Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:27:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 811 812 814 815 ... 930
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srpsko-hrvatski i hrvatsko-srpski odnosi!  (Pročitano 1028845 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
                                                               СИНУ ТИСУЋЉЕТНЕ КУЛТУРЕ

                                                        Ти не знаде мрети крај сломљеног мача,
                                                        На пољима родним, бранећи их часно
                                                        Китио си цвећем сваког освајача,
                                                        Певајућ’ му химне, бестидно и гласно.


                                                        Слободу си вечно, закржљала раcо,
                                                        Чек’о да донесу туђи бајонети,
                                                        По горама својим туђа стада пас’о,
                                                        Јер достојно не знаш за Слободу мрети.


                                                        Покажи ми редом Витезе твог рода,
                                                        Што балчаком с руку сломише ти ланце,
                                                        Где је Карађорђе твојега народа,
                                                        Покажи ми твоје термопилске кланце.


                                                        С туђинском си камом пузио по блату,
                                                        С крволоштвом звера, погане хијене,
                                                        Да би мучки удар с леђа дао Брату,
                                                        И убио пород у утроби жене.


                                                        Још безбројна гробља затравио ниси,
                                                        А крваву каму у њедрима скриваш,
                                                        Са вешала старих нови коноп виси,
                                                        У сумраку ума новог газду сниваш.


                                                        Бранио си земљу од нејачи наше,
                                                        Из колевке пио крв невине деце,
                                                        Под знамење срама уз име усташе,
                                                        Ставио си Христа, Слободу и Свеце.


                                                        У безумљу гледаш ко ће нове каме,
                                                        Оштрије и љуће опет да ти скује,
                                                        Чију ли ћеш пушку обесит’ о раме,
                                                        Ко најбоље уме да ти командује.



                                                                          ХОРДА

                                                       Ми нисмо познали вас по заставама,
                                                       Ни ваше хероје „од лавова љуће”
                                                       Све на коленима вукли сте се к нама
                                                       Носећ мач убице и луч паликуће.


                                                       Без буктиња иде та војска што ћути,
                                                       Пожар села светли за маршеве горде…
                                                       Ваше громке химне не чуше нам пути:
                                                       Немо убијају децу старе хорде.


                                                       Поломисте више колевки, о срама!
                                                       Него херојима отвористе рака,
                                                       Подависте више њих у постељама,
                                                       Него што сте у крв срушили јунака.


                                                       Узели сте очи фрескама са свода,
                                                       Главе киповима хероја из бајке;
                                                       Спржили сте семе у страху од плода,
                                                       И реч убијали убијајућ мајке!


                                                       Пресити се земља од крвавог вала,
                                                       Али вам победа не осветли лице;
                                                       Јер ловор не ниче с буњишта и кала,
                                                       Он је за хероје, а не за убице!


                                                       Јован Дучић
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Omiljeni pesnik i filozof srpskih pevaljki
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
A zasto ti smeta pesma? Odakle ti to da srpske pevaljke uopste citiraju Ducica? Zasto branis ustase? Zasto tvoj otac slavi ustaske uspehe? Zasto srljas u smrt?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Moj otac nikada nije podrzavao ustase. Samo je zajebavao srbe koji fanaticno navijaju za ruse protiv hrvata. U sustini je trolovao ali sa dobrim razlogom

Srljam u smrt?

Pesma mi ne smeta i po cemu ja to branim ustase?

Ovo sto sam rekao u stvari vazi za blago cara radovana
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Citat
Samo je zajebavao srbe koji fanaticno navijaju za ruse protiv hrvata.
?
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Na svetskom u fudbalu.

Krisom bacio po petardu kad su hrvati dali go.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Нема, прави сте враголани ти и ћаћа.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Zao mi je samo sto bisam bio tu nego u beogradu
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Спрске певаљке изгледа имају добар укус што се тиче литературе.

Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 811 812 814 815 ... 930
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:27:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.