Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:59:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: šta bez knjizice  (Pročitano 3189 puta)
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
snimaj ih pizda im materina.
reci ''napravicu youtube zvezde od vas. super, a?''
gamad..
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
mob
VIP VIBE C
snimaj ih pizda im materina.
reci ''napravicu youtube zvezde od vas. super, a?''
gamad..
To se potpuno slažem, i polako nabavlajm opremu. Postoji ono neovlašćeno fotografije, ali da li je to ako sam ga upozorotio.  A pravo da ti kažem u zatvor me ne mogu zbog zdravstvenog stanja, neku veliku imenovinu nemam.

Ok, momci i devojko hvala na učešće u diskusiju,. Stvarno mi je loše, nekom drugo mprilogom Tem je obavila svoj zadatak
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
Ja sam moju čekao 7 meseci. Sedam jebenih meseci su razvrstavali 5 papira i pravili parče plastike.
S druge strane, u aprilu podnesem zahtev za novu vozačku. Dođem posle sedam dana i ona me čeka na šalteru.


O informisanosti i organizaciji RFZO da ne pričam. Sajt im radi kao na pedale a informacije kao da su pisali mentalno oboleli. Odeš u one njihove mračne i oklocane istočnonemačke kazamate da pitaš na šalteru a tamo te dočeka još veći haos i beznađe

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Stvar je usrana pre nekoliko godina...
Debilcine koje su prevodile projekat, tj. zahtev da se uvede elektronski karton, preveli su to da je potrebno da se uvedu elektronske knjizice...

Zbog tog morona, pokrenuta je citava ova papazjanija u kojoj imas paranoicni RFZO koji ne da podatke o korisnicima drugim organizacijama zbog "zastite podataka", jer je npr. taj sistem za zakazivanje uzet od makedonaca\bugara, sta li... koji su napravili sistem za drzavnu koju bi mogao da hakne trogodisnjak, jer... tender, veze, vezice, namestanja, najbolji neka pobedi...

I tako imamo sistem za zakazivanje pregleda, koji ne moze da funkcionise bez baze korisnika RFZO, a RFZO ne dozvoljava uvodjenje, plus nemamo ni te elektronske kartone kako treba, pa se sve vodi rucno, i na kraju imamo elektronske knjizice, koje nam nisu ni potrebne, jer je bilo predvidjeno da sve bude kako u Americi... na jednu karticu (licna karta): i licna karta, i podaci o osiguraniku, vozacka, broj za poreskog osiguranika, etc...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
Nepotizam


ali neeeeeeee, ovde je to snasao se covek


neka, i takvima ce trebati inst. nazovi drz. Srbije
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
Hvala anea ja sam to nešto načuo. Problem je što su veliki redovi, a ja ne mogu da stojim. Juče ovu bitangu mrz da živi a ne da mi kaže možete sa potvrdom.

Hunab Ku, mnogo mi je loše, možda sam glup, zvao sam i hitnu pomoć, ali neće da dođi jer je to kontatovano oboljenje, tako da stvarno ne razumem tvoj odvoro. Nema veze,. Valjda ćemo preživeti

razumem te u potpunosti uzmi jedan stap i simuliraj povredu noge skocnog zgloba morace preko reda da te puste bilo ge banka posta rfzo
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Ja sam moju čekao 7 meseci. Sedam jebenih meseci su razvrstavali 5 papira i pravili parče plastike.
S druge strane, u aprilu podnesem zahtev za novu vozačku. Dođem posle sedam dana i ona me čeka na šalteru.


O informisanosti i organizaciji RFZO da ne pričam. Sajt im radi kao na pedale a informacije kao da su pisali mentalno oboleli. Odeš u one njihove mračne i oklocane istočnonemačke kazamate da pitaš na šalteru a tamo te dočeka još veći haos i beznađe

Ја сам чекао 6 месеци, 3 пута сам се цимао да бих добио ту јебену потврду да се овери књижица, провео тамо укупно 6-7 сати сигурно. Пола тога на паузе зване "пао систем". Кад ми је поштар донео књижицу осећао сам се ко да ми је донео 500 евра, а онда имам шта да видим: књижица је важила до старог датума пре него што сам узео потврду, тако да је испало да са потврдом могу дупе да обришем.  Smile Јебо им пас матер.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
Hebote, sto uvode neke svemirske sisteme kad ne rade a moglo se ocekivati da nece raditi  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Mislim da ti je izasao broj gore da crknes.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:59:16
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: knjizice bez

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.