Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: SRS: Hrvatska nacija veštačka, EU satanistička tvorevina, Vatikan gnezdo Satane  (Pročitano 18885 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
za drugi deo se slažem potpuno ali šta je trebalo da uradi da im neda oružje i pusti da se ponove zločini iz drugog svetskog rata,nisu srbi ni tražili ni počeli rat ni u bosni ni hrvatskoj,e što govno nije istrajalo do kraja nego hteo da bude nobelovac to je druga priča ali nikad mi neće biti jasno kako smo dozvolili da nas vuče za nos toliko mada opet ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
U II sv. ratu je među četnicima bilo i sveštenika, kao što je i među ustašama bilo katoličkog klera. I to ne pomaže okončanju te priče, zar ne? Međutim, ja u te globalne mržnje zaista ne verujem. Pojedinci su krivi za zla, a ne celi narodi i cele verske zajednice.


Да ли може неки пример из историје где православни свештеник директно учествује у покољу хрватског или неког другог народа? Ја сам навео један пример када католички свештеник учествује у покољу српског живља, сведочење италијана фашиста хитлерових савезника дакле не сведочење Срба. Јел имаш адекватан пример за српске попове који би био нека врста ''равнотеже'' мом примеру? Ако треба навешћу ти ја још низ сличних или истих примера није никакав проблем.
П.С.А пре свега тога прелистај мало неке историјске књиге које нису писали титови партизани.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
@Danilo, postovani sagovornice,  Smile

Pre svega nije on nikoga pobunio- pobunili su se sami. Bilo je prirodno da im Srbija pomogne na svaki nacin. Nikakav on eksperiment nije pravio.
Ako tako pogresno tretiras pocetak zbivanja onda ti ni ostali zakjlucci ne mogu biti ispravni.

To sto ti pricas lepo zvuci u praksi (i naravno lako je biti general posle bitke) ali dinamika zivotnih situacija je nesto sasvim drugo. Srbija je ucinila sve sto je mogla i ruzno je uzimati joj to za zlo.

@Gale, razumem tvoj bes zbog pada Krajine, ali video bi sta bi tek pricao o Milosevicu da je usao sa vojskom u hrvatsku pa da smo prosli ko Sadam u Kuvajtu, a mozda i gore. To bi bio najbolji nacin da jednim potezom izgubimo sve.
« Poslednja izmena: 22. Okt 2007, 00:47:19 od pishax »
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
niko nerazmišlja o srbiji u to vreme kao izdala nas srbija ali kad je stoka zatvorila granice to se nemože zaboraviti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1636
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Nokia 6120
slusao sam onog hrvata iz helsinskog odbora zaboravio sam ime (onaj sto ga mrze u hrvatskoj). covek prica da je sve dogovoreno izmedju tudjama i slobe. on je iznosio razne dokaze ali najozbiljniji mi je bio da je teren u RSK bio takav da krajina nije imala sanse da padne da je bila branjena, nego su dobili naredjenje da se povuku. 
coveka mrze u hrvatskoj zato sto im rusi iluzije o domovinskom ratu o tome su oni "junacki oslobodili okupirane teritorije".
cobe nikad nije bio patriota nego je ostao neprezaljeni komunista.

setio sam se zarko puhovski
« Poslednja izmena: 22. Okt 2007, 01:43:31 od boki282 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Za takve tvrdnje( da je Milosevic predao Krajinu) ne postoje realni argumenti, ima samo nekih prica- tra la la, moja baba cula, tetak mi reko....  Smile
A i nelogicno bi bilo da on tek tako preda nesto sto je uz njegovu pomoc i nastalo.
Ossim toga ovo je tema o hrvatima i sataninom leglu  Smile
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
@Danilo, postovani sagovornice,  Smile

Pre svega nije on nikoga pobunio- pobunili su se sami. Bilo je prirodno da im Srbija pomogne na svaki nacin. Nikakav on eksperiment nije pravio.
Ako tako pogresno tretiras pocetak zbivanja onda ti ni ostali zakjlucci ne mogu biti ispravni.

To sto ti pricas lepo zvuci u praksi (i naravno lako je biti general posle bitke) ali dinamika zivotnih situacija je nesto sasvim drugo. Srbija je ucinila sve sto je mogla i ruzno je uzimati joj to za zlo.

@Gale, razumem tvoj bes zbog pada Krajine, ali video bi sta bi tek pricao o Milosevicu da je usao sa vojskom u hrvatsku pa da smo prosli ko Sadam u Kuvajtu, a mozda i gore. To bi bio najbolji nacin da jednim potezom izgubimo sve.




Pishax,

Ti zaista veruješ da su se naši sunarodnici digli na pobunu bez logističke, kadrovske i oružane pomoći Srbije? Imaš neki argument za to? Ja ću ti dati nekoliko činjenica koje ukazuju da je upravo bilo suprotno:

Milošević je javno podržao samoopredeljenje i otcepljenje Srba u Hrvatskoj. To bila javna i vrlo jasna podrška za pobunu koju je mogao da vidi svako ko je gledao televiziju i čitao novine. Paralelno sa tim išlo je i naoružavanje naših sunarodnika iz magacina teritorijalne odbrane Srbije. Drugi čovek tadašnje milicije u Srbiji postavljen je za komandanta Teritorijalne odbrane SAO Slavonije, Baranje i Zapadnog Srema.

Državna politika koja jedri na dinamici životnih situacija, a ne na strateški pripremljenim planovima i procenama je put u propast. Milošević niti je bio u stanju da sagleda političku realnost niti je imao dugoročni plan. Zato su Srbi u Krajini prošli onako kako su prošli. I on za to snosi punu odgovornost.




« Poslednja izmena: 22. Okt 2007, 02:02:01 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Izvini, ali to sto kazes da je Milosevic podrzao otcepljenje Krajine jednostavno nije tacno.
Zasto bih ja morao da dam argument za to? Valjda ti treba da dokazes svoju tvrdnju.
Sta kazes, naoruzani iz magacina TO Srbije. Bas znas 100%.  Pa moguce je. To samo po sebi nije nista lose jer je to samo reakcija na prethodno naoruzavanje i organizovanje hrvatskih paravojnih formacija. Osim toga to sto ih je Srbija mozda naoruzala nekim Tompsonima ne znaci da ih je Srbija podstakla na pobunu. Samo im je poslata pomoc.

Krajisnici su digli bunu zato sto nisu zeleli da cekaju sudbinu kao '41. Takav razvoj dogadjaja je toliko logican da mi je neverovatno da me neko sada ubedjuje kako je u stvari njih Milosevic terao da se bune!? Upravo iz medija se i moglo videti da ljudi ne zele da zive u novoj NDH.

Postojao je strateski plan- spreciti raspad drzave. Naravno znamo da se kasnije pokazalo neostvarivim, ali lako je biti naknadno pametan pa kriviti Milosevica sto nije to mogao da predvidi. Kada bi ishod svake bitke bio predvidiv, ne bi ni bilo ratova!

Zasli smo u debeli off sto mi nije bila namera, ali vidim da zapravo tebi Danilo, Milosevic nije kriv sto je izgubio Krajinu vec sto je uopste i pokusao da je brani.  Smile
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Danilo brate,što se čudiš extremistima.Trebalo ih je zabraniti odmah 6 okt. sps takodje.Koštunice mamu ti jbm.
zabraniti........kako to...fasisticki zvuci Smile
Koliko ti godina imaš-10?
 Za razliku od tebe ja se dobro sećam ko su bili i kakvi su Radikali.
 Oni su trovači i glavni širači mržnje i netolerancije medju ljudima.
 Ne vuci me za jezik,još si išao u osnovnu kad su vladali sa S/M familijom.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Pa zasto onda u radikalnoj stranci ima Muslimana, Madjara, Roma... i to u rukovodstvu??
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.