Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:22:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srpsko makedonski odnosi  (Pročitano 51241 puta)
19. Jan 2008, 08:50:59
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
vas dvojica ko zna dali uopste imate prijatelja......
Ma te stvari treba ignorisati nisu cak vredne ni komentara...
znas sta momce kad napises da su makedonci nasa braca onda treba i da znas neke cinjenice
-srpski vojnik je u prvom sv.ratu oslobodio makedoniju,velike gubitke smo imali da bi nam se nasa braca 90-tih godina oduzila tako to su svakom ko je imao vic na kraju prezimena dodavali ski
-pa onda dovodjenje un snaga na svoju teritoriju zbog straha da ih srbi ne napadnu
-cuveni prvi nacelnik njihove vojske dragoljub bocinov kome su ubijali vojnike ko golubove,koji je izdao jna predavsi luku lora u ruke zng-a gde su posle srbi muceni u ubijani,dezertirao i makedonci su ga samo da bi srbiju zajebavali postavili za nacelnika generalstaba
http://www.youtube.com/watch?v=McT4hNqVm-A&feature=related
pogledajte komentare makedonaca,"nase" brace
-za vreme sankcija makedonci su namerno zajebavali grke koji su prelazili preko njihove teritorije i nosili pomoc srbima
-pa rat na kosovu gde makedonci ne zatvaraju granicu i arnauti teroristi ulaze preko granice ko da idu u prodavnicu,e onda kad im ovi pocnu da prave probleme onda braco srbi pomagajte saljite opremu i naoruzanje,onda smo im braca iste vere,a sto nam hapse verske vodje to nikom nista,sto crkve spc pretvarasu u svoje nepriznate mpc,te crkve su srpski velikani dizali
-makedonci ce prvi priznati kosovo samo da bi se uslihtali amerima i arnautima,da bi se ogrebali za neki dinar i neku pomoc
e to su vam braco srbi nasa "braca" po veri makedonci,ginuli su i nasi momci pa ovi nisu bas nesto potreseni za njima,tako da ni ja nisam potresen za makedonce,drazi mi je 1 covek iz obale slonovace nego 10 makedonaca,obala slonovace nas barem nikad nije zajebavala


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora pilot (Vreme: 19. Jan 2008, 12:44:29)



Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Makishon (Vreme: 19. Jan 2008, 17:34:27)



Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 19. Jan 2008, 21:03:06)
« Poslednja izmena: 19. Jan 2008, 12:43:39 od pilot »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Ja se zivinjavam moderatorima ovog dela foruma- doslo je do greske i ja sam temu poslao ovde umesto u istoriju. Ako vam nije tesko posaljite je tamo.

Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 5610
Citat
drazi mi je 1 covek iz obale slonovace nego 10 makedonaca,obala slonovace nas barem nikad nije zajebavala
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
ne razumem se bas u makedonsko srpske odnose ali mislim da svi oni imaju veliku govornatu manatu Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ua Pilot  Smile

Nema problema bwe  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 547
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6300
Pošto mi nikog ne poštujemo ni nas niko ne poštuje. Možda su to radili njihovi političari i generali ali ceo narod trpati u isti koš je glupo. Svi Makedonci koje poznajem (običan narod) su divni ljudi. I veoma prosrpski nastrojeni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


крв југа - душа истока

Zodijak
Pol
Poruke 1224
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mori sokol pije vodu na vardarot. Sve što znam o njima je da imaju sjajnu muziku. merak meraka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Prvo da su nekoga prekrstavali u Makedoniji nije tacno.    Moj se deda i nana prezivali Savic do smrti.    Ujak, a bogami i brat i tri sestre, prezivijau se Savic.    I jos mnogo njih sto ovde poznajem.    A moja se familija u Cacku, sa oceve strane, prekrstila iz Miladinovski u Miladinovic i to jos odavno.    A mamin stric u Pozarevcu, jos uvek nosi makedonsko prezime.    Znaci, ko je hteo, promenio je.    Nije tacno da je neko preimenovan na silu.    

I ja sam protiv priznaje Kosovo.   Kosovo je uvek bilo i bice Srpsko.  A siptari nek se vrate od kuda su i dosli.  A sto ce da bude sve je to je*ena politika.    

E sad sto se crkve tice, nisi u pravu.    A i sto samo da se svadzamo, nije li to ona ista pravoslavna crkva? Nego, umesto da se drzimo zajedno mi nalazimo razlike samo da bismo imali za sta da se svadjamo.    A to sto uapsili nekoga, ko je bio kao pop, nije radi prosrpske orientacije ili sl.    nego zato sto je proneverio brdo para.    A koja je crkva starija, ne bi se u to upustao, posto je ipak Ohridska patrijarsija a time i Makedonska crkva starija.  

Ja bas i ne volim kada moram da branim Makedoniju, ali nemojte da pricate onako kako nije.  

Kriptonit, pesma je More sokol pie voda na Vardarot.  
Pozdrav iz Skoplja.  
« Poslednja izmena: 19. Feb 2008, 01:15:15 od Perceval »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Nelupajte leba vam vaseg kad kazete Makedonci nemislite na makedoski narod nego na makedonsku politiku koju ona vodi drugo je to,Dosta makedonaca je ginulo za Srbe kroz istoriju i mnogo Makedonski ljudi instinski voli Srbe...

Jebi Shiptarite!Jebi Bulgarite!Makedonsko ime nikad nezagine!!!

ako ste vec krenuli sa videima




IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
причајмо чињенично, а чињенице су да је Македонија била српска територија, да је као таква потпала под турску власт, да су је Срби ослобађали, да су Срби гинули за ослобођење Македоније, да је у тространој подели територија Македоније Грчка задржала свој део, да су Бугари задржали свој део, и да тамо не живе Македонци, већ Бугари и Грци, а само је од територије која је припала  Србији заслужујући српској војсци, која је , понављам, и ослобађала одувек тај део ( јер и јесте њен) створена ДРЖАВА Македонија, створен НАРОД Македонски, ПРВИ ПУТ, који је, произилази из свега, апсолутно вештачки. Најзанимљивији су са тврдњама да је Александар Македонски био Македонац, и да се сви ( а то сам и лично доживео) вређају кад им се предочи чињенично да је он био Грк, по тој лажи су и заставу направили, узевши рељеф са гроба Филипа Македонског. Србија је сад слаба држава, па се допушта да се манастири у тој области сад преузимају од стране непризнате цркве. Манастире спомињем пошто су они најуверљивији докази чија је то земља била одвајкада. Такође су неозбиљне приче о промени презимена, када се тачно зна да је то рађено у великом броју. ( ипак је била у питању потреба да се негира припадност једном национу - Српском!)
Што се тиче актуелних односа - они су такви да је БЈР Македонија најдоследнији слуга нато пакта у региону, да су у константном страху од шиптара, да у и око Скопља буквално на сто метара можете налетети на џамију. тако да су нација која најмање утиче сама на своју судбину. тако да и нема са ким да се успостави однос, кад најмање  одлучују о својим питањима, из чега произилази дискутабилна будућност. али, то је друга тема.
IP sačuvana
social share
Фудбалски савезе ти си брука земље Србије!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:22:01
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.