Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 21. Maj 2024, 06:38:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srusila se dva Hrvatska Miga-21  (Pročitano 8089 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
a zashto bi iko trebao da voli avione vazduhoplovstva koji su 1995. bombardovali izbeglichke kolone nashih sunarodnika ?  shto se mene tiche : shto vishe srushenih hrvatskih letelica to bolje .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Je vois tout!

Zodijak
Pol
Poruke 395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
ne s.ri vise Smile idi truj na nekom drugom mestu Smile
« Poslednja izmena: 23. Sep 2010, 22:56:46 od st.george2 »
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
ne s... budalo Smile idi truj na nekom drugom mestu Smile

idi ulizuj se hrvatima na nekom drugom mestu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mada su nashi odmah preterali sa glupim izjavama , radi se o 1/6 vazduhoplovstva (2 od 12) .

Radi se o "aktivnim" avionima, znaci oni koji jos mogu da lete a njih je ostalo jos 2-4 komada, ostali su tu zbog delova

a zashto bi iko trebao da voli avione vazduhoplovstva koji su 1995. bombardovali izbeglichke kolone nashih sunarodnika ?  shto se mene tiche : shto vishe srushenih hrvatskih letelica to bolje .

E, da je pao nemacki "Tornado" onda bi ti bilo zao   Smile

Nije lepo smejati se ili likovati nad necijom (bilocijom) nevoljom Smile
Jadni smo i jedni idrugi i zalosno je gledati taj animozitet sa strane - u govnima svi do grla a grizu jedni druge; tssssss, tssssss!
Na kraju ce i Hrvatska i Srbija imati iste avione - da sam ja EU, ja bih to, ne samo, rekao, nego izricito i naredio, a mozda i nikome od bivse SFRJ ne bih ni dao da ima vojne avione. Pre bih oteo i konfiskovao i svo ostalo oruzje sto ga bilo ko ima, uveo 10 godina kulturnog razvoja i imperativ dobrog kucnog vaspitanja, ukino navijace, pohapsio barabe svih kalibara, uveo dane rostilja, sladoleda itd, pojeftinio dazbine i ukinuo mnoge carine, uskratio guzonjama da se bogate i sisaju krv narodu, a narod naucio prvo da ne pljuje po ulici i zapisava daske po wc-ima, itd, itd.
Mi smo svi iz bivse SFRJ, oruzjem pokazali svima kakva smo stoka, a i oni, kobajagi, nisu nas gurnuli u sve to. Ma opsta zalost i govnarija bre! Smile

Malo mi muka vise od pljuvanja one druge strane, jer sve su strane usrane. Oprostite na vulgarnom jeziku, ali najadekvatniji je za to.

Slazem se sa Ikarusom214: zao mi je sto je dva manje ova divna aviona. Ja bi da ih se sto vise sacuva po muzejima, da lete na aeromitinzima itd; po ko zna koji put cu ponoviti: da imam kinte napravio bih svoj muzej i kupovao sve sto je iole zivo od letilica. Smile

Cudno da su oba aviona pala - sta je bilo, jesu li se sudarili ili okrznuli u letu, pri vezbi Smile Smile Smile -- ah, budale mene  Smile, pa i pise da su se sudarili. Huh, dobro su prosli, onda. Gadno! Smile

Dobro je da niko nije stradao ali inace steta letelica. Mig 20kec je sjajan avion, jeste danas zastareo ali je legendaran
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10


Radi se o "aktivnim" avionima, znaci oni koji jos mogu da lete a njih je ostalo jos 2-4 komada, ostali su tu zbog delova

koliko je meni poznato , imali su 12 aktivnih , a delove su uzimali od 20-ak neaktivnih . koliko je od tih 12 (ups 10  Smile ) u ispravnom stanju je pitanje . mada , verujem da ce sada morati da poprave neke ako misle da ispunjavaju svoje obaveze u kontroli vazdushnog prostora i prema NATO .



Citat
E, da je pao nemacki "Tornado" onda bi ti bilo zao   Smile


sav bi se potreso ...  Smile Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Je vois tout!

Zodijak
Pol
Poruke 395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0


Radi se o "aktivnim" avionima, znaci oni koji jos mogu da lete a njih je ostalo jos 2-4 komada, ostali su tu zbog delova

koliko je meni poznato , imali su 12 aktivnih , a delove su uzimali od 20-ak neaktivnih . koliko je od tih 12 (ups 10 Smile ) u ispravnom stanju je pitanje . mada , verujem da ce sada morati da poprave neke ako misle da ispunjavaju svoje obaveze u kontroli vazdushnog prostora i prema NATO .



Citat
E, da je pao nemacki "Tornado" onda bi ti bilo zao   Smile


sav bi se potreso ... Smile Smile


a jeli, jesi ti na vezi sa ministrom vojnim hrvatske kad si tako dobro upoznat? Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10

a jeli, jesi ti na vezi sa ministrom vojnim hrvatske kad si tako dobro upoznat? Smile

ne , ali za razliku od tebe inetresuje me avijacija  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Je vois tout!

Zodijak
Pol
Poruke 395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
ma sad smo te provalili! Smile ovamo kao mrzim sve sto nije srpsko,a ovamo sa franjom pijem vino u potaji Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
a zashto bi iko trebao da voli avione vazduhoplovstva koji su 1995. bombardovali izbeglichke kolone nashih sunarodnika ?  shto se mene tiche : shto vishe srushenih hrvatskih letelica to bolje .

Bf, nisu avioni ti koji odlucuju hoce li neko nekoga upucavati, bombardovati ili ne, vec ljudi. Avion je tehnicki uredjaj, nema emocije, nema mozak itd i on nikom nije kriv. Mi volimo MiG-21 i zao nam je sto ih je sve manje. Brkas loncice covece, fulas metu, itd... Smile

Mrzi ti koga hoce, boli me dupe, ali sta to bilo koga briga? To je za neki forum o psihologiji, politici, medicini, kremama za smirenje i masaze...
 Smile
« Poslednja izmena: 23. Sep 2010, 23:16:49 od Papalu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Eto, mogli bi se automatski radovati kad bi unistili sve Bf-109 na svetu jer su u Aprilu ucestvovali u napadu na Beograd  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 21. Maj 2024, 06:38:38
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.