Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Maj 2024, 03:57:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 736 737 739 740 ... 930
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srpsko-hrvatski i hrvatsko-srpski odnosi!  (Pročitano 1035701 puta)
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
sistem ce braniti drzavu... Smile Hoce hoce, isto kao i Vulin, izbegli vojsku i oni ce da brane nesto haha pre bih se na Nika Vujicica oslonio nego na njih i slicne. I nisu takvi u nekoj velikoj manjini naprotiv, mnogo njih ima koji bi izbegli eventualnu mobilizaciju.
kamo sreće da nas je zaista mnogo i da smo većina,ovaj svet bi bio daleko lepše i bolje mesto
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Citat
ali biras hoces li da dezertiras

Ko jos to bira ?
Smile

Sta uopste bre ti hoces da kazes ? Samo nesto seres pravis se pamtan..  Smile
Ni ja necu da ratujem..Ali zapadna Evropa uzme pa protera pola miliona Srba iz raznih krajeva.

Ako EU silom bude prosirlia svoje granice preko nase teritorije, bice krvi do kolena.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Mozda Nas nece dirati ako budemo fini
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Ma sa njima nema pregovora.
Narodi u EU su gomila majmuna sa opasnim ljudima na celu.

Vise puta sam ponovio jednu cinjenicu. Da EU danas resi sve da nas pobije, za 24/48h bi skupila podrsku medju svojim narodima. Smiley
Narode u EU ne zanima sta njihov vrh planira Smiley
Prosecan stanovnik u EU ne zna ni ko mu je na vlasti a kamoli sta taj vrh radi.

Elem, nzm dal sam ti pricao kad sam jednom Ameru reko da su nas bombardovali Smiley
Prvo, nije imao blage veze o tome.
Drugo, pitao me jel nam sad bolje od kako su nas bombardovali (covek je bio ubedjen da su nam bombardovanjem pomagali  Smile )
I na kraju, jedva sam ga ubedio da smo Srbija a ne Sirija.

IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
Ma sa njima nema pregovora.
Narodi u EU su gomila majmuna sa opasnim ljudima na celu.


 Smile


Elem, nzm dal sam ti pricao kad sam jednom Ameru reko da su nas bombardovali Smiley
Prvo, nije imao blage veze o tome.
Drugo, pitao me jel nam sad bolje od kako su nas bombardovali (covek je bio ubedjen da su nam bombardovanjem pomagali  Smile )
I na kraju, jedva sam ga ubedio da smo Srbija a ne Sirija.



 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ja sam razgovarao sa nekoliko Amera koji su mi se izvinjavali sto su Nas bombardovali.

Velika zemlja Ali ko od njih dodje u srbiju verovatno zna nesto. Bar to da ne bi trebalo da se kurci

Kad sam bio u kini, bilo je kineza koji misle da je engleska grad u americi. Naravno da za srbiju nisu culi a neki za evropu misle da je jedna drzava
« Poslednja izmena: 16. Avg 2018, 09:14:50 od dabisha »
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Pa tako je i kod Amera. Tako je svuda otprilike, samo negde manje negde vise, mi smo jos i dobri mada mozes i kod nas da cujes bisera ima onaj video sa anketom o hladnom ratu u sred Beograda.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Pa da, otprilike svuda ima bisera, ima ih i na nekim temama na Bureku (NATO bisera tipa OU) u masovnim količinama, samo što se više ne raspravlja o srpsko-hrvatskim odnosima, tema se raširila u drugom pravcu  Smile  Smile  Smile  Smile

Sažeta interpretacija Krfske deklaracije, balansirano i uravnoteženo tumačenje:


https://sr.wikipedia.org/sr/%D0%9A%D1%80%D1%84%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%98%D0%B0


E, sada se caka krije u sitnom detalju da je deklaracija potpisana sa političkim predstavnicima Jugoslovenskog odbora, pošto u vreme potpisivanja Krfske deklaracije, nije postojalo Narodno vijeće države SHS  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 16. Avg 2018, 11:51:31 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Za mene kljucni pojam_ kvalifikovana vecina...
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Nije, zato što ne piše šta  predstavlja kvalifikovanu većinu i Ustav ne može da stupi na snagu bez odobrenja kralja, a činilac sa kojim se pregovaralo, Jugoslovenski odbor, nije isto telo koje je uputilo u novembru 1918 godine adresu u vidu Naputka  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile, ujedinjenje je izvršavano preko Narodnog vijeća, a ne Jugoslovenskog odbora  Smile  Smile  Smile

U prevodu, pošto JO nije neposredno učestvovao kao činilac stvaranja nove države, odredbe Krfske deklaracije, može da se tumači, kao da nisu ni zaključene, posle više od godinu dana, jul 1917- novembar/decembar 1918 sa ovlašćenim organima samozvane države SHS, Narodnim Vijećem, znači može da se tumači i da ne važe, sve je relativno, pošto su okolnosti drastično  promenjene kao odraz promena faktičkog stanja na terenu....


Ni odredbe Ženevske konferencija 1918 godine nisu bile usaglašene sa Krfskom deklaracijom...., neke tačke su dovodile u pitanje i osporavale posredno ili neposredno Krfsku deklaraciju, pa su kasnije povučene, posle brzih promena okolnosti koje su nastupile u haosu..... 
« Poslednja izmena: 16. Avg 2018, 12:20:47 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 736 737 739 740 ... 930
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Maj 2024, 03:57:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.053 sec za 13 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.