki sledeci trenuak. Pratice vas dok vas ne sustignu! Ako se suocite sa problemima, morate ih resiti kakav god ishod bio. Mozete i sagledati da trenutna situacija uopste nije problem.
Dovoljno dobro znam kako je bezati od problema.

Volela bih da se prica o jadnom decku ovde i zavrsi.  Smile

E, usput procitah i poslednja dva posta i treba imati na umu da svi drugacije gledamo na zivot. Ako mi jednog dana bude trazio pare, dobice ih kad god budem materijalno potkovana da mu ih poklonim. Sto se mojih podataka tice, cisto sumnjam da ce me pronaci pocev od cinjenice da se cak i kad radim predstavljam ovim imenom koji vidite, a da mi u krstenici i izvodu potpuno nesto drugo pise. Na svim televizijama, radio stanicama i na svakom papiru koji sam potpisala ne vidi se moje puno ime. Tako da je moja privatnost ipak sacuvana.
IP sačuvana
social share
Kada stignete na ivicu svetla pod kojim vam je sve poznato
i kada samo što niste napravili korak u tamu nepoznatog,
vera zna da će se dogoditi jedna od dve stvari:
Biće nešto čvrsto na šta ćete stati
ili ćete naučiti da letite.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Citat
Razmisljam da ga ovih dana i posetim.
I šta time misliš da postigneš?

Da mu ukažeš kako može da se promeni i kako još uvek ima nade za njega da, nakon što izađe iz zatvora, može da postane dobar i normalan čovek?  Smile

Izvini ako sam gruba, ali mislim da si previše naivna, i idealista.
I ja sam takva donekle, ali ovo što ti radiš (ili ćeš tek uraditi) je čista ludost!
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 43
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.21
mob
SonyEricsson k800i
A vi i dalje, vidim, pricate kako sam ja ludo zaljubljena u njega. Gospode, pocinje da me izludjuje ova situacija.

Sto se zivotnih pitanja tice, zaista sam idealista. Prvo - tako je lakse. Drugo - gledamo zivot sa pozitivnije strane, sto je veliki plus! I trece - nista se ne ostvari dok se prethodno ne odsanja.  Smile
Naivna nisam iz razloga sto sam idealista i sto primecujem svaku sitnicu i najmanju promenu na licu, a o svemu sto vidim kad god imam vremena i razmisljam.

E da, samo razmisljam o poseti. Nisam jos uvek sigurna da cu se i usuditi.
IP sačuvana
social share
Kada stignete na ivicu svetla pod kojim vam je sve poznato
i kada samo što niste napravili korak u tamu nepoznatog,
vera zna da će se dogoditi jedna od dve stvari:
Biće nešto čvrsto na šta ćete stati
ili ćete naučiti da letite.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Ti da si htjela otici od njega, mogla si u svakom trenutku; kad si s psom, nece ti niko nista, to je sto posto zagarantovano.

Drugo, dala bi pare narkomanu.  Smile Mislim, ako vec oces da mu pomognes, onda ga odvedi u komunu.



IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
A vi i dalje, vidim, pricate kako sam ja ludo zaljubljena u njega.
A ti i dalje, vidim, tvrdis da nisi. Jok, Majka Tereza si....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 43
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.21
mob
SonyEricsson k800i
Nisam majka tereza, a nije mi ni na kraj pameti bilo to sto vi mislite. I rekoh da nije to tip za zaljubljivanje, ne izgleda on fizicki dobro kako ga vi zamisljate.
Elem, ovo ostade moje pravdanje vama, sto mi opet nije za prijatno shvatiti. Tako da, ne bih vise odgovarala na ove neumesne komentare. Aj' u zdravlje...  Smile
IP sačuvana
social share
Kada stignete na ivicu svetla pod kojim vam je sve poznato
i kada samo što niste napravili korak u tamu nepoznatog,
vera zna da će se dogoditi jedna od dve stvari:
Biće nešto čvrsto na šta ćete stati
ili ćete naučiti da letite.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13 14 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Maj 2024, 01:18:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.